Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Drone

    Photos

    Някой инвалид
  2. Ае ся изгледайте тва клипче с нови гуми и вижте за какво става въпрос Като е 5 градуса с кои гуми спира по-добре колата ?
  3. И след тва удря 2 метра и е*ава майката на всичко
  4. Аз карам сега със зимни като летни,но ще ги хвърлям. Просото ползвам гуми от Австрия. Миналта зима взех 4 чисто нови гуми ноември месец. И след това като падна снега нямах никакви проблеми Даже в най-големия снеговалеж ходих да карам нощно на Боровец
  5. Точно пък в Карлово, Сопот и околията едно 90% карате без колани А да не говорим колко малолетни из района карат кросарки...
  6. Така вътрешен кормилен накрайник е заминал. Смених диска с един от шлайфаните резервни и за сега не тресе. Ще гледам да не рипам много на спирачките. Наблюдавма странен проблем. Когато колата е студена и карам на бензин почва да прилашква доста като е в ниските. Трябва да я форсирам и след това се оправя. Бензин съм заредил оня ден,че ми светна лампата. На Газ го прави подобно,но там си мисля,че е от износени инжектори. Все пак са на 40к км.
  7. http://bagajnik.com/produkt-Bagazhnik---naprechni-gredi-EVOS-QUADRA-320 Е тука даже има снимки на хр-в
  8. Може да се понтира багажник.Виж в http://www.escadra.bg/ там можеш да избереш според колата и се вижда какъв багажник точно ти трябва
  9. Абее мен ме дразни как ми се мята патерицата в багажника като мина с по-висока скорост.
  10. Моето също има кривка,а е само с предно. Мисля като сменя генерацията да си е права тръба,че наистина доста пъти съм я закачал тая кривка. В един форум пича беше прекарал генерацията отгоре над кардана.
  11. това е от фейсбук страницата И вчера са получили Формуляра,което значи,че скоро ще замине на лечение.
  12. Сменете майстора Такива ги знаем. И моя ми вика ми смени свещи, смени кабели ии нищо не се промени... А всъщност тия двигатели си държат на газ без проблем. Дори и с автоматична настройка.
  13. За всеки случай,ако скоро правиш реглаж на клапани, проверете ремъка как е, да не стане фал.
  14. По спомен моя май беше dayco. 160лв комплекта с водната помпа. Също 40-50лв май беше гарнитурата за капака на клапаните.И нея ми смениха. Май ремъка кара към 120к Трябва да проверя в манюала и ще ти кажа на колко хиля ди се сменя. Питай Миямото той ще ти каже,кой комплект да избереш
  15. Не се ли затапва само DPF софтуерно ? Без да се премахва изцяло ?
  16. Можеш да идеш до Русе. Там е колегата Маркони
  17. В джаза на сестра ми като се пуснеше климатика миризмата първите 10 минути беше потресаваща. Взехме от метро от тия флакони,които се пуската да шъфтят и се излиза от колата. Сега няма никаква миризма.
  18. Така.Диска десния пак ми е крив за 3 ти път.Шлайфах 1 път дискове, купих нови с нови накладки и пак диска десния се изкриви. Явно има нещо нередно. Въпроса ми е какво може да е нередно? Да кажа Дисковете са EBC и няма как да са менте,защото са директно от Англия Диска е следствие от нещо. Какви са възможните причини ? Като минавам през дупки усещам чукане отдясно.
  19. Викаш, ще сменяш марката, а!? Hr-v с MDX!? Прав си - марката е важна;-) То хубуу, ма много редки Акурите на европейския пазар! А иначе искам и аз 3 и кусур литра мАтор с такъв разход... Нищо не пречи да се внесе от Хамерика Един познат е там и от време на време праща някви challanger-и
  20. автоматичната не е 9 степенна, а CVT
×
×
  • Създай нов...