-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
В един от американските форуми за сивик имаше тема в която един пич сипваше амсойл и на всяка смяна правеше тест на маслото. Резултата беше, че да има повишено гориво в маслото, но качествата му не бяха намалели
-
А защо не отиде при Иво Ленков да ти я монтира, а ходи чак до Пловдив. Така един приятел си взе Nissan Rogue 2016 сложи й газ в Пловдив и след това ходи при Иво да му я настрои като хората.
-
Нещо не си в ред ми се струва ?Език на омразата Или четем едно и също нещо по различен начин
-
Ами, ако е earth dreams като отвориш капака на самия двигател пише Earthdreams.
-
Директното впръскване е при 5та генерация, коли 2018 година. Ако е с грозния(поне за мен е грозен) заден капак значи си е нормален инжекцион. Двигателя е 2.0 или 2.4, ако е американка. за тази говоря.
-
На теория би трябвало да има инсталация за предните фарове, ако няма според мен е по-добре да си пуснеш нова и да си сложиш бутона до ръчната, където попринцип му е мястото. Аз имам 1 фар за мъгла оригинален, ако искам мога да ти го подаря. Не го ползвам, защото смених предна броня, а тя нямаше отвори за фарове за мъгла. На всички коли има копчета отделни за предни и задни фарове за мъгла.
-
Врътни си кормилото малко
-
Така като гледам имат още 15 дена да се съгласят за правилата за след 2021, ако не се случи това, ще карат и тогава подобни булиди. Та Редбул и Хонда, ако успеят да наваксат, ще стане интересно.
-
Такам, най-добре отскочи до Маркони в Русе, на 80км ти е Той ще ти обслужи колата както трябва
-
Албон добре е покарал, от бокса накрая 5ти. Другото състезание ще е интересно с новите компоненти
-
Какво против имате мишелин ? Карам 5 години само мишелин. От алпин а3 до а5. Като последните 2-3 години съм с А5. Проблеми никакви не съм имал. Баща ми сложи на неговата Ц-класа комби Мишелин А6 и минаха цяла Сърбия на зверски сняг без никакви проблеми Тази година мисля да сменям двете предни и да ги сложа отзад.
-
Малко тъп въпрос, но защо би искал да караш с това нестабилно кубче с над 160 ? Аз не го правя често, защото точно към 160км/ч е на високи обороти и си апва масълце бонус
-
22 литра газ 200 км 11.23/100 градско каране.
-
Темата съм я сложил за да видиш как се прочитат грешки. Ясно, че с махане на клемата се чистят
-
Виж му какъв е парт номера и провери дали от Civic 7ма не е същият. Все пак и то е с 1.7 мотор D17.
-
Ако хибрида им е толкова добър като на Тойота ще е супер
-
Ако е след 2002 т.е. фейс лифт може. Ако е 99-та 2000 година нямат 16 пинова OBD букса. Има 2 и 3 пинова, и за диагностика се ползва кламер. В тази тема пише как. https://forums.hondabg.com/topic/7306-чистене-на-грешки-без-да-даваме-20лв/
-
Фар 100лв, Броня 120лв. Чистачка задна към 40лв. Огледала няма Или аз поне не съм намерил още.
-
За първи път чувам за такава лампа 😮
-
Ами да и майстора ще го свали. Просто колата беше карана в жегата преди това и нямаше как веднага да се свали цялата клапа. По-нататък ще го изчистя.
-
Квият от 19ти завърши 7ми. Доста добре, като за 2ри отбор на редбул Гасли си е все така отчайващ.
-
На дроселовата клапа е и минават 2 маркуча с вода през него. Как да го сваля, като водата е 100 градуса ?
-
Смених кормилни накрайници, че единия беше адски разбит след влизане в един кратер и кривене на джанта. Сега волана ми пак е по-твърд. ПРеди това играеше кючеци сам Стъпкото моторче няма как да се отвори, като е топла колата Май май доста е позапекло, държи 500 оборота и това е.
