Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Само, че сега едната крушка свети по-ярко от другите А Как се махат копчетата в средната конзола ? Това за авариините и за подгрева ?
  2. Смених ги, друго си е като ти светне лампата за бензина
  3. От Бултрако пробутват на всички коли 5W40, което е неправилно.
  4. За мен ato24 5w40 https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-synth-5w-40.html 5л. + https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-synth-5w-40.html 1л. Общо 19.25 евро или 38лв Плащам на Място в Драгалевци Ако не е възможно, ще пусна през онлайн банкирането
  5. Защото всички гонят икономия. CVT на нова кола и HR-V на 20 години са доста различни. Технологиите предполагам също не са като от преди 20 години. Читаво Харви със CVT ще е като бялата лястовица според мен.
  6. Утре има черен петък, така че прегледайте някакви по-читави марки. https://isudar.aliexpress.com/store/group/For-Honda/317945_516282292.html?spm=a2g0o.store_home.pcShopHead_6314485.1_2_1 За тази знам, че е ок, защото сложихме в на баща ми мерцедеса.
  7. Взех Мишелин A5 от bggumi. Ще дойдат на 6ти и преди коледа ще ги сложа Взех този модел, защото всичките ми гуми са такива и до сега не съм имал проблеми зимата дори и в обилен сняг на път за Боровец и Банско. Нямах и проблем с качването до Шилигарника при снеговалеж.
  8. Каква е разликата между 3те модела и как реално ще знам, ако си взема от 121лв дали ще е с най-новият дот ?
  9. Миии намираш няква от европейски склад, ISUDAR Имаха преди, сега нямат И идва за 5 дена с DHL
  10. НЕ е проблема в Газта, а в настройката
  11. Не знам реално колко губи от там. Знам, че ми гори масло, но доливам. По последна преценка с 5w40 ми гори около 1литър на 4000км. Разбира се много зависи къде и как карам. Междуградско гори повече, градско пък по-бързо маслото си заминава. Имам по 30км градско на ден, та сменям масло на 7000км. Гумички не съм сменял.
  12. Drone

    F1

    Хамилтън се е извинил на Албън.
  13. от 141лв на 152лв за HR-V 99та година, регистрацията е Пловдивска
  14. Ще изкара още 1 година, след това друга
  15. И на мен ми тече от същия семеринг от доста време. На годишния преглед винаги ми казват, че има теч на масло.
  16. А как се маха пластмасата пред километража, че на мен от край време ми е изгоряла една крушка, а скоро ми изгоря и тази за бензина
  17. Drone

    F1

    Само се чудя, Albon, защо прави ебаси дъгата да вземе завоя ? И остави толкова място отвътре? Грешно решение може би ?
  18. Drone

    F1

    Ебаси състезанието
  19. Чак пък за Вериги в Пампорово не е ставало. Освен, ако не нацелиш късата клечка с големия сняг
  20. Най-обичам като има задръстване и останат коли по средата на кръстовището
  21. Провери си петата врата, доколкото знам са проблемни и има доста теми по въпроса. От там може и да ти е проблема с бушона.
×
×
  • Създай нов...