Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Супер, благодаря за коментара. За тези пари изглежда наистина добре. Зачетох се в xda-developers в темата за процесора и като гледам даже има ъпдейти на firmware-a.
  2. Drone

    F1

    Ако Редбул подпишат с Хонда, иначе е относително А Алонсо кво стана пак Май макларънчето му пак се повреди...
  3. Здравейте малко офтопик Баща ми е решил, че иска да си слага навигация на Ц-класата и почнах да ровя в Алиекспрес. Та според вас тази дали ще е ок ? https://www.aliexpress.com/store/product/Android-6-0-7-Inch-Car-DVD-Player-For-Mercedes-Benz-Sprinter-W209-B200-A180-Viano/317945_32792294518.html?spm=2114.12010612.0.0.214e233650hJc3 за 560лв, че даже и на склад от европа.
  4. Есента ходих на един bootcamp с Фитнеса и бяхме във Village Mare Metamorphosi. 4* доста добре беше. Не знам обаче цените лятото как ще са Има занималня за децата, All inclusive e.
  5. ее на ляв волан има такъв педал. На десен що няма не знам
  6. Има и други неща Шумоизолацията примерно. Иначе, на мен май ми се е прецакал бутона или кабелите и при обучаване след 1-2 затваряния и отваряния на вратата го е забравило.
  7. Верно ли го задаваш този въпрос. Няма на това умряло 1.3 няма какво да му промениш Купи си Лексус хибрид 276коня, поне знаеш, че ще върви
  8. Ще има ли проблем, ако долея 5/30 на 0/30 сипано ?
  9. 3 цилиндрова косачка
  10. Точно в тая тема за Апостолов ме съмнява някой да тръгне да трие каквито и да било мнения и то от пред 1 месец. Видя ли, че мнението ти е на първата страница ?
  11. Амии 3 неща се набиват на ОЧИ! първо цената е адски ниска за ЦР-В 3та генерация. пък камо ли Бензин, автоматик Executive( ама без навигация) Има Газ, т.е някой италиански циганин я е карал, което пък ще рече, че щом е пестил от гориво начи е пестил от Масло и може двигателя да е издухан зверски. едит: снимките са стари, вижда се, че има сняг на тях. Та още по-съмнително става защо не е продадена още преди 2-3-4 месеца като е на такива къси пари ?
  12. Внос от Швейцария ли го взе Какви пари ?
  13. Drone

    F1

    Мхм ама с двигател на рено Иначе 7ми бива. За Канада ли готвеха големият ъпдейт ?
  14. Има един човек във Варна, внася оригинални части за японски автомобили. Във форума на лексус само от него поръчват. Люцкан се казва и това му е сайта http://avtochastivarna.com/avtochastivarna/index.html 2 седмици се чака, но си заслужава и цените са добри
  15. Това са джантите: Дост е мръсна, ама ко да се прави
  16. ще снимам утре и ще кача да видиш. Един сезон ги карах с по-широки гуми 205/55/15 и колата изглеждаше много добре
  17. Аз карам ХР-В, което е със същият централен отвор и брой дупки. Та карам с джанти от мазда с втулки. По-добри са от оригиналните за хр-в
  18. Какви високи скорости... Тая кола със 140 е на над 4000 оборота. Не знам колко високи скорости искаш, но с над 160 си е магия да я караш, а и аз не бих, щото ми гори масло във високите филмираш се излишно. че 30пси, че 28пси. Тва налягане на ден варира с по +- 4-5 пси.
  19. Виж им парт номера в japancars.ru и ги поръчай от някъде
  20. По-малко масло. Газ няма как да гори по-малко
  21. Имам едно питане аз, малко встрани от темата. Така, направих шлъф с amsoil, възможно ли е да е почнала да гори по-малко колата
  22. Факт е че като са надути гумите окачването става много твърдо. Проверете си ги и си карайте. Зимата по едно време експериментирах с 1.6, но идват много меки.
  23. Някаква идея къде мога да си изхвърля старата броня и фар, че стоят в багажника.
×
×
  • Създай нов...