-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Ето тука има един колега, който тегли каравана, че даже и 1200 кила
-
Е тя не гори за 1 минута тая помпа. Аз съм карал само на газ, беше ми се спукал резервоара и нямах грам бензин. Та дигнах седалката и изкарах буксата на помпата. След това само на газ палене.
-
Ами не, Даже сега вече нямам проблем с тях. Трябва да се регулират и задните спирачки иначе, отпред си ги криви.
-
Да оказа се радиатор. Преди време ми кипеше акумулатора заради прецакана клетка и явно е прояла киселината радиатора... Бях го сменил преди 4 години.
-
На първо чете, капачката на Радиатора е сдухала багажа, светнах в радиатора и видях пружинката на капачката. Възможно е и термостата да не бачка като хората. Днес ще се обадя на един майстор и ще я оставя при него. да я прегледа.
-
Оказа се, че нещо ми се е прецакала перката на Радиатора. При пускане на климатика, не се включва. Трябва днес да проверя релето и бушона. И да стане ясно какво е. Надявам се да е нещо малко, а не гарнитура
-
Ами покарай докато светне Ако имаш газ, винаги можеш да запалиш директно на нея
-
Лампичката светва когато си иска, Ако резервоара е под наклон може да светне по-рано. Мисля, че към 7-8 литра е резервата като светне лампичката. Лично не съм го пробвал никога
-
http://japancars.ru или https://www.lingshondaparts.com
-
Не, защото F18B е бензин, а тук става въпрос за Дизел.
-
Секи си има виждане за нещата. Мен ме кефи визията
-
Такам, напълних си климатика, но се оказа, че ми е тръгнал съединителя на компресора. Намерих му парт номера и видях, че този компресор май се слага и на Civic 7-ма. Та въпросът е дали може да се сложи от Сивик компресор? Парт Номера е 38810-PEL-006
-
Всички модели са оборудвани фабрично. За късите просто има едни жлебчета под 45 градуса. Виждат се отвън като погледнеш във фара. Когато не е сложена под 45 градуса свети в космоса. Дълги не съм сменял, а имам колата от 5-6 години.
-
Мойта май пак е протекла, въпреки, че я бяха оправяли в Омбре преди 2 години...
-
Резко си объркал темата. Тука са вицовете...
-
Може да са фейлнали edit: на свободната тренировка Гасли с 45 лапа Това е от преди 3 часа, сега може да са повече. Доста добър напредък имат с издръжливостта. Мерцедес с новият двигател ли са ?
-
-Охооо ,за къде си се нагласил тъй ? -На среща отивам. -А цветя за дамата ? -Боксерките ми са на макове !
-
Еми при мойто трябва да пръсна и след това да пусна чистачките
-
Върви си Принцът из гората, пуска по някоя стрела ей така, за кеф, по едно време стига до някакво езерце. Абее, чисто блато. В блатото - жаба. И жабата изведнъж проговорила с човешки глас: - О, Принце, аз съм омагьосана! Целуни ме и ще се превърна в красива принцеса! Позамислил се принцът, поогледал се – няма никой. К'во пък толкова? Целунал жабето. И жабето БАМ, се превърнало в красива принцеса! Естествено голичка, щото откъде 42 номер рокля в блатото? Грабнал я Принцът, че а отпред, а отзад, ха на Ге, ха на дудук, в общи линии, свършил работата по царски. Седнал да си почине, в това време принцесата се посъвзела и започнала да мрънколясва: - Ама как така, що веднага секс? Не, че се оплаквам, ама сватбата? На Принцът чак му изпаднала пурата от устата! Скочил нашият: - К'ва сватба ма?!? И като й изчаткал един наопаки, принцесата паднала и се превърнала обратно в жаба! Погледал принцът, почесал се и я прибрал в джоба си: - Еййй, баси удобното нещо !
-
Еми начи, кот такоа. Или ще стане нещо от Хонда/редбул или няма да става и чеп за зеле
-
Натиска се бутона. Отвори и пробвай, става за 10 секунди буквално да се види къде е. При газ положението е същото, като нямаш ток на бобината как ще запалиш
-
Онзи ден валя доста пороен дъжд и влизам в колата, и какво да видя, тече през клапата за въздуха вода вътре в купето. Някой сблъсквал ли се е с това? Предполагам, че нещо се е запушило, тъй като последните няколко седмици колата я паркирам под дървета, а те пускат разни цветове.
