Jump to content

policeman

Почетен член
  • Мнения

    4841
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    37

Всичко публикувано от policeman

  1. Аз лично не се сещам за такъв елемент по ходовата част.
  2. Ако е китайски от него е със сигурност.Просто не стават
  3. Праговете,добавки на броните и по-ниско окачване
  4. Кола и жена на късмет,колега!На снимките изглежда доста добре,даже и оптичен пакет има на Тайп С,което е рядкост.Щом ти харесва скачай и не слушай “философи” разни.Нова кола от магазина
  5. Имам рейл с клапана ,ако ти трябва
  6. Според мен е по-вероятно да е за клапан високо налягане и да е спряла да пали,но колегата ще каже какви са симптомите.Много рядко хвърлят помпи
  7. Кой ти диагностицира проблема?Каква грешка дава колата ?
  8. Виж табелка има синя на лявата калонка,на шофьорската врата ,долу ниско към прага.На нея има кода на боята
  9. Абе ще прилича на танк с тия големи гуми,отделно ще й тежат.Иначе за влизане ще влязат.
  10. Е,Ваньо Н22 е с ремък🤓 Вероятно имаше предвид N22,че не се разбира🤷‍♀️😁
  11. Синята светлина е да свети синьоДруго приложение няма.
  12. Темата не е за тук,цапаш на колегата Синьото би трябвало да светва,когато прехвърли на бензин.Зелените са когато работи на газ и колко количество имаш в бутилката.Жълтият вероятно за свършване на газта.
  13. Според мен влиза от уплътнението на стоповете .Ако е била натискана отзад и деформирана престилката ,или сваляни стоповете,се получава този неприятен ефект с водата . пс Имал съм този проблем с друга Хонда преди време
  14. Джанните са в отлично състояние,без кривини и заварки.Пребоядисани са преди седмица.Цена 400лв.За връзка на ЛС,или тел.0888832458-Петър Продадени!
  15. Мой приятел управител на магазин в Тех-ко ми препоръча Kavo(за дизел беше).От тази марка не са лоши продуктите,но ти си решаваш.
  16. Аз не бих рискувал,поне за дизелите не стават.
×
×
  • Създай нов...