-
Мнения
4841 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
37
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от policeman
-
И задължително работят двата вентилатора,на климатика и радиатора.
-
Абсолютно!Колата когато я взех тъкмо беше (на 220к км.) излязла от гаранция и съм й прегледал историята в Хонда.Аз съм й навъртял около 120к км.
-
Като и дойде времето се чува добре при работещ двигател.Моят мотор е на около 330к км и работи перфектно.С оригиналната верига е.
-
Без сваляне на бронята няма как да стане.Ако има и дистроник филма става цветен
-
Цък Аз съм с такъв.Стои много красиво
-
Усилвай музиката 😀
-
Днес ми отказаха бутона “auto”,от ляво за регулиране на температурата и този за увеличаване на вентилатора.Някой сблъсквал ли се е с този проблем?От дясно ми работи този за температурата,работи за двете зони ,за намаляване на вентилатора,вкл/ИЗКЛ на компресора и за обдухване на предното стъкло.Колата е без навигация. Благодаря предварително на отзовалите се.
-
При всички явно е така
-
Поръчвам тези: 1х72335-TL0-G01- дясна 1х72375-TL0-G01WEATHERSTRIP, L. FR. DOOR INNER-лява Х 57лв/БР 1х72120-SR2-003ZA около 73лв 4х12342-PG6-000/12342-PT2-000-Gаsket B, Head cover около 7лв./БР общо :215лв.
-
Това е лайсна хромирана стои отвън на стъклото ,На предните врати,на Акорд 8.Предполагам ,че е около 60-70см.Твърда е и ще поръчам лява ,и дясна.
-
Дай ми цена и за това 72335-TL0-G01 72375-TL0-G01WEATHERSTRIP, L. FR. DOOR INNER Благодаря!
-
12342-PG6-000-Gаsket B, Head cover 12341-PR4-A00 -Gasket Head cover- 72120-SR2-003ZA Цени за тези🙂 Благодаря
-
Аз за такава опция не съм чувал...
