-
Content Count
786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
inspektora last won the day on May 17 2025
inspektora had the most liked content!
Community Reputation
439 GoodAbout inspektora
-
Rank
Потребител
Profile Information
-
Кара
HONDA C-RV 2.2 i-ctdi 2009
-
Пол
Мъжки
-
Място
Варна
-
Минал съм.
-
И аз имам едно тракане в предницата при дребни неравности и макар да съм ходил при различни майстори, никой не може да хване причината. Всичко е проверено и здраво, имаше съмнение в тампоните на стаб. щанга, но след смяна не се оправи. Някои подхвърлят, че може да е от кормилната рейка, но само на теория, иначе нищо не се установява. Имах съмнение във водачите на спирачните апарати - гресирах, сменях и никаква полза Вече съм вдигнал ръце ...
-
Каква марка е дефектиралия термостат? Аз съм с ТАМА + ОЕМ гумено уплътнение и работи перфектно.
-
Честно казано, не чувам никакъв необичаен шум от тези видеа.
-
Няма спор, че ако ти трябва кола само за шосе, СУВ-а не е най-добрия избор. Но това е рационално съждение. В повечето случаи автомобил се избира емоционално.
-
Тука не съм съвсем съгласен. Не влагат азиатците. Тигуан, Кодиак и дори Карок са съвсем прилично обезшумени. Сигурно и други има, но нямам експириънс.
-
Наистина е дилема за по-нов СУВ, както казва Емича и аз добявам още една деградация - все по-ниски стават. т.е. все по-паркетници. От време на време си правя интелектуално упражнение, какво бих си купил сега на мястото на ЦРВ-то. Еми никак не е лесно Общо взето само Тигуан и ХС60 изпълняват критериите (4х4, хубав дизел и автомат, голям багажник, просвет - поне 185 мм., след 2015-та). В по-горния клас (Санта Фе) има повече избор, но пък не пасват на гаража ми, който е с усложнено влизане и излизане. Младите си купиха Кодиак - разкошен автомобил, но пак ми идва малко голям за гаража.
-
Ако всяка държава има такава система, манипулациите по километража ще могат да се хващат безотказно. Италия също има, но е по регистрационния номер на автомобила (тарга). Нашата по VIN е по-добра, защото VIN-а е един и същ през целия живот на автомобила, а регистрационните номера се сменят. Говори се общоевропейска система, която да обединява данните от всички държави от ЕС, ама засега е сладка приказка. Това, което са направили в БГ е най-доброто, което може да се направи на ниво отделна държава, така че нека да признаем, че поне един път държавата се е справила добре. Затова по-горе го нарекох "чудо".
-
2013-та е сбъркано, но 2017-та си изглежда баш превъртяно При мен всичко излиза перфектно, както си е по документи от закупуването на колата. Това е цяло чудо за България! Системата имам предвид, не колата.
-
Вечното потропване
inspektora replied to zlatan181281@gmail.com's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Тампони на стабилизиращата щанга? -
И аз това бих предложил - тампоните на макферсоните.
-
Нов собственик на црв 3 2.2 дизел
inspektora replied to jeksana's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Ето тук е темата: Нахалост смених демпферната шайба, а проблемът беше в ролката на алтернатора. -
Нов собственик на црв 3 2.2 дизел
inspektora replied to jeksana's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Моето црв е на реални 202 хил., с оригинални съединител и верига, без признаци на износване. Сменил съм ролката на алтернатора, защото беше почнала да стърже. @Emicha е казал накратко останалото - нямам какво да добавя ...
