denis95
Фен-
Content Count
39 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
3 NeutralAbout denis95
-
Rank
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
Crv 3 2007
-
Пол
Мъжки
-
Място
Шумен
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Това с моторната спирачка, да се кара така, колко ще се кара.. мисълта ми е това изобщо не може да е фактор
-
Какво ще рече 'сегменти минимум', намекваш за тотал двигател?
-
Замервам компресия, пускам камера в цилиндрите, гледаме хубаво за син дим на студен мотор, за мен лично ако всички тия симптоми, може би без синия дим ги няма, не съм обеден че сегментите са заминали... Щото имаше хора които твърдят че има и фабрични прецакани сегменти, сам ремотна няма да мога да си го направя
-
На кое отговаряте? Колегата правил ремонт на К серията и оттам следва че съвсем друга серия е същото решение на проблема ли? Че може би е за сигменти добре, ама дайте аргименти, или вие отваряте на вяра... Спирам да пиша в този раздел
-
С какъв двигател ти в акорда, силно ме съмнява да има акорд с r серията, ти хубаво може да си имаш на представа, ама аз те питам защо мислиш че в конкретния случай няма да стане със гумички само, дай аргумент де, буталата за какво си ги сменял?
-
Дай аргумент, защо и как си убеден
-
за гумички съм съгласен, за сигменти... ми е малко скептично, ще го коментираме с монтьора, и една камера в цилиндрите няма да навреди, да видим там как е положението
-
Днес си го поръчах, доста положителни мнения намерих из нета, макар да е френско, дайте мнение за този продукт https://www.yacco-bulgaria.com/produkt/optimizer-vidange Днес ходих до един майстор , викам човек така и така литър на 2хил, 2л. на 4 хил км, той вика доста е , викам да пробвам некви добавки за разтваряне на нагар по сигментите (ако е въобще нагар де) човека вика, недей ш стане беля... Добре... Аз искам поне да питам, някакъв доказан метод има ли , да се видят , проверят или поне на теория тия сигменти, дали са с нагар или са износени, щото харча ще се увеличи и по мое мнение след време, какво ще кажете
-
2007 г е колата, нещо като добавка преди източване на маслото именно против тоя нагар?
-
Колеги, с риск да напиша тоталната глупост и да ми се смеете, ще попитам, това така наречено 'запекъл сигмент' , реално явление ли е при тия мотори (r20a2- a2 в случая) , че попаднах на такава тема и ми стана интересно, даже не беше ли тул във форума... Ще ви излъжа къде го четох, та накратко, беше написано че някой бе изсипал половин литър дизел в маслото и оставил колата да работи към 10тина минути след това източва маслото, налива ново и харча драстично пада, не казвам изчезва но се подобрява, някой да е пробвал? Дайте мнение.
-
да питам за 3та генерация същия метод важи ли ? Понеже не ми дава да натегна болта , явно колелетата трябва да са във въздуха ?
-
Чистил съм го, имаше мръсотия, не изхвърлям неща които не съм убеден че не са развалени
-
Човек не съм съгласен, този клапан сега чувам да го има като консуматив въобще, тапа разпределителен вал чувам за пръв път, соленоид витек, чувам за първи път.. какви са тия коснумативи?! Сменил съм ги всичките , смятам да я карам, но съм и реалист, друга марка не знам с такива завъртулки и играчки, карам освен хондата и сподт купе cl203 , омаслен мотора отвсякъде, но не пипа маслото, да спор няма че е до подръжката, но за мен, мерцедес до 2008г с добра подръжка е колата, жалко че ги няма бензинови с ръчни кутии до 08 година на пазара..
-
Аз хубаво ш потърся ама не го разбирам това бе хора, как едно келево клапанче ш струва 80-120лв, хонда беше марката на народа...надеждно и здраво и ефтино, татална промяна, просто взех адски да се разочаровам. Поръчвам от тему за 3 евро, квот ще да става, хората които ми казваха недей хонда май ще излязат прави
-
Искат ми 60 евро за този клапан, в Шумен, поръчал съм не оригинален ...
