Jump to content
paRADOx

На каква кола се обучавахте за шофьор?

Recommended Posts

Газ 53

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете на Лада,а после на Вартбург комби двутактов.:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ 53, после Москвич 412 (чист 12-так) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете си ги изкарах на един Opel Corsa 2001 бензин/газ това лято. Иначе съм се учил на Жигула :D а сега вече си търкалям Civic-a :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз първо се качих на GAZ 53 Публикувано изображение , после на москвич, а учебната ми беше опел астра от полицейските.

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, то всички сте карали на лади и москвичи :D супер яко.. :)Аз за първи път карах нашата Астра 1.6 комби :lol: (още на 13 :unsure: )Курсовете на чисто нова Фабия 1.4.. след това имахме 306 1.6 бенз, на него се понаучих доста. след това карам каквото падне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Рено 11 се учих да карам :) а курса карах на гоУф 3 GTI :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някога през далечната 91-ва един прекрасен човек(баща ми, лека му пръст), ме понаучи да карам автомобил. Семейния Москвич.Курсовете през 96-та изкарах на Газ 53.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Татко ме учи да карам на Пасат Комби 90коня бензин.Курсовете и изпита карах на ХОНДА ЦРВ 128коня бензин с газово, и от тогава съм влюбен в марката :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се учих на стария ни москвич дефорсе на него съм още от 4ти клас, на село по нивите съм карал много хахаах, инче курса го изкарах на жигула по стара от мен хаххаа далечната 98г.

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ....готин въпрос! По мое време нямаше коли а само москвичи и лади.Моята учебна беше москвич 1360 ,мнооого мощен звяр!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един Mercedes 190-ка бензинов,страшен "чекор" беше :D , ма избутахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел вектра 92г преди 10 години ако не ме лъже главата Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейния NIssan Laurel 2.4 - шест цилиндров змей, преди точно 10 години Публикувано изображение

Редактирано от Koc_D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете на VW Vento

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи стъпки с на баща ми Жигулката :lol:/> напълно нелегално . Книжката на Зил 131 , страшна машина ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москве 2140. Публикувано изображение

 

Малко преди изпита, инструктора се ъпгрейдна до Москвич 21412, курсантите бяхме много щастливи. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на Рено 19. Курсовете с Мерцедес ц220 дизел (мъртвец и половина) Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A4 първото 96 година , било преди на метан , аз като се качих да го карам били махнали метановата уредба и беше сложена вече газ. За 125-те си коня си мислех , че още е на метан :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Golf 4 TDi беше бонбон на 20 000 км. :) пък и инструктурът непукист, обаче така и не ме грабнаха тези гоУфове :ph34r:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди книжката на Лада 1500S , курсовете на Golf 2 дизел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада 2105, бяла... ;)/> п.п. Изпитващ ми беше " Арменеца " - по-старите колеги от Пловдив сигурно го знаят, сега е в КАТ. На кръстовището на р-т " Стадиона " едно 190D ни засича нагло и нашия ми вика:- Настъпи го тоя, да видим как върви тая бялата и ти к'во можеш... :D/> Оттогава знам - белите много вървят... :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учих се на Рено Меган 1.6 96та, курсовете на Пежо 106 : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите пъти се пробвах на Ескорт 88 год. 1.8 чист дизел и на Москвич (по документи Рила 1400, този с 4-те фара). Курсовете на Мазда Примаси. Иначе се понаучих на акорда и на фокуса, който карам сега. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3ти клас въртях сам Ладата 5ца 1300s на село. Курсовете карах на Рено 19 1.4 фейс на газ. Беше приятна колица като се замисля. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...8 клас някъде баща ми започна да ме учи да шофирам на ВАЗ 2013 по черните пътища а курсовете и книжката взех на ГАЗ-53

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада 2105 или 2107 не знам точно :D на газ. Имаше някакъв чар тази машина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като деца ходехме по тукашните табани и карахме Белаз-ите.Иначе се учих да карам на"страхотна кола,с нея и до края на света",сещате ли се?И книжка взех на същата марка.После "С" в преднаборната школа на ЗИЛ,един месец в Русе и станах водач на БТР /с два осмака беше,8х8 и плуваше като лодка/,след това въртях 3 години едно ЕКГ-5А /това е 200 тонен руски електр.багер/,и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nissan Micra 1.0 58кс.едвам чаках инструктора да ме остави сам в колата и я настъпвах първа-втора предавка,много кеф ми беше защото усещаха се 58-те кончета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете и изпита карах на голф 2,научих се да карам на форд ескорт 81 набор ,купих първата хонда 2008г 5 генерация англичанка ,най-любимата кола на семейството ми ,но 2012г стана катастрофа ииииииии ,колата отиде за части цялата при колега от форума,новата хонда е 7 генерация и никой от семейството не я харесва сигурно щото в много разходи ни вкара ама аз си я обичам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научих се на Тико. Иначе курсовете ги карах на Форд ескорт.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете ги карах на Форд фиеста 2003г май се водят,а иначе се научих да карам на дъртата ни шкода 120л с портната глава от 105л Публикувано изображение

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в 7-ми клас баща ми ме научи да карам семейната кола Опел Кадет, 91 набор 1,4i. Иначе шофьорския курс го карах (през 2009год., още като навърших 18год.) на Nissan Qashqai 1,6, даже аз му направих сефтето като учебен автомобил. :D И от 2,5 год. си карам 1-та лична кола - Сивик Купе 6-та ген., D16Y8 и съм щастлив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес 190D, ама ми се струваше изтребител. Беше преди 12години, гледам още се движи из града като учебна. После с много врънкане на семейния ,,пасат,, единичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах курсовете на един тайп-Р и от тогава съм се запалил по Хондичките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...