Jump to content
Guest benji_crx

кое ви накара да си купите

Recommended Posts

Любов от пръв поглед :D Та влюбих се аз в новия Civic, ама много скъп, особено за първа кола... Ама любовта е сила велика - въртях, суках, пробвах, гледах всякакви коли и нови и стари. Но накрая просто не издържах. От година и нещо съм безкрайно щастлив всеки път като се кача в колата :DПожелавам всекиму такава радост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм фен на Хонда и на БМВ от години но с течение на годините видях че БМВ е капризна и чуплива кола и остана само Хонда , но по стечение на обстоятелствата досега карах други японци,Тойота,два нисана и мазда тъй като хондите ми бяха скъпи и от две седмици сбъднах мечтата си купих си хонда сивик 5г хеч 1.5 90коня витек 95година и трябва да кажа че никоя друга кола не предлага такъв комфорт,динамика и удоволствие от шофирането като ХОНДА....сигурен съм че и следващата ми кола живот и здраве ще е ХОНДА...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфото от форума :D Сериозно! Тръгнах да сменям страта си кола (Опел Корса) с друга не голяма, по-нова, с 4 врати и по-голям багажник..... Няма да казвам какво гледах и за каква кола мислих. Харесвам CRV, но все над лимита ми бяха обявите. Е, след 2-3 месечно ровене по различни форуми за мнение за автомобили 2 ръка, мнението на 2-ма, 3-ма хондаджии (не заклети :D ако има такива) - ето ме на - горд собственик на ХОНДА. От 3 месеца съм със Civic - 7ген. И понеже сега погледнах какво съм изписала като търсения за кола се сетих да ви разкажа сления анекдот: Влиза клиент в магазина и продавачката го посреща - "Добър ден! Да Ви помогна с нещо?" А онзи се суети и вика "Ами търся нещо хубаво и евтино ...", а продавачката насреща "Имаме господине! Но ги продаваме поотделно." Поздрави на всички фенове на марката с пожелание за много безаварийни километри изминати с любимите возила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, аз нали бях будала и си мислех че тия малките настъпаните хонди (после се оказаха сивик хеч 5), не може хем да са убави хем да са добри, и ги гледах с пренебрежение след немските автомобили, ама на - питах разбирачи, казаха че сивика е чудна кола.Оказа се обаче че 5 ген, много хубав ама малко старичък за вкуса ми, та се метнах на 6. Издирвах я из пазарите в софия и дупница точно тази която исках, и накрая я намерих - малко скъпа за плановете ми, и викам - айде поне да я покарам, че и това не съм - и като направи едно кръгче, исках пари назаем на място от роднина и се взехме, все така непоправимо щастливи, вече повече от 2 години! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като посмених доста марки автомобили най накрая разбрах каде е истината САМО ЯПОНЕЦ му е майката и ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато поисках да си купя собствена кола (разбирай колата, завещана ми от баща ми се скапа :o ), започнах да се оглеждам за модел/марка с която ще се чувствам щастлив. След преценка на финансовите възможности изборът падаше върху Опел Корса - малка осичка :o. Но поради стечение на обстоятелствата не станах собственик на такава. След година (примерно) оглеждане на коли скритешком човек се отпуска - така и така не си си взел колата, която си искал преди малко - защо не зарежеш финансовите възможности и не решиш какво наистина искаш! При което ограниченията паднаха и започнах просто да гледам и да видя при вида на коя кола ще се случи нещо в мен. По това време покрай познат, който кара Civic Shuttle 4х4 усетих тръпката да караш Японска кола. Преди това е бил собственик на CRX, но я сменил с Shuttle-а защото е по-семейна кола ;) (а и CRX-а не бил добър за бъбреците :P ). Бил съм много пъту в тази кола - Shuttle - (като пътник) и всеки път беше пълно изживяване. Просто... Кола! Пъргава, мощна, стабилна, която съществува за да изпълни всяко твое желание или каприз без укор (самурай??? или винаги когато поискаш нещо - ще получиш много повече, отколкото си очаквал и ще останеш изненадан!). И така - този дух заживя. След време и специално оглеждане на японски автомобили... Точният спомен ми е на летището, на терминала за излитащи. Човек с Honda Civic 5gen hatch (зелен металик) изпращаше свой познат. Тогава, при вида на този автомобил се случи това, което всички сме преживели в един момент - както се казва "времето спря". Стоиш и гледаш мечтата пред себе си. И си казваш - "Това е!".И така - след още някакво време и 3-4 неуспешни прегледа при Омбре, попаднах на колата, която от първия път, от който я видях разбрах, че е "моята" кола. (След това и Омбре даде зелен сфетофар, без който нямаше да я взема!). И от тогава до сега (и завбъдеще сигурен съм!) съм един човек със сбъдната мечта - 5ген Хеч!Honda. The power of dreams! And the dreams come true!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любов от пръв поглед :o Та влюбих се аз в новия Civic, ама много скъп, особено за първа кола... Ама любовта е сила велика - въртях, суках, пробвах, гледах всякакви коли и нови и стари. Но накрая просто не издържах. От година и нещо съм безкрайно щастлив всеки път като се кача в колата :PПожелавам всекиму такава радост.

хаха, колега, ти направо ми взе думите от устата(поста) ;) и при мен беше любов от пръв поглед, когато преди около повече от 2 години за пръв път видях последният модел на сивик и си казах: Що за извънземна кола е това?! :o Тогава карах едно старо ренде 19 и си казах, че ако един ден тръгна да си купувам кола, искам да бъде точно такава. И ето, че преди месец и половина, мечтата ми се сбъдна. Пожелавам на всеки да може да изпита The Power of Dreams

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аертон Сена - когато ставаше шампион през '88, '90 и '91-ва се спрягаше името и на колата с която караше - Хонда. От тогава се е набила в главата ми. Като порасмах, малко след това и започнах да играя на компютърни игри с коли, търсих винаги да "карам" Хонда. Поисле пораснах още малко и започнах да търся информация защо Хонда са по-различни от другите. А когато стана време и да си купя кола - нямаше начин да е нещо по-различно от Хонда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се занимавах с коли , продавах купувах наред - 1 мой приятел беше набарал 5 ген седан -уникален и си я купи от Германия , возих се доста пати покарах я и останах очарован :lol: И така един зимен ден към края на декември бях във Виена уш да взема няколко коли за продан и виждам едно купе направо ми истекоха очите , точно за 15 мин го бях купил и стана някак си на майтап си взех 5 ген купе ,и всички ми казваха да го продам защото е японска и са скъпи частите ,но почти година му се кефя всеки ден :D:D:D , марката е само една :hondarulez::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума :hondarulez::lol: - кратката версия.Дългата версия - с течение на годините се захласвах по какви ли не марки автомобили, Рена, Пежа, Фолксвагени, БМВ-та... И един дъждовен ден реших да се запиша за шофьорски кусове. Учих се на Шкода, която ми беше доста удоба, но и първата кола която карах все пак. Тогава започнах да се залеждам и по шкоди исках каквото и да е само да е на 4-колела и да бръмчи. Започнах постепенно да спестявам и да се интересувам живо от всички коли, бях се запалил изключително много по Фолксвагените и за Хонда знаех само, че е японска кола. Изкарах куросвете и продължих да спестявам в това време карах ралични коли рена, опели... Който и да е от познатите ми, отидеше на парти аз съм доброволен трезвеник и шофьор исках само да карам.. Един ден както си ровех из интернет попаднах на снимката на един Del Sol, няма да обяснявам, че направо се влюбих исках да знам абсолютно всичко за тази кола, момчето, което я беше постнало се чудеше, що за марка и модел кола е... Тогава някой му обясни и тогава дойде големият филм, започнах ежедневно да чета форума и вече знаех за какво спестявам.. Започнах работа във фирма в която един колега караше 5-та хеч D13B2, направи ми едно кръгче с нея и разбрах, че Хонда е колата. След още година спестявания на шега на майтап на 1-ви Април миналата година я избрах.. 5-та хеч, много от познатите ми ме разубеждаваха: "ти не си за такава кола"... "на теб ти трябва нещо по евтино"..."те тия хонди само ги вентилират", но нали съм инат, пък и вече бях взел решение. След като си я купих ми се е случвало да карам отново рена, фордове - служебно мицубиши, както каза колега по-горе, не съм вярвал, че няма да ми се кара друга кола освен Хонда. Хонда не е марка, а диагноза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто почнах да се интересувам повече от коли,бях хвърлил око на 6-та ген. хеч , по сайтове,по форуми четях и мечтаех за тази кола,която за времето тогава беше невероятно скъпа,и тайно си мечтаех един ден и аз да имам такава. е те така се случиха нещата ,завърших Свищака,почнах работа,дръпнах малко пара и сега си карам мечтата. Д14А4,но това си е моята мечта! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично един приятел ме зариби! Той просто по визия си купи първата хонда прелиуд и от там насетне се разбра,че колата е црх в-тек!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1вата кола лично моя Сивик 5 ген 1.5 16в DPFI, миналата година, ходихме до ямбол да я гледаме, имаше външни забележки, но като и изсипах една гас останах потресен как варви тази колица :o , след 2 месеца я продадах взех Сивик 6ген. 1.5 16в VTEC 114 коня карах я година страшно икономична кола страшно вървежна за кубиците си искаше просто обороти до вчера, когато се обслужих със Прелюд 2.0 16в ББ9 133 коня + К&Н филтар, сега патува кам кръстова гора с баща ми чакам да каже отзиви, общо взето се зарибих по хонда, защото е здрава кола има много добър вид, вътре е удобна,надеждна кола от точка А до точка Б, винаги може да обаркаш представите на някой безсмъртен голфаджия че колата му нестава за един х*й когато прочете на багажника 1.5 VTEC !!! , дай боже да опраят пътищата и може магизините за резервни части на хонда да фалират :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Хонда я взех от банков търг, но сега съм много доволен че участвах за нея, уникална кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

crx 2ра ген. е и моята нереализирана детска мечта.засега карам 4-та ген сивик,който само разпали страстта ми към хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам се накарах..харесвам ги и това е..Хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момента в който се появи страстта ми към колите съвпадна с момента в който двигателите на HONDA във формула1 мачкаха наред!Първо с Уйлямс,после и с Макларън!Затова когато ми попадна един CRX-първа генерация изобщо не се поколебах,макар да беше разкривен отвсякъде впечатлението ми за страхотни двигатели се затвърди!Това беше през 99г.и макар след това да съм имал и други коли(предимно японски)неминуемо се връщам към заветната марка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз получих Хондата като подарък от баща ми,който си я беше купил чисто нова 92 година.От тогава до ден днешен не е имала нито един проблем или дефект,което говори за качеството и традицията заложени в марката.Аз лично уважавам японците и знам от опит,че каквото е пипнато от тяхната ръка,няма грешка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно :) Вече имах книжка от няколко години, но пари за автомобил все не достигаха. Годините се понатрупана и спестената сума стана достойна за автомобил от края на ХХ-ти век. Постепенно започнах да ходя по автокъщете и оглеждах вякакви автомобили. Вяка седмица си сменях мнението и бях почти 100% сигурен че съм намерил подходящата кола - докато не срещнех още по-любезен продавач с още по-примамливи оферти. Така за около половин година седнах в сумати Пежа, Рена, Фиати (бях сигурен, че искам да е хетчбек, и че не искам Голф и Астра, а всичко друго ми се струваше прилично). В офиса където работех една колешка караше Тойота, а колегата Мицубиши - повозеха ме няколко пъти, похвалиха ми ги и разбрах: "Японска ще е", но за да се различавам от тях си харесах Мазда 323 -'98, направо се "влюбих" в тази кола (и до ден днешен пак ги "заглеждам", регистрирах се дори и във форума им), но за добро или лошо винаги поподах на доста скъпи екземпляри. И един слънчев ден отново промених мнението си, казах си "аз защо да не взема да поразгледам малко за Сивици 6-та генерация", посъветвах се с приятели и ме убедиха да се насоча към японското изпълнение (един приятел имаше големи дертове с бензиновата помпа на англичанката си, и ме посъветва "гледай да е японка, няма да съжаляваш"). Няколко дена след като вече бях на вълна "Сивик", отидохме на оглед на един '98, бял (ного запазена колица, но за съжаление и много китосвана и пребоядисвана), тръгнах си малко разочараван на на излизане мернах два други Сивика в съседната автокъща, от любопитство ги разгледах, продавача смъкна доста от цената (оказа се познат) и на ругия ден вече бях с черен Сивик 1,4 iS '97 на опашката за рекистрация пред КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да си кажа за Хонда не бях чувал докато не гледах Бързи и Яросни когато излезе 1-та част :shifty: . Както и да е мина време забравих за съществуването и.Дойде ми време за книжка и се качих на мазда 3 Хареса ми.Зех книжка зех изпитите и се качих на Форд транзит 1.6 бензин 84 г Американско испалнение.Карах си го извесно време и още си го пазя.Баща ми в 1 слънчев ден ми званна ми ма пита да купя ли хонда сивик.И викам земай,ко значение ква кола ще земеш.Но се зарибих да я видя.Зарових се из нета и докато видях и 1-вия сивик СЕ ВЛЮБИХ само на визия.Мина се време видях и сивика на живо.СТРАХ ме беше да го карам и си карах голф 3 гти ..... ама то каруца не ми харесваше кутийка.Прецаках съединителя и баща ми вика каде ще го сменям дай аз ще го карам ти карай сивика.Качих се врътнах го напред назад и от тогава не съм го сменял.Серията продалжава и ще се здобия с купе на хонда някой ден :beer: .ще се похваля като настъпи часът :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Tърсех нещо евтино до 7 хил лв преди 2 год и нещо.Гледах пежо 306 .Карах неколко. 1.4;1.4 16в;1.6 16в обаче не ме кефеше.Един познат вика-виж тая.Аз още не знаех че хонда има 4врат сивик 6та ген. качих се и 1ва 2 ра и на 100 изключи.Викам а не-това е с голем двигател и мн данък пък и много ще пие, а той-ти луд ли си 1.4 е 90кс.И така се появи втората англичанка в града на голфовете(само два не съм ги наказал че са мн пипани а мойта е сток).как мигат като чуят 1.4 90кс. и 3та до 150 :wub::D:cool::wub: .Вчера един приятел с голф го зарибих като му казах на 80 да върне втора. той го направи и като осъзна кво е станало и онемя.Това е колата за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95Г. март ме повозиха на ЦРХ които беше 91г. на 34000км. като нов и от тогава само ХОНДА сега съм горд собственик на ДЕЛ СОЛ ВТИ МНООООООООГО ме радва колата Имал съм други коли преди това защото съм нямал пари за Хонда мога само да кажа че съм уникално доволен от сизуки суифт 1.0 това е наи-здравата кола на света Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, тази тема е доста забавна! Изборът за сегашната ми кола беше доста комичен. Та, завършвам си образованието У Хамбургско и с жена ми умуваме каква кола да си вземем, както се сещате - втора ръка . И започваме да четем отзиви за автомобили. Немците в това отношение са обективни, спор няма (единствено за ГОУУУФФФа вият на кресчендо и губят представа за реалността - съвсем сериозно). Та жена ми попада на тема за хонда и ме повика да ми каже, че немците-пенсионери карали много ......мотори Хонда, само че Акорд. Та след като мнението на германски пенсионери, които може да си позволят да си купят поне 70% от предлаганите на пазара автомобили, поставят Акорд 6-а ген - 4 год. подред за най-комфортна и безпроблемна кола за дълги пътувания. И така в един прекрасен ден преди да си тръгнем вече съкратени от работа (2008 г.) си се прибрахме с Акордеон, който претърпя и ПТП на втората седмица в БГ. Но досега си върши всякаква работа и не е отказал, каквито и да било "ганьовски" свръх кретении - трапове, хендъци, преспи сняг, товарене като бус (то всяка жена изпитва ужас от свободно пространство). Та това по отношение на Хонда Акорд, като частен случай. Единствен недостатък, който изтъкват немските "дядовци", е че "газоразпределението" (v-tec), както те го наричат се включвал много "късно" и бил "много неефективен икономически".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих се в нея, повозих се и още от началото имах усещането, че това си е моята кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търсех кола без да знам какво искам. В една автокъща видях уникалено запазено Хонде Сивик и го взех без дори да съм го карал. От тогава 2 години само сменям консумативи и си ме слуша много. Здраво, икономично и леко пъргаво с V-power, само японско за в бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел еи така от нищото ми го подхвърли и няма и месец и вече бях горд собственик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз преди това имах доста години ескорт и си търсих някое запазено мондео щото харесвах форделите,таз хонда мойта таман дайде от автовоза и един познат вика ела да я пробваш поне бе,пък съм чувал че скъпо били частите и незнам кво си за японските коли ама оня не !Направих едно кръгче по околовръстното и после я закарах направо пред къщи и му викам утре да са готови документите -цяла нощ не съм спал докато не я купя официално :lol: За 2 години каране отсега нататък само ХОНДА е колата заслужаваща да се нарече КОЛА!След тази нямам ли пари за друга хонда ще ходя пеша но не и с друга кола!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случаио я намерих в мобилето(саита),и почти си бех продал старата кола и се чудех какво да си взема да ми вози задника понеже не съм каприз какво ще е само да е с 2-е врати и да подлежи на оптичен тунинг.И така бих 300 км път за да я взема и на излизане от града от коитоя взех направо се влубих в нея.Сега ми се реве,че трябва да се разделя с нея ,но няма как :lol::bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо бях прочел книгата за Соичиро , и няма и седмица се появи бялата "микровълнова" от подписа Ми. Стои си кротко, с едно малко листче на което пише "продава се" и един номер. Никакви ТТ данни, никаква цена или други подробности. Чисто бяла и почти чист нова. Викам си абе Аз мОа или немоа, и се взехме. Това преди 10 години. След мен (и поради Нея) още мои познати и приятели си купиха Хонди, и до днес е най-великият Сивик за Мен. Няма толкова " интуитивна" за управление и "мълниеносна" за удари по самочувствието на "чернолъскавите" , невзрачно-чаровна четириколесна младежкисемейна бойна единица :lol: 805 кг / 101 к.с. / 210 км/ч - и до днес / СО2 в изгорелите газове - по норма и до днес / мотор и кутия - неотваряни / по окачването - само сменяни втулки и тампони / нормалните консумативи + дискове / а е поне на 350 000 и на 23 години.Култов автомобил , но гние , но пък ще си Я реставрирам и пак ще бъдем млади :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема, причината аз да се сдобия с Хонда и да съм така влюбен в марката е Сивик 5 ген хеч. През 2000 год не знаех какво е това красиво нещо което видях в Пловдив. Бях запленен от тази малка и толкова спортно изглеждаща кола. По стечение на обстоятелствата и докато стане време да се сдобия с моя вече карам 6 ген ноо 5-ката винаги ще е в сърцето ми :bash::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа, бачкам си в гаража, отмятам колите една след друга ден след ден и наблюдавам кое как се представя. Мога да кажа, че при мен не беше любов от пръв поглед, а след дооооооооста погледи върху доста автомобили. Прагматизмът надделя. Най-лесно обслужване, най-приятелски настроена към механика, евтини части (Канада), и т.н. Та взех един сивик седан 6г, после един хеч 6г, после още един седан 2000 и ... сега имам 3 сивика 6 г. Между другото доста сте ми далече, иначе единия го продавам (всичко му е стоково) за 1800$Сивик 1996

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех,след като на spas21 брат му се върна от германия и видях за какво става въпрос, пък и преди това нямах възможност.продадох старата кола,теглих 1 заем и си купих сивик купе 5ген.още щом я видях на обява в нета казах че ще я купя и изобщо не съжалявам.това е то. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много време(може би 5 години) братовчед ми беше взел от бащата на бившето си гадже Honda Civic 4 gen sedan 4х4. Колата беше 1.6 карб и на външен вид не изглеждаше хич добре, но как вървешеееее... ;) направо ме изуми. пък и кола 90та година с всички екстри - пълен ел пакет, люк и тн. А като бях още по-малък (може би преди 12тина години пред блока ни дойде един рекс - не помня вече дали е бил 1 или 2 ген, но изглеждаше брутално, направо го гледах :o и като го запали човека двигателя не се чуваше. Не бях виждал толкова тиха кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като прочетох това онова за V-Tec се зарибих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене си е сбъдната мечта.В края на 2007 ми направи впечатление външния вид на сивик и реших, че ще си я купя, но не беше толкова лесно.Почнах работа, успешно успях да завършя но се стремях към моята цел.Появи се смешната криза и 2 седмици преди да мога да кандидатсвам за кредит за любимия сивик се промениха условията (10.2008) и стана така че доходите ми бяха недостатъчни. Ей голям яд голямо нещо :) няма кой да ми я купи, много деморализираща ситуация.Но имах аз едни 1000лв. и докато се чудех какво мога да направя с тях заминах за Англия. :D .5 (06.2009), то и там не е лесно ама след 5 месеца паркирах сивика пред нас и удовлетворение беше голямо. Моята е сивик туистър 1.4 75 коня 97 година и е машина , внос от Германия аз съм втория собственик(преди това някаква женица) ПРЕБИВАНЕ.базово моделче има само климатик, но е красива и просто инфото което имам за двигателите просто се потвърди.Аз съм нов с малко практика (има няма 1000км да съм навъртял) но тая кола ми дава криле и самочуствие на пътя, кара ме да се чуствам различен.Та това ме накара да си я купя - honducus praim :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се качих в едно ВТИ и усетих как седалката ме бута зверски напред след всяко потегляне.И реших да се поразпитам тук и там за хондите , що за коли са и какви проблеми създават е уверих , че това е колата за мен. И предполагам , че съм един от многото горди собственици на тази марка. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да забравя чувството в един CRX V-TEC 2 ген. как си пълни оборотомера до червената зона и какъв беше звукът ... ммм ... Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търсех кола без да знам какво искам. В една автокъща видях уникалено запазено Хонде Сивик и го взех без дори да съм го карал. От тогава 2 години само сменям консумативи и си ме слуша много. Здраво, икономично и леко пъргаво с V-power, само японско за в бъдеще.

Същото и аз казвам, само че съм от 1 г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години ходих до Сливен и видях NSX и тогава хонда ми се издигна в очите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...