Jump to content
Guest benji_crx

кое ви накара да си купите

Recommended Posts

Guest Mark Antoniy

Преди 7 години се качих на ЦРХ 1 генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

лятото на '94-та за първи път покарах civic 5g хечбек 1.5........ :puke: и продължава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o



Хонда Сивик - 5Г 1,5 16V 90кс ми дава това което никоя кола не ми е давала:
USC - Универсална спортна кола - голям спортен дух, нисък разход, перфектно
окачване, малък хеч или голямо комби, и т.н.

За първи път съзрях Honda беше CRX втора генерация преди много години
като бях малък огромния ми съсед от етажа притежаваше такава, направо
бях вцепенен като я видях а и като се заговорихме и той ми каза какъв е
двигателя 1,6 (150кс) направо останах без думи и се чудех как е възможно
от някакво си шишенце от Кока-Кола от 1,5 да се извадят 150 вихругона,
доста време тази колица ми беше легнала на сърцето не че сега не е де,
като изключим по остарелия и интериор


П.С. Та понеже си нямаме фамилна кола аз още от как съм проходил си мечтая
да седна зад волана и да впрегна шофьорските си умения, първо си мечтаех за
жигула (500лв) след това за 6-тица (700-1000лв) после за Самара (1000-1500лв)
накрая си викам така и така ще взимам заем по-добре да е нещо читаво, отидох
при един приятел а той ме посъветва за Пасат (88-92), хареса ми викам ОК и си
намерих един за 3300лв купих го изплатих го бях доста доволен с изключение на
любовта му към бензинеца продадох за 3000лв и започнах да си търся нещо което
гори малко и върви мнооо прегледах всички вазможни каталози в нета консултирах
се тук таме и накрая се спрях на Хонда Сивик 1,5 90кс или VW Голф TDI 90кс
исках сивика затова търсих яко но вече на 2-рия месец вече се бях по отчаял, почнах
да гледам Голфове дори и 2-ки GT :rolleyes: , но накрая като от небето ми падна бебченцето
точно какъвто го изках без изключения, интересното е че както Пасата така и Сивика
беше любов от пръв поглед виждам го и още преди да съм седнал в него знам че ще е мой

Редактирано от slus4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

след като японските коли дръпнаха по издръжливост и след като се бях парил от немско

за мен беше ясно че ще карам само японки - смених няколко тойоти и една мазда - надеждни ама скучни...

ожених се, работата изискваше по-високо проходима кола - беше ясно - трябва да сменям колата с някаква малка джипка

обаче в никакъв случай от тези ръбатите, дялани селскостопанско-военни трактори

а нещо елегантно, красиво, компактно и повратливо

 

още не търсех сериозно, а само се заглеждах по разни джипки по улицата когато видах една

бяла, заоблена, с много изчистен дизайн за джипка, направо космически кораб а не джип

Публикувано изображение

стоеше паркирана на път за офиса - казах си брей това не беше хич зле!

ама с 60 къде да и видя марката и модела...

на другата сутрин още сънен - гледам я пак е там - гледам пише Публикувано изображение

помислих си, я, хонда имали нещо много по-секси от дебелото CR-V!

 

реших че е време да сравня какво се предлага

тойота с RAV4, и хонда с CR-V и HR-V

първите два са много добри но с тези тумори висящи отзад и с прекалената тромавост ме отблъснаха

HR-V ми пасна идеално - 4 метра дълга джипка без какъвто и да е компрмис с интериора

идеална за паркиране в града, справя се без проблем с разбита или недовършена неравна пътна настилка

управлява се като лека кола а не като тромав люлеещ се джип - ако я настъпиш скача

не е състезателна кола естествено но проблем с изпреварването няма, а си е джипка

най-важното естествено е че е голям кеф :D

:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Хонда която видях бе civic 2г. през далечната 1984г. в едно Холандско градче беше сива хеч ,абе красавица .Аз тогава бях на 10 години и не се вълнувах от автомобили а от колела, тамън бяха излезли на мода БМХ овете. През 2004 бях си продал колата и вървейки си по една улица гледам една Хонда 3г. (не че тогава знаех коя генерация е ) паркирана под една джанка и занемарена яко. викам си това ще го взема да си ходя на работа с нея до като си намеря кола.Намерих собствениците ,те пък се оказаха познати и казаха ,че ми я дават на лизинг за 1 година и без да искам съвсем случайно се превърнах в собственик на японско возило :D Колата надмина всичките ми очаквания и след като я реставрирах и карах близо 2 години я продадох за което БЕЗКРАЙНО СЪЖАЛЯВАААААМ :D:DНо поне не изневерих на марката сега карам пак Хонда и никога не бих сменил марката .Аз даже и форум не знаех ,че има мислех ,че форум имат само феновете на Рено ,щото много се троши :D и с изненада открих ,че и Хондаджийте си имали форум ,е регистрирах се и станах маниак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се зарибих покрай един съу4аник през 2002-2003 (Венци с белия рекс) на който брат му по онова време кара6е ЦРХ-а. Направи ми впе4атление ,4е тая кола не изглежда6е като другите бях свикнал да виждам преправени ниски коли,но на тази просто купето бе6е сплескано без да е снижавана :huh: После 2-ма съу4аници по4наха да карат ХОНДА и имах възможност да ги разгледам от близо :) едния има6е ЦРХ 1 ген. до тогава не бях виждал сток кола 1.5 да се изстрелва така :blink: другия кара6е сивик5 и за първи път видях кола от класа на голфа с оборотомер до 9000 оборота :blink: Голямо впе4атление ми направи и факта ,4е от толкова малък обем 1.6 японеца е изцедил 160коня и този двигател е не по малко издръжлив от останалите на тия коне ;) Тогава си поставих за цел някой ден да се сдобия с ЦРХ или сивик5 :) 2005г. завър6их и след 2 години ядене на кремвир6и и хлеб/ка6кавал и хлеб,кифли и мизерстване по вси4ки параграфинай-после усъ6тествих ме4тата за много хора ;) ХОНДА ;);) "ТHE POWER OF DREAMS" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също станах фен преди около 3-4 години. Тогава "прохождах" зад волана и имахме Хонда Шътъл '91 За съжаление сега вместо нея карам Рено :huh: понеже откраднаха Хондата :):blink:;) Мисля да поправя тази своя грешка. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен питате ли ме като трябва да се разделя с моето VTI, а не ми се дава,но семейството понякога изисква. Първата ми кола ми избраха двама приятели големи разбера4и по колите,аз тогава исках Голф та голф. И така до ден днешен си карам Хонда,а за онези консерви голфовете не искам и да 4увам. Да караш Хонда е диагноза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейтелятото миналата година, докато бях на специализация във Виена, и се бях отказал да търся каквато и да е кола ( бяха доста скъпи), ме намери моята Хонда Сивик 1,4IS D14A4, на 100К км, от 1997 година, 6G !Още щом я видях, си казах- това е моята кола :blink: и така станаКЪСМЕТ- ето как си купих Хондата, без да зная нищо за маркатаи от тогава насам съм влюбен в моята Хондичка, и то основателно :huh::blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дойде ред и на мойто рексче, което (без да обиждам никого) е най-красивата кола на земята. Та преди около две лета бяхме на къмпинг където трябваше да дойдат някви приятели да ни видят. И идва един рекс (който както прочетох в темата явно е бил прясно придобит-благодаря ти Magnum) и аз ъъъ такова се влюбих. Тогава тамън мислех да карам шофьорски курс. Миналото лято взе4х че изкарах курса и от тогава се почна - искам кола искам искам ..... ама около мен е пълно с най-различни сектанти - костенурки, BMW, ралиджии и други всякви (включително един хондаджия). И всички ми казваха че колата трябва да ме кефи максимално (аз се се сещах за онзи рекс) и че като я видя мойта кола ще я позная - и така се случи - намерихме се и сега сме щастливи заедно вече цял месец ;) всеки ден я обичам все повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз да кажа нещичко :blink:От малак ми е любима марка, постоянно се заглеждах в рексовете и бях решил вече да си взимам (2001г.) Плановете ми обаче се промениха малко след като един приятел докара една Вектра 1993-а в перфектно състояние и си взех нея но не престанах да гледам хондите :blink:И ето тази година вече реших да сменя колата която мина през много трудности и изпитания ( и ги издържа перфектно ). Реших че колата ще е вече 100% Хонда и то навсяка цена 1,6 по визможност 160 кончета, е плановте ми пак се провалиха малко защото след много търсене такава не намерих, по-точно имаше дълго време само две хонди 1,6 И така един ден по обед реших че е дошло времето и отивам до София да гледам хондичката, отидох но за жалост колата беше в окаено състояние. От там директно до Плевен да гледам другата. Видях я имаше забележки доста но реших че това ще е колата и така стана. стегнах я тук там и за сега съм предоволен от клицата, върви доста малко гори и доста приличен конфорт за класа си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми с брат ми харесваме Хонда от доста време и тъй като той е 5г. по голям си взе разбирасе преди мен хонда и оттогава сме луди по хонда цялото семейство и не случайно имаме 3 бройки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като взех книжка преди 6 години някъде се качих на един Сивик Хеч 1.5 (4ген) и оттогава няма друга марка за мен. като гледах и хечовете 5 ген, ми се струваха пък най-добрите коли...имах за известно време 6 ген хеч, но трябваше да се разделя с нея, понеже един пич реши, че трябва да се блъснем (за радост - без сериозни последствия)....и сега съм с 5 ген, само че купе, което все още според мен си е желязно! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6г.имах възможност да изтегля заем и се бях решил да си купя Първата кола.Казвам си Задължително трябва да е Двуврата бегачка.Потеглям от Варна за Враца да взимам Golf 2 GTI с цифров километраж.Приателите ми надуваха главата каква "Бегачка " :D бил.Кат новобранец нямам търпение и направо от влака сядам да пробвам Golfa. Вкарвам 1ва няма никой,2ра пак никой,разгеле на 3-та запо4на да дърпа.Казвам му на оня-Аве то на съквартиранта Вектрата(1.8 90Hp) върви повече :P .И все пак отивам при познат майстор да погледне колата.А той-закакво ти тази двувратка.Аве аз сам млад човек искам спортна кола да ми чупи врата,ама туи нещо........ЕЕЕЕ щом си пък толкоз Ербап- казва майстора,Балдъзата май си продава HONDATA(4г.Хетч).ЕЕЕ дай да я видиме тогаз.Отиваме и какво да ви кажа-Гледам и Невярвам на Очите си :P .Сядам отпред и каточели Приателката ми ме е прегарнала.Сядам отзад А то по-широко от на съквартиранта Вектрата.Сина на майстора бърза и напира дай дай да те повозя.Кат я изряза от 1ва до 3-та и то все в Критичните-Повярвайте топките ми се качиха при сливиците да играят 4ка Белот. :P:P Слизам аз а Майстора как Е ???Питам колко е таз количка та върви така??? - отговора 1.5 16V 90Hp а пак Баджанака-рали състезател я е подържал и от ДНЕС НАТАТЪКА ТИ МОЙТО МОМЧЕ ЩЕ СИ ВЛЮБЕН В HONDA.ЕХХХ ПРОКЪЛНА МЕ ТОЗИ ЧОВЕК.Цяла година душичката тарпя бои до ламарината,на приателите колите се чупеха из варненските луни пейзажи(улици) а на нея нищо и няма и бензина все последно и свършваше,пак най-отпред пред всички стоеше.Подлагахаме Продай я и ще ти докараме 5г.VTi - Излагах се и 1м. не излизах вечер никаде от ТЪГА.НАКРАЯ ИДВА И ДЕНЯ КОГАТО СЛЪНЦЕТО ОГРЯВА И КУЧИЯ ГЪЗ - притежател станах на тунинговано VTi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

Мен например през далечната 1990г видях за първи път така любимият ми CRX 2gen. и от там си казах че, това ми е колата без дори да подозирам за нейните възможности и качества.Ще хубаво всеки да сподели, кое нещо го е накарало да си купи Хонда и да стане фен на марката

Аз имах сьщия проблем като Бенджи,за прьв пьт видях ЦРХ лятото на 98 година,когато пьтувах за морето сьс микробус и изведнаж чувам странно бучене зад нас ама нищо не се вижда,в следващя момент това странно бучене се озова пред нас( ЦРХ 2ген.),по сьщия начин по които доиде така си и трагна.От този момент нататьк вече бях хонда фен :D п.с. няма нищо което може да запьлни празнината в сьрцето след като се разделиш с малкото лошо рексче :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бачках преди много време в един сервиз за италянски автомобили се водеше,но правеше всякакви(там подавах инструментите на майсторите :P ) и дойде един рекс 150 коня тогава мислех че има само мотоциклети Хонда има викам я те и коли правели(знаех,че са номер 1 при мотоциклетите) на тръгване пича като излетя буквално колата подскочи направо онемях.Тогава за времето си бяха скъпи и редки коли в БГ. После един приятел 2001 отиде да си докара кола от Германия 5г.сивик пазеше в голяма тайна марката и спря пред вкъщи да се похвали погледнах я бегло като прелетя покрай вкъщи и си викам бе ква е тая Астра нагласената а като спря гледам Хонда :D много нагласена с вкус направена!Казвам му я ме повози,а той я сядай да покараш ко да те возя.Изпънах я якооо и като слязох от нея ми трепереха коленете честно на всеки после разправях питам го колко коня е той казва уредихме я за 90 на инавалид ама е с подобрения.Тази година реших да тегля заем и си взех 1.3 с климатик 95г. и още ме е яд,че заложих на екстрите и годината а не на мощноста :P сега се чудя как да сложа по голям двигател искам много Vtec 125 коня :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :) Тъ преди около 10-тина години може и повечко,в моето селце пристигна някфа жълто зеленикава,ниска с голями джанти :) с ужасен свиреп звук хонда.Даже незнаех каква е колата оказа се че била СРХ 2 г :) До ден днешен тази кола ми е в главата и я слушам :dry: не че съм разбирал но тя ми грабна окото :P А какво ме накара да си купя хонда :blink: еми вие от форума,първо исках голф :) след това меган :) но накрая като попаднах тук,разчетох повече за марката,влюбих се,видях колата седан 5г и си казах това ще е тя :) така и стана. И сега приятелите ми с голфчета и други лиготиики се опитват да си продадат каручките за да се здобият с Хонда :) Това е.ЯПОНСКАТА СИЛА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10-11 години се повозих за първи път на "ХОНДА"-беше СИВИК с ЦРХ-ов двигател :) -най-бързата кола ,до която бях припарвал :) .......Станах 10 клас и другарчетата :dry: започнаха да изкачат с разни голфове,тигри и т.н. и аз започнах да се оглеждам за моята бъдеща кола :blink: Неусетно се влюбих в малкия сплескан дребосък наречен 5-ген хеч :) .....Мина още някоя и друга година , добре се потрудих и мечтата ми стана реалност :) ....И от тогава не спирам да мечтая :) HONDA-THE POWER OF DREAMS.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

"Кое ви накара да си купите Хонда и да искате само Хонда ?"Аертон Сена , философията на основателя и историята на фирмата , прелюдите и поведението в завои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Кое ви накара да си купите Хонда и да искате само Хонда ?"Аертон Сена , философията на основателя и историята на фирмата , прелюдите и поведението в завои.

Същото важи и за мен, много точно казано! И още нещо ме накара мен- като се оглеждах за първата си кола, исках Сивик 5 ген, но нямах пари и взех Рено 19- скъса се да се троши, за 10 месеца го купих все едно още веднъж :bg: . Взех му парите и тъй като вече парите не бяха проблем, се метнах на една 6 генерация 90 кончета. Карах едно лято, много добра кола, но исках нещо повече, и така след много колебания взех Прелюда, с който май ще се женим ;) . Навих после един приятел да си купи 5 ген. Д15Б2-и той е фен. Сега навивам още 2 приятели за 5 ген., даже хора, които не ми знаят името, ме наричат Хонда-маниака :bg: . Ходя да блъскам в една зала тук и местните "бизнесмени" все си мерят колите- Мерцедес, БМВ, Ауди, и като се включа аз-"Хонда също е много добра кола, само малко тясна..." :bg: Конкретно моята ми харесва, защото в най-пълна степен отговаря на идеала ми за жена:Красиви очи, закръглено дупе, тясна и с агресивен характер! :bg::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D
Отговорено (Редактирано)

Аре и аз да уважа темата на градския.С още един приятел (определено разбирач) тръгнахме на обиколка, за да си избера автомобил. Търсех Пежо или японка. В една автокъща в Пловдив докато зяпах насам-натам той ме побутна и кимна към Хондата. Ам т'ва е - либоф от пръв поглед. Та благодарен съм и Случайността донякъде.Сега жената е не по-малък фен на марката от мен и ми докладва за всяка нова бройка в града. Мисля, че поради познанството с мен, скоро още двама трима ще станат колеги по марка. Просто покараха и видяха..., а на хубавото както се знае се свиква лесно.

Редактирано от J&D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно момче в нашето градче, носещо скромното име Иво Хондата, че той караше едно червено ферари с японски произход. Много се заинтересувах от него. После чух, че не случайно му викали "Хондата", и че неговата била GTI. Един ден както си вървях по улицата Иво мина покрай мен и през един от легналите полицай. Още е в главата ми момента как се разминава на под 1 см с прага и след това дълбокият глас напомнящ на уморен тигър, перфектната червена боя, джантите, цялата оптика на колата говореше. Тогава си казах, че трябва да имам такова животно. По-късно имах удоволствие да карам CRX-а на един приятел и да съм свидетел на това как мачкаше почти всичко по пътя си ( докато не се срещна с Иво ;) След това открих форума, регистрирах се и чаках , чаках , чаках Dragi4-a да се сети да си продава колата, че неговата най-много ми напомняше на Ивовата. Е мечтите не се сбъдват само по филмите - аз карам колата която исках, че дори получих и повече отколкото мечтах. Ето това си е The power of dreams!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята история се покрива с някои от вашите. При мен интересното е, че Хондите са ме кефили винаги на външен вид, но не се бях замислял да карам Хонда, докато един ден ми се наложи да ходя до Варна. Помолих MADDOG да ми даде кола и той тогава от наличните Опел, Субару и две Хонди взе че ми даде The Punisher...На това отгоре на слеващата седмица излезе един X-че за продан в София и ей ме на - карам си го почти година и се кефя всеки път като седна в него. С една дума - MADDOG, благодаря !!!! :(:):)

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда ми е първата кола, но скоро мисля да я сменям .......... Разгледах по-новите и по-скъпите ходни, но нищо не ми хареса, просто новите хонди са супер грозни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest БМвопел_фен

Мене хондите ми издържат най-много на карането имах такава тренировъчна преди 7 години 1.5 101 коня само тя ми устискваше иначе и други марки съм карал ;) Обаче не не ме кефат че са със

Редактирано от БМвопел_фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми кола беше Mazda MX-3 1.8 V6. Честно казано си я харесах само на външен вид, даже не знаех, че е V6 - не за друго, ами защото тогава изобщо не знаех какво означава това нещо "V6", то не че не ми обясняваше предният собственик колко била добра, ама кой ли ти слуша, даже на майстор не съм я карал, а направо си я купих :rolleyes: Но пък излезе отлична машина и малко по малко взех да разбирам това-онова - какво карам, сравнявах я с други коли и така развих любов към японското автомобилостроене :) Много си я обичах, ама все пак дойде време за ъпгрейд и благодарение на колегата Magnum пробвах настоящия Prelude 4ген. 2.3 4WS, в който се влюбих от пръв натиск на газта и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си онзи ден покрай СПС в Пловдив и гледам една резидава красавица...Покарах я и просто беше любов от пръв поглед. На следващия ден счупих касичката и започнах пак да я пълня за акорд 2008 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

по-новите,а и тези които не са споделили кое ги е накарало да си купят хонда няма ли да кажат ???????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз например през далечната 2000 година (бил съм наа... 11 ?!).. добре де може и 2001 да е било :D много се запалих по пета генерация и то заради брат ми, който искаше такава и всеки ден ми разправяше откаде кво бил чул и колко били яки :) а и след това както се сещате излезе Бързи и яростни първа част с ония 3 черни звяраи с течение на годините малко по малко взех да се интересувам все повече и повече от коли и да харесвам японското все повече и повечеи така :cool: както някой от вас казват че като са видяли еди коя си кола за 1 път са си я заплюли, за мен това беше Del Sol .. и все още си ми е мечта ама за всичко си има време :D:D:P:P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми мечта от малак.Имаше CRX2 в нашият блок и си казах неискам мергел неискам баварка а точно CRX2. Отделно пък да не говорим за на Бенджи рекса :P:P . Доиде момента внос от чужбина но уви скъпо много и се набутах на едно фият браво за което много съжелявам та както и да е наи-после се отарвах. А сега......... карам първият прелюд 4г в град Ямбол ако не греша. Ако пък бъркам Бенджи да ме поправи ;)

не небъркаш.само бъркаш за рекса пред вашият блок той беше 1ген. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat'koko

Отдавна имам наблюдения над японските автомобили.Преди да си купя HONDA съм имал митсубиши и дайхатсу.Като включа и това,че брат ми продава части за японски коли и личното му мнение,че след тези на субару най-малко се продават части за хонда/не говоря за консуматив а за резервни части/.И като видях моята каляска във форума /когато DjSprite я продаваше/сънувах 3 дена хонди и на 4-тия я купих :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от както бях бебе само хонди около мен :P как да не се фанатизирам ?:Pоще ми изтръпва корема като се сетя за тази магия която излизаше от големите ауспуси на мотора ;)лелеле ;)спомени спомени :P

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic1.6

Извиняваи ма не моа се сета как изглевда ЦРХ 2 ген :lol: ами аз не сум си купил то4но колата ми стана малко ина4е. Ба6та ми отиде в 6вейцария да си копува кола с претенцията за Опел, понеже парвата му кола бе6е Жегули и после Опел и си мисле6е 4е по-добре от Опел нема :angry: ма има ;) И се двуумял м/у Хонда Сивик 3ген и Опел Корса. В крайна сметка той стига до най-резонния избор и зима Хондата, вече от там нататък аз по4нах да се зарибявам. в парвия момент се си харесвах стария Кадет, но видите ли Хондата рулва ;) и ей ме сега, ненормално шурнал по тази невероятна марка. ХОРА АКО КАРАТЕ ДРУГО ОСВЕН ХОНДА СЕГА Е МОМЕНТЪТ ЗА ПРОМЯНА :angry:П.С. Аве мноо сам тап.. Тоя втори ген е от моята година на моя Сивик... Аз си милех 4е е като с моделите на сивик и треа да е кам 2ген на сивик... Да и на мен ми е лубим тоя ЦРХ

Редактирано от Civic1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

benji и аз съм влюбен в твоя црх... уникален е просто и аз много се колебая между 6г сивик и такъв като твоя рекс. но ще почакам малко и на мен да ми дойде времето и тогава ще видим какво ще стане :angry:п.с. всичко в Хонда е уникално просто и чувството да се возиш в нея те кара да избираш точно тази марка :angry:

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта я взех насила .... !?!? :cool: Майтап де. Това си беше КОЛАТА за мен от доста време и чак сега можах да си я позволя. Три думички казват много: Визия - Скорост - Издържливост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди 4 години се возех на Сивика на един приятел 1.5i и видях за какво става дума и от тогава се заребих.Ама как няма вижте само каква стойка има хондичката варви си количката според мен няма друга такава кола :cool::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2002 г. беше май във фирмата в която работих стана така, че се сдобихме със служебна Honda Civic 3 ген. Е нямаше такава кола – динамична, стабилна, нисък разход. Но така се случи че катастрофирах с нея (мъкаааааа). Две години седя в двора на фирмата без никой да я погледне, не се виждаше от трева. Когато тръгнах да напускам шефа вика „...взимай я, няма какво да я правя....” Не се и замислих взех я и след две години престой доиде момента отново да и вдъхна живот, щом и сложих акумулатор и запали от веднъж. Възстанових я и я карах до момента в който едно пичлеме срочнослужещ, пил с Голф 2 не ме удари и за жалост хонделката бе до тук. Но от тук нататък от главата ми не излизаше мисълта кога ще се кача отново на Honda и няма и седмица по-късно вече бях собственик на Civic 4 ген. Която и до сега карам и знам, че на друга кола освен Honda няма да се кача. Ами това е..... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна се с една игрица :rolleyes: ,тогава бягах от часове за да играя Gran Turismo,и любимата ми кола беше черен EG6.Сега, 13 годинки по-късно е червен EG4, но си е старата страст все пак....В последствие комшията ми ме довърши,като си купи сивик 4ген.,на 300 000км.Очаквах да е като щайга с болтове и гайки на тея километри,ама колицата му си беше супер стегната и не беше виждала ремонт почти :P Карал съм доста други марки коли,някои харесвах как вървят,но в моята ми е кеф дори като седна само! Е няма друга такава кола де ;)

Редактирано от BatVill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...