Jump to content
Guest benji_crx

кое ви накара да си купите

Recommended Posts

Guest Involver

исках спортна, ниска и задължително ЯПОНКА!!! Бях я набелязал предварително и онзи ден на 25.10.2007 вече стана моя!!!:rolleyes: сега няма по-щастлив от мен И ОТ НЕЯ!!!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми случайно , напих се една вечер в студенски и имаше по ливадите с джипа и ловец съм и рибар съм , та блокирах водна помпа ;) закарах го в сервиза и след 2 дни си го прибрах като се ръснах прилино за нова помпа ;) ръсърдих му се и го пуснах за продаване на следващия ден дойде един пич от Слrвен и го купи :rolleyes: след 2 дни дойде един и взе мотора дето цяло лято се продаваше :P , та останах без транспор и наще ходиха на сф та йм викам итърсете ме на гарубляне да си избера нещо даже търсех а6 не хонда , и намерих една ма доста над мойте пари и звая на наще да искам пари ма ме резнаха , 100м по надоло видях хондата ( бях си харесал модела още от нфс .то ) набързо се спазарихме и така се случи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си купя кола. Исках да е нещо хубаво и да не го има всеки втори. Харесах си сивик 5ген хеч, намерих си го и си го купих преди една седмица !!! Нещо като изтрел в мрака беше, но се радвам че имам толкова точен мерник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то по въпроса няма кой знай колко да кажя. Аз винаги съм харесвал "японките", от който Хонда си излиза на пред(поне по мой критерии).Просто не се виждам да си купя нещо немско :blink: :blink: Немско освен Rammstein друго НЕ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

аз от миналата година си търсих неква японска-нисани ли не гледах мазди ли не беше - не че са лоши ама като видях в една автокъща мойта хонда - англичанка - и викам що да не я пробвам-газ до софия като врътнах и веднага запали и мърка като коте ама не ми дадаха да я пробвам как върви -нищо че имаше забележки външни и с блокирали амортисьори-ама си е мойта хонда :blink: -и си я купих-и сега съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал сам няколко японски автомобила,Датсун Нисан Шери,Мицубиши лансер,Мицубиши колт,МАзда 626,Тойота старлет и вси4ките полу4ават мн. добар 5 по шестобалната с-ма! Но----ХУБАВО Е КОГАТО НЕЩАТА РАБОТЯТ-----HONDA!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък я взех защото беше на 85к км. Иначе беше размазана отляво така че не можа да ме грабне с визия.... :) но пък сега е красавица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво ме накара да зема хондата :) . Дори нз дали бих повторил избора си, но просто поредица от различни обстоятелства не ми оставиха избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво ме накара да зема хондата :blink: . Дори нз дали бих повторил избора си, но просто поредица от различни обстоятелства не ми оставиха избор.

това го разбирам,че ни си очарован от атомобила и не си фен на марката.а кое те накара да ни намериш и пишиш тук във ФЕН клуба на ХОНДА???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Benji , не нападай човека :blink: той поне си е купил Хонда, а аз от зор гледай какво карам :blink: с чисто сърце заявявам, че е анти-кола. Ама пуст зор! И знам, че няма да си повторя грешката. Това не ми пречи да се подвизавам тук, защото тук се чувставам на място. Във форума на Рено дори не съм регистриран. ;) Извинявам се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не го нападам просто така му разбирам коментара :blink: когато казва,че дори не знае дали си бил повторил избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво ме накара да зема хондата :blink: . Дори нз дали бих повторил избора си, но просто поредица от различни обстоятелства не ми оставиха избор.

и на мен това ми направи лошо впечатление. мога да го тълкувам и по втори начин - че няма да повториш избора си понеже смяташ да си караш Акорд-а доживот. силно се надявам да е втория, но ако не е - просто не повтаряй и посещението си във форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

element тоз ! може да си го спестиш :blink: Никъде не съм писал, че е нямало да си зема Хонда прсото предпочитам сивиците пред акордите, но както писах нямах избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам HONDA от F1.Преди не им се чупеха двигателите.А CIVIC седам има страхотна форма и то точно 5ген.По новите нещо не ме кефят-лично мнение.Седана и комбито са си върхът-возия пространствокаквото ти душа поиска :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Projektzwo

Здравейте пичове, признавам, че японците винаги са ме впечатлявали (не само с автомобилостроене), именно затова се спрях на Honda, като сега съм в процес на търсене на Civic Coupe (5 ген.), нямам никакви наблюдения в/у марката, чувал съм какво ли не, но съм твърдо решен да осъществя една мечта и си мисля, че ще остана доволен...Всичко е въпрос на вкус, аз лично съм пленен от излъчването на повечето Хонди...П.П. Надявам се някой слънчев ден да сбъдна и другата си мечта -> Honda NSX :)

Редактирано от Projektzwo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hiti

Хонда ги харесвам от формулата пък и сега и Рос Браун им става технически.Един приятел я докара моята още преди да стане моя де.Трябваха ми 30сек. и му казах че я взимам до 3-4 дни.Винаги ми е харесвал хеча а на англичанката хеч е супер гледката.Мой колега караше Сивик и само го хвалеше е сега знам защо :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-новите,а и тези които не са споделили кое ги е накарало да си купят хонда няма ли да кажат ???????????????????

98 за пръв път се качих на кола различна от тази на баща мибеше CRX 2г за ония години нямаша по хубава кола поне за мене а се възхиштавах и на собственика по ред други причинислед това като попораснах се качих и на CBRнатам мисля че е ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се включвам в темата с мотор. Бях карал само соц мотори, и когато реших да си взема нещо истинско огледах много машини. Ямахи, Сузукита... Едно скъпо, друго потрошено, бях се почти отказал да търся. Случайно видях обява за Це Бе 500 и още на снимката ми хвана окото. Когато го видях в действителност и го покарах, просто знаех че това е моят мотор. Забравих всички предишни дето бях карал и само за този мотор мислех. Хонда си е Хонда. Не че не ми харесват и другите японски мотори, но просто този ми допада най-много. Колите също много ми харесват. Наскоро карах един Civic и останах очарован. Единствено не харесвам немските возила. Приличат ми в някаква степен на руските коли, правени са не за комфорт, а за практичност. Скучни са.

Редактирано от ЩУКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Мене Ръст ме накара .. и то с бой ... :P:):drunk::) :) :) щото бях тръгнал да си купувам голф... А сега сериозно: първо ми впечатление от хонда бяха 3те черни купета от FAST & FURIOUS 1, в началото и като го гледах още малък хлапак си викам бреййййй тия коли кви са яки ... и къф як звук вадят, после разбрах че са сивик 5г. купе, и това ми е мечтата за сега, после излезнаха НФС ъндърграунд и нататък се със сивик играех от начало и беше лудница, после ме возиха в един Прелюд 2.2 и беше фрапиращо бързо, после в САЩ в Ню Йорк Сивик 6г. купе Си с турбо и нитро ни би, на 400 м. гонка, аз бях в 350з с турбо на 1/2 бар, и после Ръст ми даде да му карам колата няколко пъти единия от които с 3ма пичове в колата едно БМВ е46 (шофера беше сам) го накарахме да се изпоти много, даже от срам май накрая мина на червено, и после пичовете от Стара загора RoadRAcer и DNL бяха толкова отзивчиви като си търсех колата, за което им казвам наздраве пичове!, че нямаше как да не си купя Хонда, и сега съм щастлив собственик на Сиса, която ще става явно звезда. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се зарибих по хонда от един мои съу4еник които от 5 калс реве Хонда хонда наи великата наи яката кола малко по малко моите пр си4ките си накупваха хонди и аз карах хонди возих се в хонди и в момента в които стана време да си купувам кола доста се 4удих какво да си взема исках да е красива кола компактна икономи4на и естествено да върви !(ХОНДА 5г СЕДАН Ви-ТЕК) гледах гледах търсих и в един момент видях видях 4е се продава такава която ме устроиваше като цена и утидох видях я.(ЗАНЕМЯХ) КА4ИХ СЕ ...КАРАХ (САМО ДЕТО НЕ УМРЯХ) И кво да ви кажа тругнах си с нея нямам пове4е кво да кажа ма4кам яко немските щаиги с седан4ето и се кефя :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колкото и странно да звучи беше цената от 3000 лева юли месец 2004 година. Точно 30 минути по късно нищо на света не можеше да ме свали от нея а и вече знам че друга марка личен автомобил не бих карал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи пат си я харесах в барзи и яростни 1 и още при парвия допир до сивика на един приятел и се влюбих много в тая колица:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой приятел има същата ХОНДА като моята ( или по-скоро аз като неговата ). Повози ме няколко пъти... и се влюбих в тая кола. Искарах курсовете, взех книжка и трябваше и аз да карам нещо :) По едно време пред блока се появи един CRX и като се прибирах всяка вечер го гледах и му се любувах . А през това време (събирането на пари за колата) ;) през главата ми минаха какви ли не коли - опели. голфове, рена,....... И все накрая се спирах на ХОНДА. Та оказва се, че главни виновници са тея две Хонички..И дойде моментът и казах "ми търси ми Хонда и тва е. Никоя друга кола не ме грабва така" му виках аз на моя човек. "Тя е най-красивата. Друга не искам". И един хубав ден ми се обажда : "тука има една Хонда, много е хубава, никакви забележки. Казвай кво да правим (а той я беше снимал, за да ми я покаже). Викам му "Ми ще си помисля (все пак не съм я виждала на живо) "......... Та мислих, мислих (около 10 мин.) и му казах "Взимай я!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път се возих в Прелюдията(4г.) ;) на един приятел преди около 3 год. и се влюбих... После другия приятел си купи Сивик(5г.) и в нея се влюбих, нищо че е 1,3, а сега аз също съм със Сивик, който въпреки че не е японски и е с малък мотор МНОГО ме кефи. Ама и Прелюд(4г.), ЦеЕрХикс(2г.) и Акорд(щатско купе) искаааам... Малко е алчно, ама какво да ви кажа: ;)! Надали ще стане, ама поне едно от тия ще имам ;) .

[/quo

 

следвай ме4тите си и аз от сивик 88 г. минах през друг немски модел а сега сам на Прелюд (4г.) ,а как ми се иска и Акорд(щ.к) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата цял живот съм карал японски коли и бя адски доволен....и в един хубав ден, когато реших да си сменям колата попадам, тоест баща ми попада на Хонда Акорд, 2.0 ТДИ, 98г. , и я купува с идеята да я карам аз....обаче като всеки човек на 18 години ми се караше нещо спортно, газарско....и изобщо не исках да я погледна....Обачеееее....идва лято и с гаджето трябва да ходим на море....и не варви некак си да я кача на рейса при положение че имам кола...и тръгнах с Хонда-та....е от тогава не съм слизал от хонди :rolleyes: ....няма друга такава кола....дори сега почти цялата ми рода кара хонди, без да преувеличавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак и мечтите трябва да се збадват някой пат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... звука на двигателя след като премине 5000 оборота....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Видях мойта красавица на панаира в Пловдив и.......се влюбих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

1. Бях си харесал англичанките отдавна2. Двама приятели - монтьори ме навиваха за "нещо японско" - Мазда или Хонда. И така или иначе си бях харесал сивика 5 врати3. Човека, който ми я внесе също ме надъхваше за Хонда (той има 2)4. The power of Dreams - Имах достатъчно пари.5. Сбъдната мечта :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ме накара да си взема ХОНДА е всекидневната работа с коли.Начинът по който е направен този автомобил е съвършен.Всяка една част в тази кола е помислена преди да бъде сложена на мястото и.А и водя статистика кои коли най-често посещават сервиза,вярвайте ми японските са на последно място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си избрах марката първо с ума и чак тогава със сърцето. тъй като съм собственик от вчера :no: , очаквам времето да покаже, че изборът ми е бил правилен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен,първата надъхвацията беше с филма Fast and Furious където 5-тата генерация,има почти главна роля.А и за парите си е доста прилично зверче(Хонда като цяло).Не на последно място,повечето от хората каращи,любимата марка са адски готини и задружни,това ме радва много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си търсех поредната кола, когато попаднах на тази хонда.......и се влюбих от пръв поглед :wub: Но по-големият проблем е че след 4г притежаване на този невероятен автомобил, вече съм си направо полудял от любов по марката :) Как веднъж поне не ме изнерви тази кола, как един номер не ми направи дори!!! В момента преговарям да купя още една хонда - или ще е Акорд или пак същия Сивик, зависи с кой от двамата собственици ще се разбереме, а целта е догодина и третата ми кола - Дайхатсуто да се превърне в...........................познайте в какво :):rolleyes::blink::)

Ти от Гранада се качи на самолет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boban

Купих си Хонда CIVIC хеч миналия март,отдавна мечтая за тази кола,отначало само заради вьншният вид даже по кьсно разбах че сьм попаднал на 1 от наи добрите мотори (Д15б2) поне според мен де, Друго исках да споделя, 1познат реши да си купува BMW 3 серия,хареса някакво вьв В.Тьрново и отидохме с Хондака до там. Доста се двуомеше дали да го купи след като се беше возил в моята кола.Все пак взе 316 101- 102 кс. и вече сьжалява за избора си.До сега не сьм имал кола, на която само да наливам и да карам! Едва ли ще сменя марката някога.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99-та започнах работа на ново място и гледам еди от колегите пристига сутрин с една дребна количка, черна такава с един голям надпис CRX отзад... "Колко кубика е бе Годжи", питам го (Заралийските хондаджии сигурно го знаят въпросния Годжи :) ) а той ми вика 1,5, 105 коня. Нещо несериозно ми се видя тогава.... докато седмица-две по-късно не седнах да я покарам малко. И тогава разбрах, че японските 105 коня не точно същите като немските :):) Две години по-късно, бях останал съвсем пешеходец и отивам на изпити в Габрово с тогавашната ми приятелка. Пращам я да търси къде е гарата и да купува билети за Русе, а тя след малко се обажда и казва "Идвай, намерих нещо по-добро." И след няма и час вече бях горд собственик на CRX, междинката от 1988ма, със оранжеви Koni-та и двувалка под капака. Красота! Който е карал рекс, знае за какво говоря. После се наложи да го продам, щото ..ммм... да кажем, че не му бяха в ред всичките документи, и понеже често ми се налагаше да карам по поляните реших да пробвам какво е то Шатъла. Е, НЕ е CRX. Обаче е уникална машина. Няма друга такава. Ония с "Нивите" да го ... Сега ще трябва да купувам кола и съм яко раздвоен: ужасно ли липсва ракетното ускорение на CRX-а, от друга страна след 3 зими газене на кал и сняг станах див фен на Шатъла. А в никакъв случай няма да ми стигнат парите и за двете :( ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geue

Незнам ама от веднъж ме обхвана любовта към тая марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest brummm

Хондата е хитра кола :( Както каза един приятел, тва е най-бързия 1.3 двигател който съм виждал :) Хачри 8-8,5 из София. Пък 5та генерация е модел 92г, а всичко немско за тея пари 97-98г., си е реално модел пак към 92, значи кво се получи, няма смисъл да ми харчи малко повече и да върви много по-малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...