Jump to content
Guest benji_crx

кое ви накара да си купите

Recommended Posts

Много ми хареса,моята беше хонда сивик хекбек 95.Едно че на външен вид е супер готина,другото че братовчед ми имаше такава и 5 години я кара без нищо да барне беше супер здрава.Жалко че нямахме късмет с нашата-скъса се болта на коляновия вал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година си карах аз един опел астра 1.6 моно и си викам те тфа е колата, и един ден баща ми ми каза че е видял един сивик нов внос още не беше регистрирана, аз след 1-2 дена чудена дали да сменя опела за хондата се смилих зехме хондата продадохме опела и от тогава друга кола неискам да видя освен хонда..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел буквално ме накара.Тогава не разбирах почти нищо от коли,сега малко повече от нищо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виновна е сивик 5-та генерация в децките ми години като излезе ми грабна окото и от тогава си падам по хонда.Минах през немски френски коли и накрая пак си дойдох на японската марка и вече си карам хонда и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години си тарсих кола, още от малак бях видял прелюд 3та генерация и колата беше тиху малко. Пораснах аз и почнах да си търся кола гледах голф 3ки, ама нещо нема грабваха, ходих до ямбол да гледам една 5та, слизам от корсата на баща ми 1.4 моно 60 коня качвам са в 1.5 DPFI и направо онемях тази кола как варви и каква динамика има.Купихме колата смених и масалце едно друго карах я известно време, псоле си взех ЕК3ка- лудата кола вървене/ разход и сега ПРЕЛЮД и сам яко фен на марката вече :huh: друго неми се кара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 96 година си мечтая за хонда защото имах късмета да покарам за 20-тина минути един сивик 5-та хеч и бях очарован от лесното боравене със цялата кола и по-доброто вървене от почти всички коли от неиния клас! Но митата бяха убииствени и не можах да си я позволя чак до 2005 година! Но вече хонда е колата,от три години я карам и не съм сменял нищо съществено по нея ,а двигателя не съм го докосвал вече близо 45 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ми се смеете,ама исках да си купя Хонда,още откакто си купих Голф,през 2004,2007 разглеждах еднаХонда,на която пишеше Vtec,а аз знаех,че тфа е голема работа,без да знам нищо повече....И я купих....Сега знам,че карам икономична англичанка,а преди 3 месеца,тука един тарикат от форума ме подлъга и ме накара да си купя истинска японска Хонда-4-та хеч,Д16А6......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та беше запазена и едва на 100х.км.един братовчет ми я докара от италия.Без много много да я гледам му платих и си тръгнах с нея(все пак е хонда)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръждивия ауспух отвътре,ни петното от масло никъде,цвета-бордо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прословутата здравина, цената й и разхода на гориво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се оглеждах с каква японка да сменя да баба Мазда, сестра ми се сдоби със Сивик седан автоматик, покарвах го от време на време - добра машина по едно време гледам сменяме за 7-8 път маслото, а тая пущина не направи един проблем за това време, а е 92 и се започна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години 6-7 да кажем мой приятел се надъха да си купува Хонда. Причината беше друг наш приятел,който караше Прелюд 3г 1.8 дуал карб ...тази кола просто се изстрелваше якоо...Тааа след поредица от огледи на скрапери прелюди се натъкнахме на ЦРХса на колегата Емо и моя човек реши ,че това е колата и беше ОТВРАТИТЕЛНО ПРАВ - ТОВА Е КОЛАТА ...особено след като трябваше да карам след него след като я купи за да приберем другата кола ( Опел :offtopic: който понавървяваше),но след като се изстреля пред мен и ме накара да се чувствам тъпо :dry: ...реших ,че един ден и аз ще карам такъв ЦРХ ......така и стана - след време си купих рекс и оттогава си ме радва всеки ден :( ...аз пък му го връщам тъпкано ,като го записвам за участие в ПЪЛНА ПРОМЯНА честооо :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...