Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Абе Тайп С си е екстра,но е с 3 врати А мен ми писна с тва стани да седна и за това искам 5
  2. Исках да кажа,че ако колата не е 4х4 можеш да сложиш каквато искаш D16.
  3. Еми честито Винаги се стига до Мурбо Много безаварийни километри и разтреляни противници.
  4. X-Cess e A3/B4 https://www.motul.com/bg/en/products/oils-lubricants/8100-x-cess-5w40?f%5Brange%5D=25
  5. Не е изключен.Днес звъняхме и дигнаха,но са затрупани с работа както винаги и отидохме в Юби ко,където е малко по-скъпо но нещата стават по-бързо.
  6. https://foursquare.com/v/%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%80%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%B7-%D1%85%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0/4fb23b03e4b03516ff4aac57 Тука е.
  7. Така и не стана ясно кое е фейслифт и кое не ? Щото на сестра ми е 2008 китайка пък не е фейслифт.
  8. 4х4 или предно е ? Ако е само с предно май другите д16 пасват.Питай Фена на лично
  9. Лоста е сменян,ако не се лъжа.Или на фейса е друг ?
  10. Отиди в Юбико или Омбре да ти направят диагностика.Може да има някакъв проблем.
  11. Провери щателно амортисьорите,че са по 180лв парчето отпред и по 110 отзад Моите бяха замаскирани.
  12. Нищо догодина ще са с тайп Р като на английското първенство.Тогава ще се види както и сега е видно тук http://www.btcc.net/standings/drivers/ за кво става въпрос
  13. Начи да ходя и аз при някъв газаджия щото съм 100% убеден,че моята е на автоматични настройки и си евало майката.
  14. http://alflash.com.ua/honda.htm туак е обяснено къде да се търси.Ако колата ти е след 2000 година има обд2 сигурно.Там вече няма как да се окъси.Централната колона.От страната на пасажера поглеждаш и трябва да видиш тия букси. Като я окъсиш почва да мига чека.
  15. Първо как успя да изкопаш няква тема за HR-V и ниски обороти.Второ пък ние от тойоти не разбираме.Само Слави има 1 ама тя е хафтомат и е Verso.
  16. Айдбиеса Или АБС му се вика навсякъде.Може да е от датчик.Ако си с двупинова букса си направи диагностика и виж коя грешка ще изскочи. Буксата е отзад на средната колона.Окъсяваш я с кламер даваш на контакт и броиш колко пъти ще мигне. Бавните мигвания са десетични числа,бързите са от 1-9. Виждаш кода и търсиш в нета.
  17. Избрал си правилната марка И аз съм с такива 4.Вече не са нови,но са на по 20к предните.
  18. Колега кажи,ако не е тайна колко излезна като цена двигателя и точния какъв е.
  19. Слави.Разликата е само в едната главъ.Единия е с втекова, другия без.Някой ми беше казал,че 125 коньовите имали склонност към прегряване заради главата.Но не съм 100% сигурен Багажника е адски малък.Форда не знам какъв е бил ама 100% има по-голям багажник. Газ понася без проблем 41 литрова тороидална бутилка влиза като у тях си.Има патерица която отгоре не заема много място.Ако имате време в събота сутринта може да пробва моето. Колегата над мен е казал,че 150 поддържа без проблем,но е на 5000 оборота на тая скорост и при мен си лапаше масло преди промивката,а ся не рискувам изобщо да пробвам да влизам в тия обороти
  20. А Моша ще й прави автовози
  21. Ми трудно ще го разбиеш Еле като Бонго кара на газ
  22. А ти за кво го държеше постоянно включен ? Постоянно ли гледаше данни на телефона ? Включваш,гледаш квото гледаш и го махаш.
×
×
  • Създай нов...