Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Качествени са.Все пак навсякъде надзора и тестовете са едни и същи.
  2. Махаш входящия маркуч към казанчето,след това го забутваш в 1 шише,палиш колата и въртиш крайно ляво,крайно дясно. Масло можеш да си купиш от Самурая преди бившото папараци. Ако там няма, в хонда има.
  3. Макар,че доста хора плюят газта от OMV.С нея не ми придърпваше колата,докато с другите хълца и прочие. Зареждам на шел заради отстъпката и сега събирам лего колички за Veseliq
  4. Кола с Газ от европа си е нож с 2 остриета.Газ се слага,когато се кара много. Та може километража да е врътнат леко.
  5. чак пък спрял тока... пусна се срещу 2 коли.На Радко рекса и на Боби делсола.
  6. Мъртвило голямо.на Кондьо повече хора дано се съберем.
  7. Успех Аз минах тоя етап.не ставам за тая работа За това станах QA
  8. Отиви При Колегата Маркони в Русе.Той монтира ГИ.За тази кола трябва емулатор за стрелката на бензиномера. Къде е този Маркони в Русе ? Това е Маркони http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=1082 звънни му.И така.Ако не може да ти помогне най-малкото ще те насочи коя система да избереш.
  9. Верно е голяма жега в 16. Мм да колата ми стоя 1 час на паркинга на жълтите павета.След това 20 мин не може да се усети климатика...
  10. Начи ще се видим на Кондьо
  11. Тоя джап фест ще е на 12-13 нали ? Баси тъпото аз съм на работа на 12ти
  12. Хаха добре ще го пробвам това Тя бронята така или иначе е зле след удара. Щипките са 3 тия дето я държат по средата
  13. Браво на колегата,който не може да паркира... А не е като да няма място.
  14. Отиви При Колегата Маркони в Русе.Той монтира ГИ.За тази кола трябва емулатор за стрелката на бензиномера.
  15. От общите поръчки си вземи EBC дискове.Аз съм с такива. Аз имам някакъв проблем с окачването и ми се криви десния постоянно....
  16. Виж в Самурая до бившото папараци. там може да имат.Ако не в Косер или от някоя морга
  17. Ми за тия пари с тия екстри нали се сещаш,че секи ще иска 4х4 то цр-в то е толкова пари ебаси....
  18. Пак поздрави за колегата със синия ловешки сивика 8ма Явно работи в моята фирма или в съседната
  19. Тия от хонда са пили газ...За 50к мазда цх-3 с 4х4 и по-голям двигател... Да и цвт-то е 3к отгоре.
  20. Мошче в неделя искам да ме повозиш
  21. Многооо.Чак неможеш да си избиеш газовата с него
×
×
  • Създай нов...