Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Аз ги разтрих моите по подбалканския, много добре се държат в мокро време и рекички през пътя. Никакви приблеми със сцеплението.
  2. Малоумно е, На България и Гешов го направиха така и е в пъти по-добре от преди, но там пък го скопиха с Бус лентата.
  3. Да, все едно ще свърши света, ако 10 минути не си видят шибания телефон. Ще си изпуснат мъжа на живота, а те си пишат с 10
  4. Няма как да сравняваш двете генерации. Едната е на 20 години, другата е доста по-модерна, по-обезшумена. Пък и KB1 е с SH-AWD, докато по-старите са само на предно. От към Емисии същата история. Едната е Евро 3, другата е Евро 4
  5. Благоевградската няма LCAS и ACC. Най-лесно се разбира по стъклената емблема, там седи радара. Също и на волана има едно допълнително копче.
  6. Тва пък с ква цел е за клапаните, че нещо не мога да схвана смисъла? И защо изобщо се споменава като проблема е, че са ти задигнали катализатора ? Взимаш си втулка и втора сонда от някоя морга и ще изчезне грешката
  7. @dandilov не беше от маслото в случая. Има доста народ, който не сменя масло на кутията до 150-170к км и след това нямат проблем. Сложих летните гуми, На първо впечатление, усещането е малко странно. Не знам дали се дължи на факта, че цяла седмица карам Хондата или че джантите са 19ки.
  8. Е не разбира се Няма торк векторинг, но пак се усеща като се излиза от завоя.
  9. Ами съпоставката е следната: В града CR-Vто дава разход около 10, моята дава различно но най-често около 15-16. Извънградско CR-Vто трябва да му се тъпче газта, че да изпревариш някой камион. Вариатора се държи много странно. Иначе разхода както споменах в другата тема е еднакъв и на двете коли. около 9 при скорост 140. Не съм си правил експерименти да карам с 90, защото нямам нервите за това Сега си взех новите летни гуми и ще видя с тях какъв разход ще дава. Пресни, пресни 0622 им е Дота.
  10. Преди 2 седмици ходих до Банско и реших да си направя кефа. След Симитли превключих на dynamic mode, колата става като лагерна количка в завоите. Такова нещо не бях очаквал, а най-якото е като й се даде газ на излизане от завой Днес слагам летните гуми и Другата седмица ще я пробвам по подбалкансия да видя как ще е А тази седмица карах на сестра ми CR-Vто, та имам пряка прясна съпоставка между двете коли.
  11. Колега звънни на Бранко от Русе и го питай дали той може да ти го направи
  12. Аз си направих експеримент. София- Пловдив и Пловдив-София един и същи маршрут от врата до врата. CR-V то дава 9.6, аудито и то дава толкова. 140 на темпомат на магистралата. Единственото по-готино нещо на Хондата е, че има LKAS и ACC.
  13. Ами оставих я в 10 и в 12 я взех със сменена помпа. Всичко излезна 382лв. Да видим сега дали ще спрат простотиите
  14. Днес имам запазен час в Бултрако Пловдив за същата процедура.
  15. Амии на сестра ми ЦР-Вто е с 235 широки 18ки. Но няма как да се съпостави с легена.
  16. Май всички производители го дават по литър на 1000км. Просто си връзват гащите да не правят скъпи ремонти в гаранция
  17. Гледах го това ревю. При цена 370++ за SportContact 7 и 295 за Bridgestone, май ще са вторите В топ 3 са за 2022, а за 2021 са първи в премиум класа.
  18. Кой ти каза да наливаш такова масло? 10-60 е с много висок вискозитет. Пък и ако колата го гори и него, значи с 5/30 или 5/40 ще е мълиии.
  19. Ако са с нов дот става. То вече има SportContact 7 от тази година. Ама е цифромания.
  20. Drone

    F1

    Казах ли ви, че нищо няма 100% сигурно ?
×
×
  • Създай нов...