Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Намираш няква, качваш се в нея и караш Можеш да питаш и @pepur за лексус, той ги знае доста
  2. И аз това си мислех да направя. Като ми звънне майстора да каже как са другите пакети от E, щото той е проблемни, ще го измисля.
  3. Навъртях й 5к км откакто съм я взел. Смених й маслото преди 2 дена, бях решил да направя една по-къса смяна. Та маслото си беше доста черничко като го източвахме. Сложих Ravenol VST 5W40 от общите поръчки и филтър Mahle. За жалост изтеглих късата клечка и се оказа, че маслото на скоростите не е сменяно никога(Longlife уж вечно ), което доведе до проблем със скоростната кутия. Износен съединител на един от паковете. Днес я оставих в сервиз и тия дни ще ми звъннат да кажат какво е положението. Някой, ако си е мислил, че ZF8 са мега здравите кутии, е при необслужване не са
  4. Лексуса с 2 ръце. Може да погледнеш моята тема, аз бях пред голяма чуденка каква кола да си взема.
  5. Добавка към споменатото от колегата над мен. Това с ревизирането се прави също по двойки. Като ревизираш заден ляв апарат, трябва да ревизираш и заден десен.
  6. Drone

    Photos

    Мм да и аз оня ден така стрелях, та се получи това. Подбалкансия си остава един от най-приятните пътища за пътуване.
  7. Петър @Izanagi прави общи поръчки от там. Питай го него колко бързо идват.
  8. На сестра ми колата от известно време гасне когато си иска в движение или не пали. Проблема се появи след сипване на некачествен бензин. Звъннахме на Хонда Канада и те казаха, че са имали подобни проблеми и са се решавали след смяна на горивен Филтър. Поръчан е горивен филтър и до месец ще е тук
  9. И ZF и Вариатора, ако не се обслужват навреме сдават багажа!
  10. Drone

    F1

    Еми явно хонда ще произвеждат двигателите до 2026-та https://sportal.bg/news-2022012810525096953
  11. Нали знаеш, че рано или късно тоя семеринг ще стане на нищо и ще текне като лейка ? И тва, ако се случи в движение ще е чудно
  12. Абе кой сменя масло на 15к км ? Плюс това малко странно, че няма номера тая кола, пък уж е в негово владение от 4 години и седи в автокъща.
  13. Важното е че развръзката е със щастлив край
  14. Имат Нова кола от Канада е с 50 бона надолу от тука.
  15. Амии хонда са олигофрени и нямат международна гаранция
  16. Спойлера от фейслифт става, но ще трябва да пробиваш покрива. Дискутирали сме го преди това.
  17. @chavdu сайта е това https://autoastat.com/ Пляскаш вин и ако тръга е от година-две назад се вижда. Така като гледам става и за USA. Иначе аз гледах за Канада. Та 7$ беше да се видят и свалят всички снимки.
  18. Точно за това се взима VIN-a На колата и се проверява в сайтовете за търг в какво състояние е била колата Излиза 5 евро проверката.
  19. Шанса да си намериш ляво огледало клони към 0 Аз търсих доста време и накрая се отказах. Бях звънял на 20 обяви в мобилето.
  20. Ако колата ти е гаранционна няма как ти да си наливаш каквото масло решиш Иначе ще ти отпадне гаранцията.
  21. Преди време бях чел за един от америка, правеше замерване на качеството маслото преди всяка смяна. Колата беше сивик с 1.5 мотора. При качествено масло, въпреки, че се наблюдава завишено количество бензин в него, то не променя качествата си
×
×
  • Създай нов...