-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
И аз това си мислех да направя. Като ми звънне майстора да каже как са другите пакети от E, щото той е проблемни, ще го измисля.
-
Навъртях й 5к км откакто съм я взел. Смених й маслото преди 2 дена, бях решил да направя една по-къса смяна. Та маслото си беше доста черничко като го източвахме. Сложих Ravenol VST 5W40 от общите поръчки и филтър Mahle. За жалост изтеглих късата клечка и се оказа, че маслото на скоростите не е сменяно никога(Longlife уж вечно ), което доведе до проблем със скоростната кутия. Износен съединител на един от паковете. Днес я оставих в сервиз и тия дни ще ми звъннат да кажат какво е положението. Някой, ако си е мислил, че ZF8 са мега здравите кутии, е при необслужване не са
-
Добавка към споменатото от колегата над мен. Това с ревизирането се прави също по двойки. Като ревизираш заден ляв апарат, трябва да ревизираш и заден десен.
-
Мм да и аз оня ден така стрелях, та се получи това. Подбалкансия си остава един от най-приятните пътища за пътуване.
-
Петър @Izanagi прави общи поръчки от там. Питай го него колко бързо идват.
-
На сестра ми колата от известно време гасне когато си иска в движение или не пали. Проблема се появи след сипване на некачествен бензин. Звъннахме на Хонда Канада и те казаха, че са имали подобни проблеми и са се решавали след смяна на горивен Филтър. Поръчан е горивен филтър и до месец ще е тук
-
И аз си поръчах Mahle, тия дни ще го сменям
-
Еми явно хонда ще произвеждат двигателите до 2026-та https://sportal.bg/news-2022012810525096953
-
Нали знаеш, че рано или късно тоя семеринг ще стане на нищо и ще текне като лейка ? И тва, ако се случи в движение ще е чудно
-
Абе кой сменя масло на 15к км ? Плюс това малко странно, че няма номера тая кола, пък уж е в негово владение от 4 години и седи в автокъща.
-
Важното е че развръзката е със щастлив край
-
Имат Нова кола от Канада е с 50 бона надолу от тука.
-
Амии хонда са олигофрени и нямат международна гаранция
-
Спойлера от фейслифт става, но ще трябва да пробиваш покрива. Дискутирали сме го преди това.
-
Шанса да си намериш ляво огледало клони към 0 Аз търсих доста време и накрая се отказах. Бях звънял на 20 обяви в мобилето.
-
Ако колата ти е гаранционна няма как ти да си наливаш каквото масло решиш Иначе ще ти отпадне гаранцията.
-
И в крайна сметка кои филтри препоръчвате ?
-
Преди време бях чел за един от америка, правеше замерване на качеството маслото преди всяка смяна. Колата беше сивик с 1.5 мотора. При качествено масло, въпреки, че се наблюдава завишено количество бензин в него, то не променя качествата си
