Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Бранко в Русе. Последно като го питах едни неща ми каза, че е ъпдейтвал RDX 2018 или 2019 година.
  2. Караш я на кратки разстояния, студена и на econ режим ? Не изгаря добре бензина и отива в Маслото. Писано е много за този проблем на 1.5 с директно впръскване. Варианта е да има софтуерен ъпдейт, който решава проблема.
  3. Drone

    F1

    Ботас беше с някакъв много стар двигател. Като за последно са му набутали квото е имало без проблеми хахах.
  4. Drone

    F1

    Прочетох, че е имало проблем с налягането на маслото на двигателя на Перез. Ама тоя път Чеко показа как се прави. Със стари меки гуми забави Хамилтън със 6 секунди.
  5. Drone

    F1

    Пуснали са официален протест, но пък той е за малоумни неща.
  6. Drone

    F1

    Надявам се хонда да направят чудо и да са турили най-надеждния двигател, който са направили тази година Мерца ясно, че на правите е звяр, но пък в завоите е друго.
  7. Drone

    F1

    Кефи ме как се дават 10 секунди за такива неща, а Хамилтън като щеше да утрепе Mакс не му дадоха DNF.
  8. Drone

    F1

    Жалко за хонда... Перез пак не показа, че е точния шофьор за Редбул. Дал догодина няма да направят една смяна Гасли - Перез ?
  9. На мен ми взеха 280лв. като бях звънял и на човека при който @meneldor си беше правил неговите, но тогава точно човека беше в Болница и не се знаеше кога ще има възможност да ги направи.
  10. а това Traffic Sign какво е ? Не е ли баш същото ?
  11. А какво си правил, че си засегнал кабелите на еърбаг-а ?
  12. Единствения проблем е, че цапат много джантите тия TRW накладки.
  13. Надали ще станат. Виж ги в руския каталог дали са еднакъв part №.
  14. Има едно момче в Бургас, прави ги доста бързо. Аз му изпратих моите на Аудито и за 1 уикенд ми ги направи. Това му е страницата Мисля. https://www.facebook.com/LEDTailLightsRepair/
  15. Те за тва Сестра ми като си купуваха CR-V се отказаха от баталите в Бултрако. Сега, поленовия филтър е за смяна. Писах на Тино, днес ще ми го донесе и утре ще е сменен А ти трябва да прескачаш 10 препядствия, че да дишаш малко по-хубав въздух докато киснеш в Софийския трафик
  16. Цецо, тва и с легена можеш да го направиш Задкормилното устройство е виновно в случая.
  17. Drone

    F1

    Гасли и Санода добре са се раздали днес
  18. Drone

    F1

    Нито е имало контакт нито нищо Ама за silverstone, което трябваше да е DNF за циганина, нищо не направиха.
  19. Drone

    F1

    Абе тоя Мерцедес как е толкова бърз ? Нали уж пистата била по-добра за РедБул ? Не се знае какво ще стане до края, но Перез трябва да направи нещо по върпоса иначе хонда няма да вземат титла
  20. Ако мига ключа значи е нещо с имобилайзъра.
  21. И моята дава толкова на дълго. За 1200км среден разход 12.5
  22. UPS може да се сложи, да върти помпата и да работи горелката.
  23. Брутален кавър на Miley Cyrus. Много добре се е получил.
  24. Drone

    F1

    Ибаси състезанието, Хамака, дали ще яде бахура на Перез Ботас от 1ви, 13ти. Добре ставава играта Може би Хонда ще успеят да станат първи в конструкторския шампионат
  25. За тия пари няма смисъл. По-добре от тука. Хем няма да я чакаш месец.
×
×
  • Създай нов...