-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Караш я на кратки разстояния, студена и на econ режим ? Не изгаря добре бензина и отива в Маслото. Писано е много за този проблем на 1.5 с директно впръскване. Варианта е да има софтуерен ъпдейт, който решава проблема.
-
Ботас беше с някакъв много стар двигател. Като за последно са му набутали квото е имало без проблеми хахах.
-
Прочетох, че е имало проблем с налягането на маслото на двигателя на Перез. Ама тоя път Чеко показа как се прави. Със стари меки гуми забави Хамилтън със 6 секунди.
-
Пуснали са официален протест, но пък той е за малоумни неща.
-
Надявам се хонда да направят чудо и да са турили най-надеждния двигател, който са направили тази година Мерца ясно, че на правите е звяр, но пък в завоите е друго.
-
Кефи ме как се дават 10 секунди за такива неща, а Хамилтън като щеше да утрепе Mакс не му дадоха DNF.
-
Жалко за хонда... Перез пак не показа, че е точния шофьор за Редбул. Дал догодина няма да направят една смяна Гасли - Перез ?
-
На мен ми взеха 280лв. като бях звънял и на човека при който @meneldor си беше правил неговите, но тогава точно човека беше в Болница и не се знаеше кога ще има възможност да ги направи.
-
а това Traffic Sign какво е ? Не е ли баш същото ?
-
А какво си правил, че си засегнал кабелите на еърбаг-а ?
-
Единствения проблем е, че цапат много джантите тия TRW накладки.
-
Надали ще станат. Виж ги в руския каталог дали са еднакъв part №.
-
Има едно момче в Бургас, прави ги доста бързо. Аз му изпратих моите на Аудито и за 1 уикенд ми ги направи. Това му е страницата Мисля. https://www.facebook.com/LEDTailLightsRepair/
-
Те за тва Сестра ми като си купуваха CR-V се отказаха от баталите в Бултрако. Сега, поленовия филтър е за смяна. Писах на Тино, днес ще ми го донесе и утре ще е сменен А ти трябва да прескачаш 10 препядствия, че да дишаш малко по-хубав въздух докато киснеш в Софийския трафик
-
Цецо, тва и с легена можеш да го направиш Задкормилното устройство е виновно в случая.
-
Нито е имало контакт нито нищо Ама за silverstone, което трябваше да е DNF за циганина, нищо не направиха.
-
Абе тоя Мерцедес как е толкова бърз ? Нали уж пистата била по-добра за РедБул ? Не се знае какво ще стане до края, но Перез трябва да направи нещо по върпоса иначе хонда няма да вземат титла
-
Ако мига ключа значи е нещо с имобилайзъра.
-
И моята дава толкова на дълго. За 1200км среден разход 12.5
-
UPS може да се сложи, да върти помпата и да работи горелката.
-
Брутален кавър на Miley Cyrus. Много добре се е получил.
-
Ибаси състезанието, Хамака, дали ще яде бахура на Перез Ботас от 1ви, 13ти. Добре ставава играта Може би Хонда ще успеят да станат първи в конструкторския шампионат
-
За тия пари няма смисъл. По-добре от тука. Хем няма да я чакаш месец.
- 27 replies
-
- honda fr-v
- заден мост
- (+ 1)
