Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Е то ясно си е написано, че диска ти е по-стара версия. Не знам какво си се опитал да ъпдейтнеш Мисля, че има версии 3.XX
  2. Цецооо 2 години за тоя филтър са твърде много ! Всичките гадости минават през него. Зимата е още по-зле. За това Наесен се сменя и в оптималния вариант и напролет.
  3. За следващата смяна ще го пробвам това масло
  4. Аз флъш съм ползвал единствено на amsoil на 2 хонди(HR-V и Jazz) . Мислех да правя флъш на аудито като го взех, че беше седяло почти 2 години без смяна на масло ама в крайна сметка направи една по-къса смяна на маслото и нещата са ок
  5. Пиши на колегата @Tino той може да ти помогне за оригинално масло.
  6. Drone

    F1

    Тия Ферари се стрелят сами в краката
  7. Демек пак няма да има голяма икономия @Honda_Z мм да моя е грешката, мислех си, че са с еднакви мотори.
  8. А нямаше ли проблем с рейката при акордите дизел автомат ? Май имаше някаква тема.
  9. Добре де, колко пък толкова ще спестиш като си сложиш газ ? Тва HR-V гори 6-7 бензин.., На газ да гори 9, Инсталацията е почти невъзможна на тоя двигател, дори и да е възможна, ще трябва Течна Фаза или някакъв супер засукан ГИ. Цената не си заслужава според мен. Само за инфо, CR-V със същия мотор София-Кавала даде разход около 6.
  10. Еми браво на теб, аз пък си сипвал Ravenol Вчера като се прибирах по подбалканския на 38 градуса жега, държеше 108 градуса маслото, което е приемливо.
  11. Drone

    F1

    за следващия път гледай през тука https://www.totalsportek.com/
  12. Drone

    F1

    Перез нещо не кара като хората, трудно настига Хамака.
  13. Drone

    F1

    Тъкмо пускам и гледам Safety Car, Леклер малшанс имаше пак.
  14. На повечето хонди не се ли ползва винтов компресор ?
  15. Идеята е, че дори и да зареждаш левче като ти дигнат сметката за топло/ток/стоки, плащаш повече
  16. Файда като е 3пъти по-евтина, от днес вече е факт поскъпването на газа с 32%. До есента не се знае какво ще става
  17. Най-евтиния Дизел е на Lukoil. Можеш да видиш цените тук
  18. Още едно брутално попълнение от Parkway Drive
  19. Работните са ми някакви на Microsoft, На Настолния са ми Artcis 1 За фитнес ползвам philips tat2206
  20. Аз пък си купих моето през Фейсбук Ама е от доверен човек, от него си взех и свещите Иначе малко офф, при 30-35 градуса жега маслото държеше температура 96 градуса. И ако ходите към кавала минавайте през Илинден, няма никой
  21. Е вчера или оня ден пак е имало зверска катастрофа на черни връх. Аудито разполовено. Шофьора избягал... Двете момичета са загинали. https://www.vesti.bg/bulgaria/videokadri-ot-tezhkata-katastrofa-na-bul.-cherni-vryh-v-sofiia-6146703
  22. Ваг имат и на стъклото Аз още не съм минавал преглед, чудя се къде да отида септември месец.
  23. Има упътване за тая система ето на този линк. Като цяло е доста остаряла, слагат я от 2014 до 2019-2020... Няма ли няколко порта в подлакътника ?
  24. Вие с какъв бензин карате ? 95 или 100 октана ? Чудя се, защото вчера сипах 95.
  25. Цецо тури един нормален шок поне, тая ружина нищо не прави
×
×
  • Създай нов...