Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Последно кое е вярното ? Според Хонда Канада се сменя на 50-75к км.
  2. А маслото на Дифа кога се сменя ? Май на нашето CR-V ще трябва скоро да се сменя маслото на кутията и на диф-а. Много странни са тия интервали, на едно място пише едно, на друго място пише друго...
  3. Според гугъл пише, че се сменя на 30000-50000 Мили Та не знам защо би сменял? Сега чета, че някакви хора са го сменяли на 25к мили. Май към 5 литра ще ти трябват, но трябва да провериш със сигурност ли са толкова или трябват повече
  4. @krumtenev на колко хиляди км е колата ? Скоро ще трябва на cr-v-то да сменяме маслото на скоростите.
  5. Аз отдавна се отказах от общите поръчки Вече 3-та или четвърта смяна правя с Ravenol закупен от проверен човек, купувал съм и дооста части от него, та му имам пълна вяра. Между другото за сега на CR-V-то с Равенола се държи добре
  6. Drone

    F1

    300 стотни колкото е близо, така е и далеч
  7. Хем е на горна граница, хем е малко. Как ще стане това ? Това шише показаното е 1 литър, съмнява ме до там да е 800мл. По-скоро си източил около 500. Ако са избухали цялата туба 4литра, значи е тамън, сега ще е някъде по средата Винаги можеш да разбереш дали е малко при палене: Поне при мен се усещаше по лампата на маслото. Като запаля първия път и една идея по-бавно изгасваше лампата.
  8. Само Оригинално, така като го гледам е доста мръсно, което може да значи много неща Отиди при Бранко, може случайно да има малко за доливане
  9. Какво ще рече електронно запалване ? Кога за последно са гледани капачка, палец, кабели и свещи ?
  10. A патрона, който спира ток към помпата задейства ли се ?
  11. Ще ме извинявате ама като нямате преки впечатления над дадения автомобил с даден двигател, по-добре не ръсете такива бисери Никъде не намирам инфо да има 2.0turbo в CR-V. п.п. Не знам даже защо обсъждаме тия неща като темата е за коренно различно нещо, което също сме обсъждали хиляди пъти.
  12. Амии в civic X форума американския имаше един, който беше направил 5 теста един след друг на маслото. Караше по спомен с amsoil, да имаше по-голямо количество гориво в маслото, но смазочните му качества си бяха в норма Та извода е, карайте с хубаво масло
  13. Надали ще сложат някога 2.0t в CR-V. Софтуерния ъпдейт нали го лекува тоя проблем ? По-новите cr-v-та го нямат проблема. 2020+
  14. В Бургас има добри хонда майстори, които знаят какво правят. Някъде по темите има контакти.
  15. Отдавна не бях слушал In Flames, останах доста приятно изненадан.
  16. Не мисля, че Лики моли е по-добро от Равенол ама ти си знаеш
  17. Ами сега сложихме за проба Ravenol VMP 5W30. Още е на 1000км та нямам много наблюдения. Като, че ли мотора е по-тих.
  18. Сестра ми редовно пътуват до Гърция със столче по средата и 2ма възрастни. Шума от Вариатора е въпрос на свикване. Много е важно и с какво масло ще се кара, това рядкото 0W20 на 8000км е заминало. Еле, ако е повече градско на тия километри е чао.
  19. Скоро не съм писал, всичко беше безпроблемно до Франция и обратно. Разхода беше твърдо 10/100 с Кутия на покрива, 4 човека и пълен багажник, и скорост от 130 км/ч по магистралата.
  20. Аз съм минавал през тая драма с дисковете. При мен проблема беше от задните спирачки. Колкото и да е странно след реглажа на челюстите колата започна да спира много по-добре и дисковете не се кривяха.
  21. Drone

    Видео

    VCM до какво води
  22. Как ще си изкараш ключа като лоста не е на P ? Дистанционното палене е по-добър вариант от печката. При печката шанса за некадърен монтаж е доста голям, което може да доведе до пожар
  23. Да не забравяме и друго, Hydraulic lifters are also new, which means no more valve-lash adjustments Беше време еййй, 2022(предполагам тогава са го създали за първи път) хидравлични повдигачи в Хонда Drops не е намаля, а изпуска или в случая маха, та този двигател няма Vtec
×
×
  • Създай нов...