Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. С 95 е. 2000 оборота на 130 км/ч. Ама колата е фул до горе и по-малък разход трудна работа Разлика между европейския и нашия бензин не видях. Може би само в Италия дето падна по-малко, но там беше равно на тепсия и с 4 ленти магистрала
  2. 10/100 за 1800км през Европа. В Италия даже падна под 10, защото беще равно и на магистралата нямаше никой. Куфар на покрива, багажника пълен, 4 човека и пълен резервоар. 2000 оборота на 1300 и те така.
  3. Еми няма да е като дизел, но пак ще изкара едни 600-700км с един резервоар(75литра е)
  4. В края на миналата година смених основните неща: Термостат, PCV, Водна помпа, а също така беше изчистен нагара на всмукателните колектори и смених маслото на чарджъра. В допълнение трябваше да сменя задни дискове и накладки, тъй като водачите на единия апарат бяха спекли и единия заден диск отиде на кино. Смених спирачната течност и Антифриза. В петък заминаваме за Франция та ще видя на дълго с кутия на покрива какъв разход дава
  5. Мм да, то моята е реално 3.0, но пък не е атмосферка. Пък и 5 степенен автомат ще. е постоянно на 3-4та в Града. Аз забелязах, че мога да карам с 50 на 6та
  6. Цецо, не че нещо ама ония са си пълни сиганье Да ни сравняваш с тях си е чисто обиждане.
  7. Амии аз в крайна сметка си поръчах вериги Ще пътувам до Франция и не искам някъде да ми треснат глоба за без вериги. Взех Konig XG-12 Pro.
  8. Как я караш тая хонда та гори 18? Моето ауди гори 15 с понастъпване, ако го изпържа ще стане 20.
  9. Смених маслото на Хондата, сега ще видим как ще е с 5W30. Другото беше като вода като отвихме пробката.
  10. Преди 2 дена в хонда купува/продава беше пусната обявата И тоя спря коментарите като му казахме, че е на други километри
  11. Аз за 7 години с Харвито 1 път не съм слагал вериги. Само на предно е ! Да друсах си ги отзад в багажника, но си седят чисто нови.
  12. Еми за тва аз взех 5W30, на следващата смяна може да пробваме 0W20 ама аз лично не виждам смисъл. Не съм се ровил в нета да видя дали много хора карат с 5W30 на 1.5T моторите. При смяна на 8к( да не са и по-малко) не мисля, че ще е голям дерт.
  13. Мм + на TRW е, че са меки. Минуса е, че цапат супер много.
  14. Днес минах от там, тъкмо го бяха изгасили.
  15. Емии мога да кажа следното: Като стане маслото на 5-6к км и двигателя започва да работи като на 1.9 тди
  16. Малко се отклонихме от темата, новите DSG-a са много по-надеждни от преди и ги слагат на доста RS Модели. @Rakeem еми за това ще пробваме с 5W30 и ще видим как ще е. Колата не е гаранционна, защото е внос от Канада.
  17. Акурата е с друг мотор Въпроса е защо за еднакви двигатели в европа дават 5w30, a в Америка 0W-20
  18. Еми за следващият цикъл ще е. Поръчах вече 5W-30 Попринцип първите CR-Vта имат проблем с повече бензин в Маслото като се карат незагряли, но нашето има ъпдейт на софтуера от едно TSB.
  19. @dandilov Не съм на 100% сигурен дали има някакви разлики конструктивни. Може да е абревиатура за различните континенти. 0W-20 го дават заради студения климат. Като го сменя ще дам отзиви как се държи колата Надали ще стане нещо на двигателя от смяната на вискозитета.
  20. В крайна сметка май ще е VMP 5W30. Не би трябвало да има голяма разлика спряно 0W-20. При 0W-20 се забелязва осезаема промяна на звука на двигателя като остарее маслото и остане примерно на 20% живот по табло. Това го отдавам на следното: Колата основно се кара градско, да седи в гараж но докато загрее й трябва известно време.
  21. Мисля, че може, но след това трябва да дадеш десен бутон на иконата и да избереш от compatibility друг windows.
  22. Не помня вече, но мисля че през общите поръчки.
  23. Ами Логиката е велика, защото първо не е упоменато има ли проблем, няма ли проблем? Второ колегата, който е направил темата не е запознат с устройството на 4х4-то на HR-V.
  24. Велика логика Само, че HR-V и CR-V не са с постоянно 4х4
  25. Разликата е пренебрежително малка Междуболтовото е същото нали ?
×
×
  • Създай нов...