Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

  1. Последният час
  2. Няма закон който да задължава бензиностанциите на определени барове да пълнят газовите бутилки на колите,те просто пълнят на 10-11 бара минимума за да може да се вкара газта в бутилката.
  3. Днес
  4. Абе понякога и тук се лъжат ама рядко 18/03/2024, Газпром на Цариградско шосе на входа в София от Пловдив след Враня преди пресечката с ул. Димитър Пешев..., втората снимка ( без Мустафата) е от Дармщат...
  5. Точно за това.От къде се поръчва?
  6. 1 по 1. Да видим първо каква е хавата с куплунга.
  7. Ето това е 16 бара налягане на зареждане,тук в Бг се радваме да е на 11 .
  8. Реших проблема йезоитски- купих от Рока 2 американски фара след като застрахователя хареса стойноста на фактурата
  9. Не е само при премиума. Конфигурацията е спрямо това, как първият собственик я е поръчал. Блутут модула е съвместим и с обикновено аудио.
  10. Идентичен проблем с 1генCRV никой не иска да се заеме с проблема от майсторите. Подменихме за тест километража от моята тогава и си показва без да мърда. Тоест проблема поне при нас беше в километража и неговите елементи спойки и тн.Втора употреба километраж 50лв беше решението. Ако можеш да вземеш от някъде километраж и да тестваш ще знаеш точно къде е проблема. @ceco_accord
  11. Здравейте колеги някакви отзиви от въпросните втулки , как се държат?
  12. Налях ѝ прясно масълце, смених ѝ филтрите и нов клапан на картерната вентилация. (масления филтър и клапана са оригинални от Amayama)
  13. Камерите идват с чинч. За да го включиш в ДВД-то ти трябва една специфична букса за входа към него. Ето тук е описана. Имам празна букса с този размер някъде из нас, когато правих моя акорд 7, бях взел няколко. Мога да ти подаря, ако искаш.
  14. Моят равносметка е проста. И не е частен случай Това си е ежедневие. Имам 2 коли и мотор. Само на Акорда плащам Каско, понеже искам да го имам дълги години. На мотора няма Каско. На дъртия Сивик не съм правил. За щастие и на нашето семейство рядко ни се случва да имаме вземане даване със застрахователя, освен когато идва време за плащане на новата застраховка. От три години карам Акорда и съм платил около 1800 лв. Каско за това време. Бих се радвал изобщо да не ми се налага да го ползвам но уви - случва се. В големия град е неизбежно. Направил съм си сметката за мен, че ми е по - спокойно да съм с Каско. Знам, че застрахователите са кожодери и смучат здраво но няма как. Сега приключвам ремонт на къща, която купихме. Една камара пари са налети в нея. Пари, които съм взел назаем от другите кожодери - банката. Ами и на къщата ще направя застраховка макар през целия ми живот да не ми се е случвало нещо, което да го е налагало. Дано и не ми се налага да се възползвам от застраховката. Всеки сам си решава какъв риск иска да поеме и дали си струва парите Важното е да сме живи и здрави, че там и да си застрахован не винаги помага.
  15. Вчера
  16. Поръчката е направена! Ще пиша отново, когато пристигне.
  17. Мда. Видях го из нета. Факт е че преди да се бъгне са минати поне 550 км, а и после за малко пак си е отчитала коректно стрелката. Петък е обратно при майстора за проверка и наместване.
  18. Да споделя развитието. Шумът ту се появяваше, ту изчезваше. Само това. Случи се няколко пъти едно притрисане при потегляне, но общо работата на съединителя не се влошаваше, педала бе достатъчно мек и отделяше на прилично ниво. Обаче взе да ме дразни виенето и купих комплект съединител. Точно по това време виенето почти изчезна напълно или бе едва доловимо (имам обяснение, но да не разводнявам темата) и притрисането изчезна. Но си бях навил да се смени съединителя и "воала". Няма и помен от стържене и виене. Няма притрисане, а меко и плавно потегляне. Та спокойно мога да обоща, че основателно първите ми подозрения бяха върху съединителя.
  19. VSS май се казваше датчика (vehicle speed sensor). Силно ме съмнява в него да е проблема. Наместване на буксата и заспива. В най-лошия случай да се почисти и намаже с технически вазелин.
  20. pacito

    jazz2010

    Здравейте, търся такова чудо-стъкло фикс предно ляво за HONDA JAZZ 2010 (Черно) "дупката" на снимката
  21. Мерси! Твоето включване очаквах. Питах тук и 1 спец. Каза че никога не е ремонтирал километраж на такъв Сивик и хипотезата му е същата.
  22. Добър ден/вечер, имам въпрос относно дали е възможно да се смени стандартната аудио система с навигация на Honda Accord 7 2.2 I-CDTI-2004 година. Колата е преди facelift. Доколкото аз знам има акорди, които имат навигация преди facelift и че ако системата е взета от кола със същия двигател, и дори системата да е от facelift-ова кола, няма да има проблем. Казаха ми днес, че дори да намеря навигационна система и я инсталирам, ще имам проблем с климатика и радиото ще издава постоянен статичен звук. Казаха че ако колата не е facelift няма да работи правилно. Това вярно ли е или е възможно човека да е направил грешка при инсталирането?
  23. Буксата на кутията не е закачена добре. Правеше ми го същото след сваляне на кутията при Фена. Кажи му да отвори капака, да се наведе и да натисне хубаво буксата. Не е с жило, датчика е механо-електрически. Взима въртеливо движение от диференциала и го трансформира в аналогов сигнал.
  24. Нормално е. Хибрида спира с много рекуперация и по-малко със спирачки, особено задни.
  25. Ясно, благодаря! Аз нямам оригинален блутуут с който да си свържа телефона. Явно само премиум аудиото има.
  26. За това ли става въпрос: https://www.hondapartsnow.com/genuine/honda~cap~pivot~76711-stk-003.html
  27. Здравейте,нищо,че мина много време но да споделя ,че проблема се оказа от заминал демпферен маховик .След смяна на маховик и съединител нямам проблеми с педала.
  1. Зареди още активност


  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...