Jump to content
Sign in to follow this  
Наско Пк

Повдигане на CRV 2

Recommended Posts

Ще ти го измеря утре.

Прикачвам размери на болта за 30мм подложки.

@rambisimos

IMG_20190709_194912.jpg

IMG_20190709_194850.jpg

IMG_20190709_194551.jpg

IMG_20190709_194428.jpg

Edited by dindin
  • Upvote 2

Здравейте колеги,

Някой дали има възможност да ми услужи със старата си задна пружина от Хондата? Необходима ми е за мостра, тъй като открих един човек, който може да произведе пружини по мой избор. Цената която предложи е приемлива и мисля да мина на този начин стига да окрия някой от София който би ми услижил за 2-3 дни с нея. Необходима е на човека за да може да вземе мерки и ми я връща по еконт след 2-3 дни каза.

Аз мога ако не е късно. о884о578оо

Мога да дам цял амортисьор, което, май е по добре.

Edited by zmiata29
  • Like 1
  • Upvote 1

Здравейте отново.

Свързах се с колегата @zmiata29от форума и мн му благодаря за съдействието и готовността да съдейста. Отпадна варианта с пружините, защото вече бях поръчал подложки 2 см от ебей.  По-нататък ако евентуално се сплескат много, ще мисля пак за пружините. За сега е супер след повдигането с 2 см отзад се изравни с предницата, а в багажника имам газ + музика (туба). Доволен съм. Ходих и на реглаж и нямаше никакво отклонение със или без подложките. Тоест беше ми излишен.

dinsdin - от къде се сдоби с такива болтове? Когато ходих в евроболт ми предложиха шилка на м12 такива въобще нямаха? Много ще съм благодарен, понеже имам подложки на 30 мм за отпред и отзад ама не намирам болтове.

На 28.08.2019 г. at 14:47, BG_SAMURAI написа:

dinsdin - от къде се сдоби с такива болтове? Когато ходих в евроболт ми предложиха шилка на м12 такива въобще нямаха? Много ще съм благодарен, понеже имам подложки на 30 мм за отпред и отзад ама не намирам болтове.

Колегата ги е поръчал комплект от Русия като мен. Аз също търсих никъде не открих таквиа болтове в София и поръчах комплект ор йбей.

• Thanks 1

А как се справихте с \ / това положение на болтовете, защото колото по дълги стават толкова повече се раздалечават и не можах да ти вкарам в отворите на купето?

Колеги повдигане на задницата няма ли да се получи с тези тампони  http://www.dbk-dimitrov.com/dbk-dimitrov-тампон-задна-пружина-honda-civic-cr-v-fr-v-integra-odyssey-stream-ho-054a?filter_name=&page=5    Преди време ползвах подобни,пак от този сайт да повдигна задницата на БМВ е46 и се получи добър ефект,при това без да се разглобява от зад,само с повдигане и още го карам с тях, та се чудя и за Хондата няма ли да свършат работа 

• Like 1

Здравейте колеги, Весела Коледа. Днес с брат ми решихме да пробваме да вдигнем задницата на CR V -2 ген.Извадих ме единия амортисьор и го разглобихме , и с шублер взехме размери. Използвах стария метод с който на времето вдигнах задницата на едно Голфче 2-ка,а именно намерих подходяща тръба за втулка от 2.5см и я подложихме отдолу на амортисьора под подпората на пружината. За целта втулката я отрязах с ъглошлайфа и разтворих и после я сплесках с менгемето и я заварих на място. Получи се супер вдигна се с 4см. Евтин и бърз вариант ,костваше ни сръчни ръце и 4 часа труд. Успех на всички.

• Like 1