Jump to content
Gruzinetza

Какво харесвате и кое Ви дразни във Вашия Акорд?

Recommended Posts

ПЛЮСОВЕ

Много хубава визия отвън.

Вътре също е изчистена. Не е нахакана с много бутони .

Добро озвучаване

МИНУСИ

Малък радиус на завиване

Шума извънградско , хубавото е , че като пуснеш музика не се чува толкова осезаемо , ама няма ли музика си е дразнещо ,

особено като пътуваш с други хора трябва да се надвиквате ;)

Имам  едни лайсни на вратите и отпред ( така е купих) , които адски ме ИЗНЕРВЯТ

Имах избор  да избирам м/у 7 - 8 ген и лексус , ама се спрях на 7ген и много и се кефя.

Вярно познати ме гледат като ЛУД , защо съм се спрял на по - стария модел !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Споко, не си само ти толкова луд. И аз така постъпих -съвсем умишлено. :)

Радиусът на завиване наистина е малък -защо си го писал в "минусите"?

Не е чак толкова шумна. До 140 ДВГ и вятър са поносими, а с гумите и асфалтите е божа работа.

Аудиото има функция да усилва звука при покачване на скоростта -ползвай го. Последователно натискаш "нотата" и тя изрежда функционалните настройки на звука и баланса. След тях (последната функция) е въпросната SVC опция.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

- Шофьорската облегалка се разкърца при натиск. На моменти ме дразни доста. Салонът ми е доста запазен, и това скърцане ме влудява, ако някой има идея как да го поправя ще съм благодарен. :)

Аз този проблем го имам при 8ма. Не е от облегалката, въпреки че изглежда от там, а от седалката. Обаче го има като е свалена до най-долна позиция. С едно вдигане на листчето за височина, скърцането изчезна. Може и при 7ма да е така.

При седма не става, скърца си.Според мен това скърцане идва от към еърбега на облегалката.

Редактирано от chavdarbs

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Шофьорската облегалка се разкърца при натиск. На моменти ме дразни доста. Салонът ми е доста запазен, и това скърцане ме влудява, ако някой има идея как да го поправя ще съм благодарен. :)

Аз този проблем го имам при 8ма. Не е от облегалката, въпреки че изглежда от там, а от седалката. Обаче го има като е свалена до най-долна позиция. С едно вдигане на листчето за височина, скърцането изчезна. Може и при 7ма да е така.

При седма не става, скърца си.Според мен това скърцане идва от към еърбега на облегалката.

Не става при седма генерация, пробвах с местене на височината на седалката - никакъв ефект. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, не си само ти толкова луд. И аз така постъпих -съвсем умишлено. :)

Радиусът на завиване наистина е малък -защо си го писал в "минусите"?

Не е чак толкова шумна. До 140 ДВГ и вятър са поносими, а с гумите и асфалтите е божа работа.

Аудиото има функция да усилва звука при покачване на скоростта -ползвай го. Последователно натискаш "нотата" и тя изрежда функционалните настройки на звука и баланса. След тях (последната функция) е въпросната SVC опция.

Аз такава функция на моя Акорд не намирам. Нотата като натисна изброява бас, високи, предни - задни, леви и десни и пак идва от начало. С навигация съм, ано това има значение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е фейслифт, вероятно това има значение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.11.2017 г. at 13:39, ceco_accord написа:

Моят е фейслифт, вероятно това има значение.

С обикновенна аудио  конзола ли си,защото и моята е фейслифт но такава опция не ми излиза..?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, JHM написа:

С обикновенна аудио  конзола ли си,защото и моята е фейслифт но такава опция не ми излиза..?

Принципно да. Премиум саунд с 6-те диска, но без навито.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе като цяло пластмасата вътре е здрава, обаче докато изравни температурата пука и скърца. Щората в багажника дрънчи и скърца ако не е опъната, а ако е опъната дрънчи пластмасата в която щората се държи опъната.

Задните врати скърцат, разбрах проблема къде е, в това което стопира вратата да не се отваря прекалено и да се отваря и затваря постепенно, не знам как се казва.

Уплътненията на прозорците от външната страна скърцат и потропват на по-неравен път.

Музиката подтиска всички тези проблеми, но ушите искат почивка.

Най-лошото е, че тези дразнители си ги има и в новите модели, изчетох сумати щатски форуми, Хонда 2016 е със скърцащи задни врати и пукащ интериор, не ги ли е срам, а и вратите пак не са изолирани...

Всички тези неща са адски дразнещи, но пък от техническа, механична и електронна страни са устойчиви.

Има и други по-дребни неща, за които не се сещам сега.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5/12/2017 at 8:18, ceco_accord написа:

Принципно да. Премиум саунд с 6-те диска, но без навито.

Oбикновенната аудио система не включва премиум саунд и е с един диск. Там го няма и това SVC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.