-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Ами и моето си гори,но някак си не ми се занимава с каквито и да е галимации.Ще доливам и като събера някой лев по-нататък ще сменя двигателя Добре,че съм само с предно
-
Тук са сложили оригинална,но е обяснено как точно се вързва към дисплея. http://www.civinfo.com/forum/how-9g/112148-civic-9g-imid-reverse-camera-installation.html Може би ще ти е от полза и това от американския форум http://www.9thgencivic.com/forum/audio-video-navi/9841-diy-reverse-rear-back-up-camera-heavy-pics.html на теория трябва да са еднакви таблата
-
Субаруленд знаят какво правят!Не слушай другите. Те са ти казали как стоят нещата.Ако имаш възможност промий я при тях.
-
Значи да.Пи неправилно вързване на изпарителя се получаваше тоя ефект.Слави знаеше как точно трябва да се въже газовата.
-
Според мен не е нормално.На мен ми течеше радиатора горе от снадката и пак не мърдаше стрелката.Термостата като ми беше прецакан заграваше по-бавно,но пак не мърдаше стрелката.
-
Цеди я докрай. 4та до лютеницата и след това вкарай 5та.
-
Навърташ волана в крайно положение и дваш газ.Тогава се включва със сигурност.
-
Вчера видях един cadillac CTS купе с червени мигачи и софийска регистрация Сигурно може да се регистрират. Повечето мустанги не са ли баш с червени мигачи ?
-
Поздрав за една 6та VTi вчера преди зоологическата на линиите на ул.сребърна
-
Е да след като смени съединителя остава да не си доволен
-
Кое й е късото.Доста добре си дърпа като го настъпиш до лютеницата
-
Ок майна Ще гледам да поздравявам
-
То има,но според упътването е 1 начина
-
http://alflash.com.ua/honda.htm Тук пише къде е буксата на различните модели.Като се окъси тази букса се дава на контакт и след това се броят миганията на чек-а .Бавните са 10,20... бързите са от 1-9.И в зависимост от броя мигвания се определя грешката
-
И аз така си бях взел 2 крушки за по левче парчето.За 2 месеца дадоха фира.От половин година съм с някъв обикновен осрам.
-
БАси цените за 17 годишни коли.Кво се случва
-
Баш си се включва 4х4то.Маркони в една друга тема обясняваше как му се мята задницата на Витиня. Стъпковото моторче е на дросела,който се намира зад двигателя.
-
Аз си поръчах от общите поръчки НЖК Като ги сменя по-нататък ще пиша има ли разлика,но ме съмнява много.Е тогава ще отида при газаджията и ще му кажа да ми настрои колата като хората,а не на автоматична настройка.
-
Дам ето и статията на бг http://fakti.bg/avto/148933-honda-postavi-svetoven-rekord-po-ikonomichnost И първия тайп Р напуснал поточната линия http://fakti.bg/avto/148837-parviat-honda-civic-type-r-napusna-proizvodstvenata-linia 7.3/100 ако глапиш педала
-
Стъпковото моторче е на Дросела,който пък се намира отзад зад двигателя.И моето трябва да го чистя,но все не ми остава време.
-
Здравей.Мисля,че Боби от HPP се занимава със суапове това му е телефона 088 872 5721
- 1 reply
-
- 1
-
