Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Мисля,че моя е такъв,но не съм 100% сигурен.
  2. Така.Не успях да намеря къде на радиатора пише марката,но по спомен бепе към 150лв. Забелязах,че има изкривени ламели от камъчета.Това нормално ли е да се получи за 4 месеца ?
  3. Мии Моя го смених април месец.Ще погледна после какъв беше и ще ти пиша
  4. Ще може ли да споделиш колко е струвало цялото удоволствие,защото и аз скоро трябва да правя генерация,че моята изгни от газта Също твоята втора сонда премахната ли е ?
  5. Добре де Трябваше от там да почнеш.Отваряш го, правиш му тест във вряла вода дали отваря и така Сега нещата ок ли са ?
  6. Мен това не ме бърка и сега съм с предно С хубави гуми и тия сичките системи за сигурност 4х4 ще ти трябва много рядко.
  7. Доста са приемливи цените http://deapps.honda.de/php/car-configurator/index.php?start_mod=1&show_mv_id=416&_ga=1.12750519.1427381454.1440056589
  8. Така изглежда счупената.
  9. НЯкаква идея от къде мога да намеря щипки за долната част на багажника.Блеех и се блъснах леко назад в едно дърво.В следствие на което се изкъртиха всички щипки под стоперите.Отидох до ауто бим,но не намерих същите.Те са доста специфични с винт и резба са.
  10. Ще може ли да обясните какъв е тоя висящ лагер за неуките инженери и при hr-v с предно има ли такъв ?
  11. Ми ще трябва да си разкараш катализатора,защото ще се зацапа много. Суап на двигател е другия вариант.Но и там си е тото,защото докато не го отвориш няма да знаеш в клов със тояние е
  12. Аа Газовата как е вързана ? Ти ли я прави или някой читав майстор ?
  13. Е ок какво ще стане,ако е с 8 еднакви NGK примерно ? Всеки казва,че са различни,но не дава обяснение какво ще се промени.
  14. Поздрав за един ловешки сивик 8ма с табелки на форума До Окръжна болница в една забита пресечка
  15. Повече май ще са ти нужни Питах Фенабг колко излиза основен ремонт и той ми каза,че в 1000лв трудно ще се вместя.
  16. Аз мисля,че като го правих имаше отстъпка,че съм с АГУ. И ми беше 35 лв по спомен.Като го правих в сервиз на Рено/дачия.С друсалка и какво ли не.
  17. Теоретично да,но има хора и на 30к мили дето са сменяли съединител Теста е един: 4та с 80 и даваш пълна газ.
  18. Аз не го долюбвам много туй момиче.Прекалено много се лигави. Я Кажете ся кой ще ходи на 2cellos ?
  19. Да.Executive е с подгрев,панорамен покрив и камера за назад.
  20. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97647 погледни тази тема.В нея е разисквано за дпф и дизел/бензин
  21. Ами на моята отдясно се криви за 3ти път.Мисля си че е нещо от окачването,защото усещам почукване във волана.
×
×
  • Създай нов...