Jump to content

Класация


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 5.03.2025 in all areas

  1. 10 точки
    „Легенда в пенсия, хибрид в играта“ Легендата остана в миналото… буквално. След 100 000 км вярна служба реших, че е време за нещо по-модерно, по-тихо и (да, ще го кажа) по-удобно. Lexus ES 300h беше неочакван избор за човек, който обича VTEC виковете, но колкото повече карам, толкова повече оценявам спокойствието, което дава. Вече няма нужда да се боря с пътя – сега просто плавам по него. Ще ми липсва ли старият звяр? Абсолютно.Но животът е промяна, а тази промяна определено не е за изпускане. Защо Lexus? В крайна сметка – исках надежден, луксозен и икономичен седан, който да запази удоволствието от шофирането, но с повече комфорт. Смених един танк за летящ килим. Дали е правилният избор? Времето ще покаже! Прикачвам снимки – чакам мнения, критики и евентуални поздравления, че съм спрял да карам кола, която малцина разбират. 😆
  2. 7 точки
    Колеги и съмишленици, представям Ви три файла в PDF формат за сваляне ( ще бъдат на разположение към 12 дни) , изразяващи моето виждане за станалото... Ще помоля модератора да заключи темата- Aз няма да коментирам , всичко съм го посочил във файл N 1! Не препоръчвам да се чете от фенове на маските и ,,ваксините"- кавам го съвсем добронамерено... Може да предизвика в някои от вас житейска криза или други емоционални състояния-ТОВА НЕ Е МОЯТА ЦЕЛ! (възможно е и да не съм прав, и всичко да е плод на богатата ми фантазия ) Паролата е: 1111 1. https://easyupload.io/4lncjj Факти и преживяното през моя поглед, линкове, YouTube материали с много информация. Като най-отдолу съм ви прикачил 9 страници , които трябваше да останат за 75 години затворени - съдържат медицинското описание на последствията, които жертвите са получили след ....... , и са били документирани от Pfizer! 2. https://easyupload.io/koz90g Скрийншотове от групата за в Телеграм направени от мен в периода 2020/2022... Могат да бъдат преведени от вас с изкуствен интелект като https://chatgpt.com ... Реалноста в момента подтвърждава споделеното в тях ... За жалост! 3. https://easyupload.io/2vcmmw Скрийшотове с различна тематика от ,,онова" време.... Бъдете здрави и силни, мислещи и обичащи България
  3. 3 точки
    Легенди и митове ... Веригите безпроблемно изкарват 350К при правилна поддръжка. На това ако му викаш консуматив ...
  4. 2 точки
    Това е финалния вид: https://ibb.co/b5v1gxY0 https://ibb.co/Z6nL1YRY https://ibb.co/NnJ1GRJx https://ibb.co/39S7Ymp8 Остава да действат както се очаква.
  5. 2 точки
    Мите с какво олио го глезиш тоя матор бе, той като нов, да не му е уроки!
  6. 2 точки
    Днес регулирахме при Бранко клапаните.
  7. 1 точка
    Разликите са огромни – това са две коренно различни коли с напълно различна философия. В един и същи клас са луксозни седани,но разликата от 15 години си оказва влияние. Хондата е спортна, директна и мощна, с V6, който звучи страхотно, и AWD, което дава невероятно сцепление. Воланът е по-тежък, пътното поведение – по-остро, усещането е като за спортен седан, който ти дава увереност да натискаш. Но в същото време е по-шумна, по-твърда и разходът ѝ е солиден. Лексуса от друга страна, е тих, спокоен и изключително комфортен. Хибридната система работи плавно, а разходът е 5.7л/100 км за момента – което си е разлика от друга вселена спрямо Legend. Окачването е по-меко,поема неравностите много по добре шумоизолацията е много по-добра, и в града, и на магистралата. В спортен режим има достатъчно динамика, но липсва ръмженето на VTEC и пъргавината на V6. CVT кутията бях резервиран към нея,но се оказва,че работи перфектно,нямам никакви забележки..засега:) Ако Legend е кола, която те кара да натискаш и да се кефиш на всяко ускорение, Lexus-ът е кола, която те кара да се отпуснеш и да пътуваш спокойно. Вече е въпрос на вкус кой стил на шофиране предпочиташ.
  8. 1 точка
    Обмисляхме с него преди време да сипем и в моето V6 от неговият еликсир, но 7-8000 ми е малко, имайки предвид че мога да ги мина за месец. По-коректно е да ти каже мото часове и там да си прецениш. А ДВГ-то ти е "чистак-бърсак". Сигурно му е харесало, имайки предвид какво е намирал в други, понякога под клапанния капак.
  9. 1 точка
    Здрасти. С 0W40 Yacco, но Бранко @Markony ме навика естествено. Знам, че е прав но все нещо ме мъчи да го сменя 0w20. Следващият път ще сложа маслото на Бранко да видим как ще стои и ако няма проблем...... ще слагаме таково. Разковничето е, че маслото се сменя на не повече от 7/8 000 км.
  10. 0 точки
This leaderboard is set to Sofia/GMT+03:00


×
×
  • Създай нов...