Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

  1. Последният час
  2. Днес
  3. Здравей, За мен: Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-sso-sae-0w-30.html Вид и количество: RAVENOL SSO SAE 0W-30 1x5L Стойност на поръчката: 63.95*2.15 = 137.50 лв Начин на плащане - Парите ще бъдат преведени по сметка в ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД Начин на получаване - Лично в кв. Манастирски ливади
  4. Разбира се. Всеки има глава на раменете си. Тя отговаря за преценките му и влиянието на други фактори върху тях.
  5. Много е просто - когато нямаш застраховка, сам си поемаш риска. Това си е съвсем свободно и легитимно решение на всеки човек (стига да не касае задължителна застраховка като ГО). Ноо, както @MilenG е писал, свободата върви с лична отговорност и като стане беля не трябва да търсиш вината в държавата или международното положение ....
  6. Каското не е за да си малко на плюс всяка година, а за да не си много на минус, ако стане нещо по-сериозно. Доста хора така си калкулират и застраховките за жилища и къщи - за какво да си правя, за 20 години нито веднъж не ми се е наложило да използвам, напред съм 4000 лв. и като дойде бедствието и вече си 100К назад - държавата им е виновна и трябвало да им плаща.
  7. И при мен се случи втори път, но сега при натискане на бутона за повдигане. Люка тръгна назад. По средата на хода натиснах копчето за затваряне, спря за секунда и после пак продължи да се отваря. Пак беше в неподходящо време и място. Опитах набързо с ресет процедурата, но не се затвори (не знам дали я направих както трябва). Нямах време, затворих го ръчно и продължих. След 2 дни направих първо ресет процедурата, без да го отварям преди това. Всичко си заработи нормално. Предполагам, че проблема не е в моторчето, а е или в копчето за управление или в модула, може и да е слаба връзка в един от двата куплунга. Вероятно се подава грешна команда и се губи ориентация за реалното положение. Така мисля, защото при втората случка се чуваше цъкането на реле. Не е ясно обаче дали не е цъкало релето за отваряне при вече отворен люк. Тези дни мисля да сваля копчето и да напръскам с контактен спрей.
  8. Ще кажеш каква е причината.
  9. Вчера
  10. Моите намерих в първия физически магазин за японски коли в Русе. Ако си обиколил магазините в цял Превен - питай Стефан от AutoFix.
  11. За моя Сивик 3-та ген. 87-ма намерих само тези маншончета. Може и за новите коли да има само тях, отделно.
  12. Ръбовете на задните дискове бяха малки, но реших да ги загладя до 0, както съм правил на други коли. Това улеснява много свалянето на сп. апарат за смяна на накладките... Направих го, но се оказа, че гумения маншон на буталцето/цилиндърчто е скъсан. Другото колело не съм свалял. Дали и къде се продават само маншони, или продават цял ремонтен комплект?
  13. Не бе. Това е кадър от клипчето му, което ми е пратил. Messenger_creation_1d32c28c-de8b-4cd6-b220-9628686e5065.mp4
  14. Не ги отписвай! https://clubs1.bg/news/mozheshe-li-noris-da-specheli-bez-kola-za-sigurnost-verstapen/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2lWq6Ohgbvwn5q3ZP9erUJaOJ05MQt0bzecj_nDPHFCmIM7rA3c9XcXeg_aem_AYGolYVos1g6dD7rQ5LLBG94iG32LRweLKy7GQVk_fN4FodliBhiPDzRDr8L9BBbdi1DWjimXlaAD1aWnUbqR4Yx
  15. Почни от буксите, щом е сваляна кутията.
  16. То на обратният му път станало интересно (мАалко преди Плевен), но от Обнова ме успокои че си гледа скоростта по Уейза. Пуснах тема-питанка в раздела Сивик 6. Снимка като за "виц на деня". Тая колца (на 5-а и при тез обороти на мотора), само ако я хвърля от самолет може да вдигне такава скорост.
  17. Вероятно на всички Хонди от времето около смяната на 20-ти с 21-ви век е така. Може и без връзка с това да е, но му светнал и чек енджина - няколко пъти. Според него е било след намаляне с крачната спирачка. Вървежът не се е променял. Колата нама ABS / VSA / еърбеци и т.н. модерни системи, а и "акумулаторчето" не е светвало. Ако някой още нещо сподели, ще съм благодарен!
  18. mukot

    F1

    Нюи е в отбора само телом вече. И пролича веднага.
  19. Скоростомера е електрически, зад циферблата има платка която трябва да се смени. Доколкото разбирам има някакъв кондензатор на нея който се скапва.
  20. погледни това https://vi.aliexpress.com/item/1005004583600132.html?gatewayAdapt=glo2vnm
  21. Здравейте!От къде мога да купя пластмасовото капаче на задната чистачка , което скрива гайката?
  22. Що не пробваш с отваряне на компютъра първо? Може да е шупнало нещо там долу, а вече има химия за "закърпване" на такива работи.
  23. Амии, ще се провери всичко. Просто питах в аванс, че ме изненада. Брояча км със сигурност е механичен. Тез ролчици жило в метална оплетка ги превърта - по отколешен спомен. Но стрелката на скоростомера може да е с нещо електрическо.
  24. Нещо не е закачено както трябва при монтажа и сега се е обадило. Ако километражът е с жило - там да се търси проблема. Може да е прегънато някъде и да прескача от време на време. Ако е електрически - да се провери буксата на скоростната кутия. А може и да губи маса на моменти.
  25. Здравейте, Моята Хонда е CR-V 4 - 2015 година, като таблетът е Fujitsu (6SN вариант без навигация, само мултимедия). Как точно се инсталира този Carplay, следвам инструкциите от видеото и не намира нищо от флашката (FAT32, правилно име на флашка, копиране на файл). Ето каква е версията на андроида. Благодаря!
  1. Зареди още активност


  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...