Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Пичове няма нужда да ми пращате лични с молба за снимки и прочие.Изрично писах за колеги от Варна или тези,които могат да дойдат лично.09,30-19ч работиме.Поздрави!

То е ясно,че ще се идва,но исках да знам какъв цвят са полукожените салони,че съм на 50/60км. от теб. За да знам да тръгвам ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички салони от Англичанки си имат нови собственици,както и седалките от Сивик 5г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подаръците свършиха ;) и така до следващия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам водна помпа HONDA за Сивик 6-та хеч-D14/D15 ,помпата е във отлично здравемнее протекла,нито са и заминали лагерите. Имах съмнения че едно виене е от нея и я смених профилактично,но се оказа здрава. За контакти на лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовник сивик 4г http://picasaweb.google.com/chirenski/Chas...937686355531058Колектор изпускателен сивик 4г д16а6 http://picasaweb.google.com/chirenski/CollectorD16a641#Табло за части от сивик 4г д13 без оборотомер http://picasaweb.google.com/chirenski/Gaug...377895909532194П.с. имам и още няколко табла на части ако някой му трябва нещо да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовник сивик 4г http://picasaweb.google.com/chirenski/Chas...937686355531058Колектор изпускателен сивик 4г д16а6 http://picasaweb.google.com/chirenski/CollectorD16a641#Табло за части от сивик 4г д13 без оборотомер http://picasaweb.google.com/chirenski/Gaug...377895909532194П.с. имам и още няколко табла на части ако някой му трябва нещо да пише

колега дръжката за жабката за 5 ген имаш ли, че 20 морги обиколих никъде не намерих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е много търсена част, само цялата жабка можеш да намериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам водна помпа HONDA, за Сивик за D14/D15, помпата е здрава, не е протекла, нито са и заминали лагерите. Имах съмнение, че едно виене, е от нея и я смених, профилактично, но се оказа здрава. Една такава помпа и от мен, ако на някой му трябва - лс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни нови, неползвани накладки за Сивик купе, офертата е за Варна !!! . На някой, ако му трябват да пише!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни нови, неползвани накладки за Сивик купе, офертата е за Варна :lol: . На някой, ако му трябват да пише!

Коя генерация купе колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече с нов собственик

Подарявам водна помпа HONDA, за Сивик за D14/D15, помпата е здрава, не е протекла, нито са и заминали лагерите. Имах съмнение, че едно виене, е от нея и я смених, профилактично, но се оказа здрава. Една такава помпа и от мен, ако на някой му трябва - лс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни нови, неползвани накладки за Сивик купе, офертата е за Варна :offtopic: . На някой, ако му трябват да пише!

Коя генерация купе колега?
Съжалявам, забравил съм да добавя... пета генерация 1.5, 101 коня! Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,точно на мен ми трябват тези накладки! Нали ти писах на лични.Не съм от Варна ,но ако имаш желание да ми ги пратиш ще ти бъда много благодарен! Пък ако минеш през Пловдив дрънни един телефон да пием по кафенце или бира!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам ангренажен ремък от д14а7/а8 ползван около 20-25хил км в отлично състояние,водна помпа пак за същия мотор видимо в много добро състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам моторно масло Cofran 15W50.В туба от 2 литра,вътре има 750 мл.

Ако някой изяви желание,да драсне едно ЛС. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам това: Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение, незнам как точно се казва.Беше ми на купето, но нещо не ми допадна и го махнах...ще се намира в Студентски град, ще може да бъде взето или пратено след 30.12.(пишете на лс) Весели празници ;)

П.п. Подарено

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия неща за Сивик 5-ца хеч.Някой ако си познае нещо да заповяда.Предпочитам да не се занимавам с куриери. :ph34r:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средна конзола (където е ръчната) от Акорд 99-та. Всичко и е на място и е в перфектно състояние. Вече съм с подлакътник и тази ми е излишна.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам десен фар за сивик 5та седан! Ако някои има интерес на л.с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам преден амортесьор за 6ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аналоговия кабел за монитор LG F700B. Сигурно става и за други модели. Та на който му трябва имам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам таван от сивик пета генерация, хечбек. По тавана има забележки. Но иначе си е здрав, прав и корав. Който има интерес, да пише на лични съобщения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да си зарадва кочертото с жабка

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен хубава тема -аз ще се включа с едно барче от големите за 5ген. доста е изтормозено ...но все на някой може да му е полезно иначе го меткам в склада на "ТИТАН" Публикувано изображение За контакти на ЛС

 

колега стои ли ти барЧето аз имам нужда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам десен фар за сивик 5та седан! Ако някои има интерес на л.с

Колегата vlatku го отнесе ;) Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 16 стикера от играта на OMV която е до 20.02.11г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е колега да ме подсети !!! Аз подарявам моята "карта" от ОМВ играта.Имам 7 безвъзрватно залепени точки :D + още 3 насипно. Това са си 26 точки ако се комбинираме с kvd74.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам ги точките как може да ги получа, Трънчо с теб ще се разберем някак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам пластмасови прагове за дел сол:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам оригинална(кожена) топка за скоростен лост(без забележки, няма драскотини и т.н.), свалена е от Сивик хеч 1995. Ако иска някой да пише на ЛС, че тук гледам от дъжд на вятър :evil:

Има си вече нов собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 летни гуми 185/60/14, ако някой от Варна си ги хареса да звънне и да идва да ги взима. Съжелявам колеги, но не ми се занимава с куриери.http://forums.hondab...entry1057184634

Намериха си нов стопанин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фарове и мигачи комплект ( стокови ) за сивик 5 ген. + моторче за празан ход от D13B2

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако фаровете са оригиналните ги земам :lol: доставката си е за моя сметка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с едно чисто ново външно каре. Бях го купил за рекс-а, ама се оказа че били два типа и това ми остана. Комплект е с маншон, гайка и скоби. На кутията пише "HO-19-BGN" Вероятно това е типа.ето тук "http://www.avalux-motors.ru/files/Katalog_shrysov_HDK_.xls" можете да видите параметрите на каретоп.с. искам да взема кутийката за панел-а, ама му е пълна пощата на колегата, ако прочете това нека ми пише.

здравей колега ако още не си подарил карето съм му мераклия на моя рекс му щракат и двете между другото имам същата кутийка за панел на сд която не ползвам мога да ти я дам ако имаш още нужда от нея .Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре се разберете на лични :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, голям интерес имаше за тези фарове !!! запазани са за сега, ако случайно нещо не се получи с колегата, ще ги обява пак :rolleyes:излезнаха и кабели за свещи 4бр. работещи с здрави лули са :) от D13 поздрави на всички

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фаровете + мигачите.... вече ги няма, дано да свършат работа на новият собственик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...