Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Колеги и аз реших да се отърва от няколко неща. Подарявам подглавник и копчето за подграване на задното стъкло което е комбинирано с копче за задна светлина при мъгла. Може да се натъкнете на тази тема, не гледайте цените! http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56161&st=0&p=1057180312&&do=findComment&comment=1057180312 . Моторчето е продадено. Мога да ги пратя по еконт, но след вторник. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 броя задни кори,черни за 5-та купе! В Пловдив съм!За желаещите 0888657032 или 0878850346 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам предна броня от дел сол със забележки е :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се разпиша аксиален лагер от 5 г д15б2 работеше до последно за саединителя стаа вапрос

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам страничните пластмаси стигащи от задната седалка до багажника (сиви).С куриери тези неща няма да ги пращам, който има желание .. намират се в Пловдив.Ще ги пазя още максимум 1,2 седмици и след това ги хвърлям, че само ми заемат място :P0888 52 33 96 - Атанас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали някой му се намира от сивик 6ген. копчето за заключване на лявата врата че не го намирам никъде а иначе аз подарявам кората около волана която е имам горната част !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз реших да се отърва от няколко неща. Подарявам подглавник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 предни брони за 5та генерация хеч. И двете са със забележки...

Броните ги взеха..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам чисто нова чистачка от метро си я взех за 7 лева от тези аеродинамичните ~45 см. но не ми става затова,ако някой я иска да пише - София

Аз я искам приятелю :huh:.Мойта едната и свърши мандата и не и се работи повече.Ако не се лъжа си ми и градски и направо да идвам и да ти я отнасям, па ще почерпя по кюфте :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ляв стоп за 6ген хетч. преди фейса

Стоповете заминаха за Варна Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ляво огледало за 6 ген. хеч без стъклото.

Взимам го ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Подарявам две летни гуми Yokohama Advan 195/55 R15 с дот 0703. От София съм, GSM 0878 211829 Слави.http://tass.snimka.bg/automobiles/gumi.584212[/img]

Гумите заминаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,И аз подарявам оригинален триъгълник от Хонда Сивик 8-ма генерация. Не видях, че го имам, като купувах колата и си купих нов. Сега съм с два...от София съм, който го иска да пише на лична да се разберем.

Триъгълника вече си има нов собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 броя MICHELIN с DOT 0803

195/45/15

стават за ремарке, за друго - съвсем не

иначе, не са залепвани никъде, не спадат и пр.

може и за каруца да се ползват...знам ли?!

който ги иска да ми пише ЛС или направо да дойде да си ги вземе от София

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee, хайде де. Не са толкова зле тези гуми. Ако никой не ги поиска до 3-4 дни, ги изхвърлям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Подарявам термощит от D15Z8, ако на някои му трябва да свирка :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да ми свърши работа. В София ли ти е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хай, огледалото без стъклото?пластмасата, която се прибира с пластмасовата стойка към врата ли?!можеш ли да пратиш снимка!10кс предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Подарявам табло сваляно е от 5 ген сивик седан.Без километража и без джаджите за парното.

Намира се в София !

 

Таблото изпратено за колега от Бургас Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира излишен картер от Д15?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой да е сменял накладките на Прелюд f20A4 4g предни, а старите дА ги пази, че ми трябват предни??? Няма да ги слагам на колата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нов бензинов филтър за CIVIC.Продавача беше объркал нещо и не стана ама загубих втулките и не можах да го върна :Dhttp://imageshack.us/f/17/30072011192.jpg/

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На някой да му се намира капака на агренажа за сивик Д15....:unsure: :unsure:

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чисто нов бензинов филтър за CIVIC.Продавача беше объркал нещо и не стана ама загубих втулките и не можах да го върна :Dhttp://imageshack.us/f/17/30072011192.jpg/

Пу за мене ;):lol::cool: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам, две гуми, но ги давам някой дрифтър да ги изпили, за мен НЕ стават за каране в града и който иска да ги кара да си помисли преди това. По скоро стават за бърнаут за друго не. Гумите са 195/45/15 Yokohama S-drive и са почти на ограничител (или както се казват лентите м/у грайфера) и едната има малка лепенка. Офертата важи за района на Варна, за да може да пием по някоя бира :)

Ето и няколко снимки.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Който превари той товари, гумите заминаха.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам маркуча от филтъра до всмукателния колектор за v-tec E. До колкото зная става за всички економици . За връзка 9885674151 или skype : lol_mafia .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам декоративни капаци за автоколони модел JVC CS-426. Снимки може да видите в нета за този модел. Не са ползвани изобщо досега, перфектно състояние. Колоните са 10 см, разстоянието между две дупки 82 см., диаметър 116см.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 1 тас 13" оригинален Хонда

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам....-преден калник - десен от Сивик Англичанка. Калникът е ударен.Имам непотребни неща като ключалка от багажник, моторче от чистачките и дръжка за предна-дясна врата (всичките са от англичанка). Всичките са повредени, но ако на някой му потрябва нещо да пише преди да съм ги изхвърлил!-спирачна течност Texaco Dot4 на 2г. отваряна е, но е почти пълна. -някакво масло Prista M10D срока му на експлоатация не е изтекъл, но не знам как е високозитета, защото е отваряно.-паста за пастиране 3М 09375, с изтекъл срок е , но не е използвана и бутилката е почти пълна. Ако на някой му потрябва..-Photo CD плеър Philips CDF-190. Не е висок клас, но е сравнително запазен. -тунер Hitachi FT-3500 напълно функциониращ. Който поиска снимки на тунера или плеъра мога да му пратя на и-мейл-а.И двата уреда не са за кола, а за домашно ползване. Ако нещо от споменатите неща ви трябва, моля пишете на e-mail: lorenco_86@abv.bg Предпочитам да ме търсят хора от гр.Пловдив или района, защото не ми се занимава с куриерски служби.Имайте в предвид, че аз желая да дам тези непотребни за мен неща на някого, на когото ще потрябват, а не на някого, който има за цел да ги вземе от мен и да ги даде на трети лица сцел някаква облага!Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Разчиствах преди няколко дена гаража, и попаднах на някакъв спойлер за хонда. И без това не карам хонда, така че реших да го подаря на които му трябва.

тел: 0878-555-324 - Велимир (от Велинград съм ).Ето малко снимки

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 4 броя секрети за джанти. Секретите не са в много добро здраве, но стават за някое ремарке, примерно. Хората около Варна са с приоритет, защото работното време на Еконт е като мойто и няма как да ги пратя.

Ето и няколко снимки:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

ЗАМИНАХА!!!

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой има излишни гайки,или поне една за сивик англичанка нека ми пише. Вчера не знам как една от гайките ми е изпаднала,явно не е била затегната добреПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно задно амортсьорче за ej9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам, изпуснали амортисьори Кони, червени. Ако на някой му върши работа стеблото им или нещо от тях да ги зема, ако не стават за нищо ги фърлям.

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

За контакт: ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся си амортесйорче за стъклото на багажника и кората за 5-та хеч. и не мога да си намеря ако на някой му се намира излишно ще съм много благодарен.

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам филтърна кутия 5ген. няма резонатор и маркуч. Само кутия е. Има някакъв филтър, но както ми я подариха и разбрах следващия ден, че не ми трябва изобщо не съм я отварял. Ако му трябва на някой да свирка. :cool:До колкото знам е от седан, но не намирам разлика с хечовата. По спомен е от д15ка

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ето това "празно копче" за Civic 5gen. Дупката и пластмаската в средата за за светодиод за аларма. Моята стара аларма имаше инсталиран диод там, но след като я смених преместих мястото му и остана дупчицата само. За това си взех непробито бутонче и свалих това, та викам да го подаря на някой колега, може да му трябва.

 

Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам филтърна кутия 5ген. няма резонатор и маркуч. Само кутия е. Има някакъв филтър, но както ми я подариха и разбрах следващия ден, че не ми трябва изобщо не съм я отварял. Ако му трябва на някой да свирка. :cool:До колкото знам е от седан, но не намирам разлика с хечовата. По спомен е от д15ка

Запазена за Митийо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не. Търси си нов собственик :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамортисьорите заминаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...