Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Подарявам предни и задни седалки от Английски Сивик-черен плюш,перфектни са

Драго искам предните приятелю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се нареждам за седалките, ако нещо не се разберете с колегата ,ще ги отнеса аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам предни и задни седалки от Английски Сивик-черен плюш,перфектни са

Драго искам предните приятелю
Ок организирай си отмъкването:)Другия колега ако изка да идва за задните Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа!Подарявам глава(гола) за Д15Б8 - 8 клапана!С нея ми дойде колата от Канада!Смятах да е давам за старо желязо,но може и да свърши работа на някой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам излишни 2бр резервни гуми за хонда 4х100

Ако са от малките, имам огромна нужда от една такава, от доста време издирвам една такава и не мога да си намеря, ще съм много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен хубава тема -аз ще се включа с едно барче от големите за 5ген. доста е изтормозено ...но все на някой може да му е полезно иначе го меткам в склада на "ТИТАН" :) За контакти на ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен хубава тема -аз ще се включа с едно барче от големите за 5ген. доста е изтормозено ...но все на някой може да му е полезно иначе го меткам в склада на "ТИТАН" :) За контакти на ЛС

Аз го искам ще си го боядисам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам нещо...ако на някого му свършат работа: ляв фар от Сивик купе с малка повреда /дупчица от камъче/ запълнена е със хубав силикон,но фарът си работи като цяло..ползвах го до последно...десният е със счупено стъкло но ако има от къде да се намери стъкло вътре е здраво всичко....и ако на някого му предстои смяна на ремък..имам ползван около 2800км..почти нов е от Д15Б7..но става и за други едновалови...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам нещо...ако на някого му свършат работа: ляв фар от Сивик купе с малка повреда /дупчица от камъче/ запълнена е със хубав силикон,но фарът си работи като цяло..ползвах го до последно...десният е със счупено стъкло но ако има от къде да се намери стъкло вътре е здраво всичко....и ако на някого му предстои смяна на ремък..имам ползван около 2800км..почти нов е от Д15Б7..но става и за други едновалови...

забравих...фаровете не са ел..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[цитирам име = 'stanislav_stz "дата = 15-ти Август, 2009 година, след 07:24 ч.' = '344559 ] Здравейте! Хрумна ми идея, която предполагам доста хора ще сметнат за меко казано глупава, до някъде е така. Все пак, забелязах, че в другите български форуми за автомобили си имат такава тема. Защо и ние да не пробваме? Става въпрос, да се отървем от неща, които наистина не са ни нужни. Имаме едно много лошо качество да трупаме и трупаме неща, като си казваме "някой ден ще го използвам". Много често се случва така, че този някой ден не идва. Вярно, хрумването ми идва точно през времето на криза, което също е глупаво, но пък никой никой не задължава. Просто който иска да се отърве от нещо свързано с любимата марка например, може да го драсне тук. Никога не можем да знаем колко полезно може да бъде то на някой друг. И така. Ако темата не се повтаря (порових се из форума предварително) и не бъде изтрита или просто сметната за глупава, нека да пробваме. До няколко дена аз ще имам няколко излишни неща, които със сигурност няма да ми трябват и ще ги драсна тук, ако темата съществува: P Поздрави! [/ цитат]Идеята е много добра наистина! И аз съм от тея дето не обичат много да хвърлят неща които в последствие не се използват с години! Подкрепям те за идеята! То със сигурно не е тук мястото,но като става въпрос за новости във форума, незнам защо модераторите не са направили примерно за всеки модел отделна тема!? Примерно за сивик,акорд,црх, и съответно който се интересува,има проблем или разни други работи или са собстненици на тези модели там да си пишат, в една тема! Примерно аз карам сивик- 5- ген. И ме интересува нещо свързано с колата или някой колега се оплаква от нещо, къде да го търся!???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,колега.говорихме за подаряване а не за търговия. . .!

А ти, колега, защо реши, че аз търгувам? ;) Прочети внимателно какво съм ниписал, и ще разбереш ;)Не знам дали другите неща са станали, но аз вече минах да си взема подаръка "радио" :lol: Благодаря на колегата, чака го почерпка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
--> Гайките, които подарявах заминаха при новия си собственик. Да му е честито :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

--> Гайките, които подарявах заминаха при новия си собственик. Да му е честито :mellow:

Мерси :dunno: от мен голямо черпене, от давна си търсех :blink: Редактирано от san4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам нещо...ако на някого му свършат работа: ляв фар от Сивик купе с малка повреда /дупчица от камъче/ запълнена е със хубав силикон,но фарът си работи като цяло..ползвах го до последно...десният е със счупено стъкло но ако има от къде да се намери стъкло вътре е здраво всичко....и ако на някого му предстои смяна на ремък..имам ползван около 2800км..почти нов е от Д15Б7..но става и за други едновалови...

забравих...фаровете не са ел..
Ангренажния ремък замина...отърветеме от фаровете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам моторче за фарове за акорд 94 :lol: също подарявам дифузьор за акорд без климатик пукнат е но работи

Редактирано от CapMa_B_MpaKa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам предни и задни седалки от Английски Сивик-черен плюш,перфектни са

Няма ги вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа.Имам излишно касетофонче за кола 4x25? пионерче.следните неща нямат нищо общо с колите:PCI карта за PC - USB 2.0 контролер256 MB DDR памет (400MHz)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа.Имам излишно касетофонче за кола 4x25? пионерче.следните неща нямат нищо общо с колите:PCI карта за PC - USB 2.0 контролер256 MB DDR памет (400MHz)

я даи за картата малко повече инфо моля .дори на лични да не се цапа.рамта я зимам и ще черпя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам за рамта ако колегата нещо се откаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да зема и аз да драсна някой ред имам от акорд 86 хеч салон и корите, не са в много добро състояние но стават ако на някой му трябва да пише.И таван перфектен без люк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам за рамта ако колегата нещо се откаже.

колега отстъпвам ти я ,компа в работилницата работи ,не ми е зор.само картата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам за рамта ако колегата нещо се откаже.

колега отстъпвам ти я ,компа в работилницата работи ,не ми е зор.само картата.
Благодаря колега и теб ще черпя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа.Имам излишно касетофонче за кола 4x25? пионерче.следните неща нямат нищо общо с колите:PCI карта за PC - USB 2.0 контролер256 MB DDR памет (400MHz)

Обрахте ме :lol:. Всичко утре ще замине до съответните дестинации. Честито на печелившите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да зема и аз да драсна някой ред имам от акорд 86 хеч салон и корите, не са в много добро състояние но стават ако на някой му трябва да пише.И таван перфектен без люк.

ето и снимки http://bg.fotoalbum.eu/fenabg/a339478колата е седан извиняваите.трябва му пране .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да зема и аз да драсна някой ред имам от акорд 86 хеч салон и корите, не са в много добро състояние но стават ако на някой му трябва да пише.И таван перфектен без люк.

ето и снимки http://bg.fotoalbum.eu/fenabg/a339478колата е седан извиняваите.трябва му пране .
седалките ги няма вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,искам да се извиня на колегите на които не съм писал ЛС ,напоследък имах мн работа и проблеми и нямах никакво време за интернет.Става въпрос за барчето което подарявам ,човека който го взима е първия който ми писа ...нали такива са правилата.На първия честито на другите сори :hmmm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам мигачите на калниците за сивик 6г. оранжеви са но са леко затъмнени към черно. някой ако ги иска да ми пише :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам мигачите на калниците за сивик 6г. оранжеви са но са леко затъмнени към черно. някой ако ги иска да ми пише ;)

Взимам ги,че единия ми е счупен! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,искам да се извиня на колегите на които не съм писал ЛС ,напоследък имах мн работа и проблеми и нямах никакво време за интернет.Става въпрос за барчето което подарявам ,човека който го взима е първия който ми писа ...нали такива са правилата.На първия честито на другите сори :)

Аз пък искам да ти благодаря безкрайно много също така и за съдействието на Калоян (на него ще се реванширам). Още веднъж благодаря колега ще го цопна в купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам мигачите на калниците за сивик 6г. оранжеви са но са леко затъмнени към черно. някой ако ги иска да ми пише :)

Взимам ги,че единия ми е счупен! :)
запазил съм ти ги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли аз пък подарявам мигачите за калниците само че за 5 ген. Оригиналните оранжевички :) ако на някои му трябват да драсне 1 ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тес гайки който вземах ми сваршиха работа вземал съм 2 другите някой ако ги иска ???

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да помогна с нещо;помпа за съединител горна за 5 хеч,незнам само дали работи правилно задържаше ми педала долу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да помогна с нещо;помпа за съединител горна за 5 хеч,незнам само дали работи правилно задържаше ми педала долу

зимам я ако някои не ме е изпреварил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли аз пък подарявам мигачите за калниците само че за 5 ген. Оригиналните оранжевички :blink: ако на някои му трябват да драсне 1 ЛС

Тия дни заминават при колегата dan4o :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да помогна с нещо;помпа за съединител горна за 5 хеч,незнам само дали работи правилно задържаше ми педала долу

зимам я ако някои не ме е изпреварил
Помпата заминава по вазможност още днес при колегата Жоро.Успех на всички и мн. безавариини километри :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 1 гума 185/65R14 firestone с леко охлузване отстрани - перфектна за резервна и 175/80R14 зимна Барум не е монтирана никога, но май имаше нужда от доста баланс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за подаряване комплект задни + предни седалки без релсите за сивик 5г. седан , и задни седалки от сивик 5г. хетч , сиви на цвят от Д15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Предните седалки или поне шофьорската може ли да си я заплюя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...