Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Здравейте! Хрумна ми идея, която предполагам доста хора ще сметнат за меко казано глупава, до някъде е така. Все пак, забелязах, че в другите български форуми за автомобили си имат такава тема. Защо и ние да не пробваме? Става въпрос, да се отървем от неща, които наистина не са ни нужни. Имаме едно много лошо качество да трупаме и трупаме неща, като си казваме "някой ден ще го използвам". Много често се случва така, че този някой ден не идва. Вярно, хрумването ми идва точно през времето на криза, което също е глупаво, но пък никой никой не задължава. Просто който иска да се отърве от нещо свързано с любимата марка например, може да го драсне тук. Никога не можем да знаем колко полезно може да бъде то на някой друг. И така. Ако темата не се повтаря (порових се из форума предварително) и не бъде изтрита или просто сметната за глупава, нека да пробваме. До няколко дена аз ще имам няколко излишни неща, които със сигурност няма да ми трябват и ще ги драсна тук, ако темата съществува :hondarulez:Поздрави!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е добра ама да видим колко сме щедри в българия.На вън ненужното се оставя до контеинера така че на когото му трябва да си го познае,ама о нас братята роми познават всичко.За това гаражите ни преливат от боклуци.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,много добро предложение си направил.Много от хората за жалост са станали като Плюшкин,и събират и трупат всевъзможни нещица,с надеждата някой ден да им влезнат в употреба.Като например,тук в Атина кадето съм аз преди години работих заедно с един българин Бачо Киро,той имаше мания да събира изхвърлени велосипеди,или поне това което е останало от тях и изпращаше за България капли,рамки и даже и спици,ама иначе излъскани,с надеждата някой ден да ги използва в своето виртуално велоателие! В Атина се издава вестник с обяви с всякакви графи,за каквито не си и мислил и такива има.Има например не само такава, в която се подаряват неща,но и такава в която да се пусне обява,че искаш да ти подарят там каквото си си наумил.Мисля,че ще стане по-интересно във форума с тази графа и същевременно ще отърве много хора от излишните и неизползваеми вехтории!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Така, ето и няколко нещица от мен, които повече няма да ми трябват. Като цяло снимките говорят сами за себе си, но да поясня някои неща:

 

Тези гайчици ми останаха от старите 15-ки джанти. На всяка джанта се пада по една различна гайка, уж да направи евентуалната кражба по-трудна. Но всички знаем, че вече невъзможни неща няма :kiss: Не са първо качество, но работа вършат!

 

Масло за двигател Mobil Super S 10W-40. Полусинтетично, специално се препоръчва за турбодизел. Смених вида масло и ми остана излишък от това около 700мл. Дори новото ми е по-евтино от това. Наистина е добро, ако ви върши работа.

 

Automatic Transmission Fluid. Трябваше ми масло за хидравликата. Дадоха ми това тогава. Честно да ви кажа не съм сигурен, дали е най-добрия избор, но съм го слагал и няма проблем. Просто тогава като го купих го пъхнаха в чантата и не обърнах внимание какво са сложили. Вече не ми трябва, имам си друго. Приблизително 700-800мл.

 

Последното е кутийка за съхранение на панел от CD Pioneer. След като веднъж направих глупавата грешка да оставя панела на CD-то, докато отсъствах 40мин., вече кутийката е сирак :hug: Отново не ми трябва. Търси новия си господар.

 

Ако някой има интерес или въпроси, моля да пише на ЛИЧНИ, за да не се трупа темата с безсмислени, кратки постове. Аз ще пиша ако нещо е подарено :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам:Таван за Хонда Сивик 5ген. с метален вариант /тапета на тавана е различен за тези със стъклен/. Можете да видите снимки в тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=35271&hl=Странични греди /пилари/ за аудио маниаци - много добре изработени за 3 пищялки за една греда. Снимки в тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=22455&hl=Много използван съединител и притискател + release bearing за Civic 5gen. D16Z6. Не знам дали някой може да го ползва, но го предлагам защото не се знае на кой какво му трябва. Айде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина тема.Ще гледам до края на седмицата да публикувам списък.Само че снимки май няма да има че утре ми отмъкват фотото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина тема.Ще гледам до края на седмицата да публикувам списък.Само че снимки май няма да има че утре ми отмъкват фотото.

Аз пък си търся някой да ми подари(ако има разбира се,непотребна събираща прах)гума 1бр. Bridgestone Turanza ER30 205/55/16Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е хубава ама ... тука ще стане голяма мазаница всеки ако вземе да пише. Аз като имам неща за подаряване ги пускам в "продава" и си пише че се подаряват и някой ако ги иска ги пращам. ! към модовете ! Ако има много хора дето се решили да подаряват нещо по-добре да се направи някакъв подраздел ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с раздела е наистина добър вариант. И да има подраздели от рода на "Подарявам" и "Търся". Все пак, може би хората са сметнали, че е по-добре в купува/продава просто да се вписва, че подаряваш. Просто си мисля, че ще е хубаво да популяризираме повечко тази работа с подаряването. Повече хора да участват. А с отделен раздел това ще стане. В другите форуми мисля, че е като отделен раздел. Моля някой с повечко права в този форум да се намеси. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема,ако излезе нещо за подаряване,веднага ще пиша :tooth:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам:1.Мигач за брона за 4 ген или ЦРХ(без стъкло)2. Дръжка за дясна предна вътрешна за 4 ген седан3.Стоп среден за ЦРХ със счупено стъклоМоже и да свърши нещо на някой работа! :tooth:http://martyhonda.snimka.bg/automobiles/razni.411577.all

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала темата е страхотна и на мен ако нещо ми излезе съм готов да подарявам. Радвам се че се намират хора които немислят само за пари, от кое колко ще вземат. Евалааааааааааааааааааааа.........................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено много добра и полезна тема :o Поздрави :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам пластмасовата оригинална дръжка на скоростния лост на 5 ген.хеч..........моля на дръжката,хванете я!!!:o

Редактирано от Barsy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се разпиша -> подарявам читава дистрибуторна капачка за d15z1 (d15z3) и датчик за задния ход. Важи са района на София (може и във Варна след няколко дни). За връзка ЛС.

Редактирано от ogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам оригинален изпускателен колектор от d13ка. Намира се в Казанлък. Ако на някой му трябва, да се свърже на лс с колегата STANCHO1 :)Подарявам още оригинален касетофон от 5та хеч - не знам каква марка е, пише само Honda Tuner Casette 122R.За съжаление касетофона също е в Казанлък, и не мога да направя снимки сега. Ако някой се интересува от него - лс към мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с едно чисто ново външно каре. Бях го купил за рекс-а, ама се оказа че били два типа и това ми остана. Комплект е с маншон, гайка и скоби. На кутията пише "HO-19-BGN" Вероятно това е типа.ето тук "http://www.avalux-motors.ru/files/Katalog_shrysov_HDK_.xls" можете да видите параметрите на каретоп.с. искам да взема кутийката за панел-а, ама му е пълна пощата на колегата, ако прочете това нека ми пише.

Редактирано от F20A4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за кутийката щях да пиша колега. Запазена е от 2 дена вече. Предполагам скоро няма да я има в списъка.

ПС> Така като гледам темата набира скорост. Трябва да се измисли друг вид организация, че наистина така в една тема е малко кофти, особено като порастне още малко.

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам оригинален изпускателен колектор от d13ка. Намира се в Казанлък. Ако на някой му трябва, да се свърже на лс с колегата STANCHO1 ^_^Подарявам още оригинален касетофон от 5та хеч - не знам каква марка е, пише само Honda Tuner Casette 122R.За съжаление касетофона също е в Казанлък, и не мога да направя снимки сега. Ако някой се интересува от него - лс към мен ;)

Касетофона запазен за shefa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. искам да взема кутийката за панел-а, ама му е пълна пощата на колегата, ако прочете това нека ми пише.

Колега имам същата кутийка... ако не си си намерил подарявам ти я. Ако си - някой друг ще си я познае ^_^ пишете ми на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,алъш-вериша ще потръгне,независимо,че няма печалба !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам в тая тема.Мигачи за Акорд 94 тези в предната броня.Единия е леко пукнат при транспорта иначе са още в найлоните.Дано свършат на някого работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Хрумна ми идея, която предполагам доста хора ще сметнат за меко казано глупава, до някъде е така. Все пак, забелязах, че в другите български форуми за автомобили си имат такава тема. Защо и ние да не пробваме? Става въпрос, да се отървем от неща, които наистина не са ни нужни. Имаме едно много лошо качество да трупаме и трупаме неща, като си казваме "някой ден ще го използвам". Много често се случва така, че този някой ден не идва. Вярно, хрумването ми идва точно през времето на криза, което също е глупаво, но пък никой никой не задължава. Просто който иска да се отърве от нещо свързано с любимата марка например, може да го драсне тук. Никога не можем да знаем колко полезно може да бъде то на някой друг. И така. Ако темата не се повтаря (порових се из форума предварително) и не бъде изтрита или просто сметната за глупава, нека да пробваме. До няколко дена аз ще имам няколко излишни неща, които със сигурност няма да ми трябват и ще ги драсна тук, ако темата съществува !!!

 

Поздрави!

:worthy:

 

Първо съжалявам, че се намесвам в идеята на колегата stanislav_stz, която подкрепям и с двете ръце. Мисля си обаче, защо не при получаване на "ПОДАРЪК" и ние да правим "ПОДАРЪК" (един вид благотворителност със символични суми по някаква сметка, който има желание разбира се). Защото няма по удовлетворяващо нещо да ти подарят и ти да подариш. Разбира се никой не е задължен с това, просто изказвам мнението си, че трябва да правим това, което Ние искаме да получаваме от отсреща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Хрумна ми идея, която предполагам доста хора ще сметнат за меко казано глупава, до някъде е така. Все пак, забелязах, че в другите български форуми за автомобили си имат такава тема. Защо и ние да не пробваме? Става въпрос, да се отървем от неща, които наистина не са ни нужни. Имаме едно много лошо качество да трупаме и трупаме неща, като си казваме "някой ден ще го използвам". Много често се случва така, че този някой ден не идва. Вярно, хрумването ми идва точно през времето на криза, което също е глупаво, но пък никой никой не задължава. Просто който иска да се отърве от нещо свързано с любимата марка например, може да го драсне тук. Никога не можем да знаем колко полезно може да бъде то на някой друг. И така. Ако темата не се повтаря (порових се из форума предварително) и не бъде изтрита или просто сметната за глупава, нека да пробваме. До няколко дена аз ще имам няколко излишни неща, които със сигурност няма да ми трябват и ще ги драсна тук, ако темата съществува !!!

 

Поздрави!

;)

 

Първо съжалявам, че се намесвам в идеята на колегата stanislav_stz, която подкрепям и с двете ръце. Мисля си обаче, защо не при получаване на "ПОДАРЪК" и ние да правим "ПОДАРЪК" (един вид благотворителност със символични суми по някаква сметка, който има желание разбира се). Защото няма по удовлетворяващо нещо да ти подарят и ти да подариш. Разбира се никой не е задължен с това, просто изказвам мнението си, че трябва да правим това, което Ние искаме да получаваме от отсреща.

 

Ами да добра е идеята ти.Защото неможе само едни и същи тука да предлагат а другите да грабят :worthy: .Един вид бартер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за подарък, а не за бартер.Ми то и ви живота е така момчета, едни грабят а други се раздават. Това няма как да се избегне. Против бартера в тази тема съм, ако колегата иска да прави бартери за да е по спокоен че няма да се мине, да си пусне тема с ясна цел за бартер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за подарък, а не за бартер.

Ми то и ви живота е така момчета, едни грабят а други се раздават. Това няма как да се избегне. Против бартера в тази тема съм, ако колегата иска да прави бартери за да е по спокоен че няма да се мине, да си пусне тема с ясна цел за бартер.

Аз не съм казал нищо за бартер, а за БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ и то само който има желание. Просто изказвам мнението си!!! Мисля, че не е неправилно!?! Извинявам се за !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги и Колежки

Нуждая се от следния подарък (подаръци) за София, който сигурно ще е на части :lol:!!!

 

Имам нужда от неупотребявано машинно масло (независимо дали е минерално, полусинтетично, синтетично или смес от тях) в количества 20-30 литра.

Ще го използвам за закаляване на метали и сплави, и поради това е желателно да не е ползвано- демек ново :rolleyes:

Ако някой разполага с ненужни остатъци от масла, които не му трябват- то на мен ще свършат чудесна работа :D

 

Благодаря на всички отзовали се

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам:Таван за Хонда Сивик 5ген. с метален вариант /тапета на тавана е различен за тези със стъклен/. Можете да видите снимки в тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=35271&hl=Странични греди /пилари/ за аудио маниаци - много добре изработени за 3 пищялки за една греда. Снимки в тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=22455&hl=Много използван съединител и притискател + release bearing за Civic 5gen. D16Z6. Не знам дали някой може да го ползва, но го предлагам защото не се знае на кой какво му трябва. Айде :thumbs1:

Абе,колега.говорихме за подаряване а не за търговия. . .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Интересуваме дали някои има за подаряване казанче за хидравлично масло за Сивик 5г (д15б2).Ако някой има и е от Варна ,аз ще му подаря 1 бира за услугата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Подкрепям идея за "Подарява" , но нека да не бъде по този начин, тази тема след една седмица ще има поне 7-8 страници и няма може да се намери нищо в нея. Не мисля ,че се изискват много усиля да се създаде един раздел "Подарява" и там всеки да може да пуска отделна тема за това с което има желание да се раздели.Сега по темата : Имам за подаряване доста пластмаси по интериора на Сивик 4г , ако някой желае мога да му пратя снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh: нека бъде "ПОДАРЯВАМ" , а не " ИСКАМ НЯКОЙ ДА МИ ПОДАРИ" .............

който търси нещо си има вече предназначен за това раздел !!! а това да ли ще му го продадат или подарят зависи какво иска и кой ще му го прати. Ако не му се дават пари да опише вътре в темата че го иска без пари и толкова .....

 

п.п. Търся някой да ми подари 6ген 1.4 ако има излишна :huh:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с едно чисто ново външно каре. Бях го купил за рекс-а, ама се оказа че били два типа и това ми остана. Комплект е с маншон, гайка и скоби. На кутията пише "HO-19-BGN" Вероятно това е типа.ето тук "http://www.avalux-motors.ru/files/Katalog_shrysov_HDK_.xls" можете да видите параметрите на каретоп.с. искам да взема кутийката за панел-а, ама му е пълна пощата на колегата, ако прочете това нека ми пише.

Колега,давай карето,че май е за Шатълката ми.Пращай го на адрес:Гр.Враца,ул.Л.каравелов 2,Петьо Атанасов Попов,тел:0878221467,а ако искаш кутийка за панел,мога да ти изпратя/подарък/такава,само,че от моето Soni,което също остана сирак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам външна звукова карта, или поне това е официалното име на това нещенце :) На мен ми вършеше перфектна работа, но вече не ми влиза в употреба. :lol:

п.п. Не е нещо свързано с Хонда, но пък го подарявам от сърце. :lol::P:P:lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: нека бъде "ПОДАРЯВАМ" , а не " ИСКАМ НЯКОЙ ДА МИ ПОДАРИ" .............

който търси нещо си има вече предназначен за това раздел !!! а това да ли ще му го продадат или подарят зависи какво иска и кой ще му го прати. Ако не му се дават пари да опише вътре в темата че го иска без пари и толкова .....

 

п.п. Търся някой да ми подари 6ген 1.4 ако има излишна :lol:

Ей,тероряго,ще ти подаря един Шатъл,1988г,ако ми подариш мотора от аватара си! Винаги съм си мечтал да се пребия с нещо качествено!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната тема с добър замисъл и поредната УМАЗАНА тема.Айде малко по кротко....

стига Мърляхте темите.

 

П.п айде сас зраве :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната тема с добър замисъл и поредната УМАЗАНА тема.Айде малко по кротко....

стига Мърляхте темите.

 

П.п айде сас зраве :lol:

Мерси, колега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Ако някой има излишна свирка (КЛАКСОН) за 5 ген-хеч,че моята се счупи незнайно как,буксата за свързване е откършена и нестава за нищо,ДА МИ ПОДАРИ ЕДНА! Благодаря! :lol:

Редактирано от Barsy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам предни и задни седалки от Английски Сивик-черен плюш,перфектни са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...