Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Кутийката за панел Pioneer намери своя нов собственик. :D

Колеги извинявам се предварително ако съм объркал нещо или ако Ви се струва нахално от моя страна.Някои няма ли волан за подаряване от 5 генерация хеч,няма значение сив или чер,но да е в добро здраве?Поздрави на всички съфорумци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега точно в началото се дискутираше, че темата е ПОДАРЯВАМ а не "ИСКАМ ДА МИ ПОДАРЯТ" Нека си остане ПОДАРЯВАМ, моля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега точно в началото се дискутираше, че темата е ПОДАРЯВАМ а не "ИСКАМ ДА МИ ПОДАРЯТ" Нека си остане ПОДАРЯВАМ, моля :D

Ок колеги извиних се предварително,моля да се изтрие поста ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутийката за панел Pioneer намери своя нов собственик. :D

Много благодаря на колегата за кутийката. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните седалки или поне шофьорската може ли да си я заплюя?

Ще ти дам целия салон предни + задни седалки , само трябва да си ги минеш на една водоструйка , защото са изцапани но иначе са здрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само транспорта да измислим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални тонколони от Сивици Англичанки 10-15 бр,ще почакам седмица и после в коша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам ако стават колоните и на Сивик-Японка да ти отнеса 2-3 тонколони (ако са предни искам 2,ако са задни-"елипси" пак искам 2) че мойте липсват и издумкаха някой.Благодаря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни от вратите са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са кръгли и аз желая 4 бр за кончертото на жената :lol: .Трите са със скъсани мембрани а едната я няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако предните пасват и на 5-чка хеч искам и аз два броя

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мене 2 кръгли предни :lol:.Егати ламите сме - не му останаха колони от нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Томколони монколони бяха подарени по реда на получаване на лични съобщения от желаещите.Нямам повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дигна малко темата подарявам от 5 ген хеч:1.кори за вратите сиви но имат дупки от гоеорители които са запушени но не много красиво 2.мокет сив тои иска само едно пране

Редактирано от ando

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам оригинален изпускателен колектор от d13ка. Намира се в Казанлък. Ако на някой му трябва, да се свърже на лс с колегата STANCHO1 :tooth:Подарявам още оригинален касетофон от 5та хеч - не знам каква марка е, пише само Honda Tuner Casette 122R.За съжаление касетофона също е в Казанлък, и не мога да направя снимки сега. Ако някой се интересува от него - лс към мен :)

има ли още касетофон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам оригинален изпускателен колектор от d13ка. Намира се в Казанлък. Ако на някой му трябва, да се свърже на лс с колегата STANCHO1 :DПодарявам още оригинален касетофон от 5та хеч - не знам каква марка е, пише само Honda Tuner Casette 122R.За съжаление касетофона също е в Казанлък, и не мога да направя снимки сега. Ако някой се интересува от него - лс към мен :D

има ли още касетофон?
не касетофона замина на 2рия ден още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^^Пу за мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/55/16 - 2 броя, различни , летни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две летни гуми(парцалки) 195/50/15 ако на някой ще му свършат работа има още живот в тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две летни гуми(парцалки) 195/50/15 ако на някой ще му свършат работа има още живот в тях

Много си далеч иначе щях да ги отнеса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраейте, ето няколко дреболии и от мен:

 

1. Комплект текстилни стелки

Публикувано изображение

 

2. Оригинална топка на скоростния лост

Публикувано изображение

 

3. Оригинален маншон от изкуствена кожа на скоростния лост

Публикувано изображение

 

4. Радио-касетофон Pioneer KEH-2600

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ако някой си хареса нещо да пише едно лично съобщение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах такъв интерес, стелките и "кас'тофона" ще отпътуват скоро за Пловдив, честито на победителя, а аксесоарите на скоростния лост за сега са запазени. Може да улесните колегата, който реагира най-бързо за тях като подскажете дали стават за рекс 1 ген.

Редактирано от rusen4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тялото на Pioneer DEH 4700 MP.панела и лаистничката за таблото му я няма.Цд-то е хубаво и има мп3 ама няма панел.. разбиха ми ЦР-В-то и го откраднаха.комшията ги е видял и са избяхали без да успеят да извадят цд-то.Ако на някой му върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пътува за chirenski Благодаря.

тялото на Pioneer DEH 4700 MP.панела и лаистничката за таблото му я няма.Цд-то е хубаво и има мп3 ама няма панел.. разбиха ми ЦР-В-то и го откраднаха.комшията ги е видял и са избяхали без да успеят да извадят цд-то.Ако на някой му върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/55/16 - 2 броя, различни , летни

Колега бях ти писал на лични,интересуват ме гумите каква марка и модел са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да улесните колегата, който реагира най-бързо за тях като подскажете дали стават за рекс 1 ген.

Топката за скор. лост става без проблеми, за кожичката незнамPS: не се учудвай, интерес към подаръци винаги ще има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/55/16 - 2 броя, различни , летни

Колега бях ти писал на лични,интересуват ме гумите каква марка и модел са?
Michelin Pilot PrimacyBridgestone Turanza

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен топка за скоростен лост и клаксон за Д15 З 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли снимка на клаксона и топката

Редактирано от Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,случаино някои да му се намира следното нещо------ на всеки сивик на задните калници има 1 но гумено нещо което е хванато от вътрешната страна на веждата дълго е 65 см и ми трябва дясно благодаря предварително от София съм 0882 000520 0878533250 неудобно ми е да го търся по моргите пък държа всичко в колата ми да е оригинално тя е дел сол ПОЗДРАВИsmile.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли снимка на клаксона и топката

Оригиналните от колата...нямам снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам металните стойки,на които се монтират фланци за задни тонколони на Сивик 5г хеч.Попринцип моята ги имаше фабрично монтирани,но си поръчвах от EBAY фланци и към тях дойдоха и тези стойки,та сега имам 2 комплекта.Желаещите да пишат на лс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 бр. секретни гайки оригинал Хонда. Секретът е на принципа на съвпадане на 4 пъпки. Гайките са с метализирани капачета. Едната я загубих и си взех нов комплект вече... В основата са заоблен леко изтумбен конус, не знам за железарки стават ли, от летите ми джанти са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като дреболиите, които обявих за подаряване бяха успешно доставени до новите си собственици имам още една дреболия, която бих искал да подаря, ако има интерес естествено, а това е "махагонов" калъф за волан:

Публикувано изображение

Някои казват, че вдигал мощността на колата поне с три коня :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 бр. секретни гайки оригинал Хонда. Секретът е на принципа на съвпадане на 4 пъпки. Гайките са с метализирани капачета. Едната я загубих и си взех нов комплект вече... В основата са заоблен леко изтумбен конус, не знам за железарки стават ли, от летите ми джанти са.

пратени са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...