Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Guest tols

Само циганин ще сложи газ на V-TEC ;););)

Хей! Лубчо ;)  небива така :) Щом иска,нека си сложи момчето,не бъди толкова рязак ;) Всеки сам си преценява.................. ;) п.с:ghostkiller не обръщай внимание на gearborn тои сега на Сл.Бряг и леко е слънчасал  ;) горе до КАТ до колкото знам вече не поставят газови уредби,преместели са се някаде другаде ;) Ако някои от колегите знае,къде са нека каже........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не ме интересува,ще си джиткам на бянзинP.S. Не съм виждал циганин с Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявай, ghostkiller, поста ми беше малко импулсивен, не съм искал да обиждам или да се драча, просто ми прозвуча тъпо V-TEC на газ, естествено ти си знаеш, как ще си караш колата. Още веднъж сори за глупавия пост.

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoyLife

как е колеги? ще се събираме ли скоро? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търновската група има жълт картон :cool: Никакви не се появихте :P За сметка на вас дойдоха Пежо фен-клуба от ВТ и се позабавлявахме (най вече Кателиев). Големи са пичове, може др неделя пак да дойдат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :D В средата на авгост се очертава да запазим една виличка с басейнче блиско до Търново за две вечери ;) Надявам се да се съберем повечко Хонда фенове и да си напрравим як купон   :D   :lol::D Всичко като стане на 100% ще пусна темичка ;) Сега в неделя ще бъда гост на нашите колеги от Бургас и ще остана за няколко дни да си попека дупето ;);) До скоро колеги очаквайте вклучване ;)

Ти така, като ще гостуваш на колегите от Бургас, няма ли да минеш и през Слънчев Бряг .....? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък(01.08.08) ще ви идвам малко на гости ако има някои фен за кафенце през деня да прати някои телефон на ЛС :boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols
Отговорено (Редактирано)

В петък(01.08.08) ще ви идвам малко на гости ако има някои фен за кафенце през деня да прати някои телефон на ЛС :drunk:

Здравей колега :lol: с удоволствие бих пил кафенце с вас и бих ви посрешнал подобаващо,но в момента си пека дупето в Бургас  ;):D А във В.Търново Хонда фенове няма  :ph34r: жалка картина  приятно изкарване в Търново и поздрави на Русе ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Търново да се намира на някои стикерчета 2-3 броя че ни се разрасна дружината а пък нямаме стикери, ако имате моля даите ни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Търново да се намира на някои стикерчета 2-3 броя че ни се разрасна дружината а пък нямаме стикери, ако имате моля даите ни

Нямаш проблеми  :fun: Аз раздадах доста в Бургас но имам още  :beer: като се пребера и дойда на Междене ще ви дам  :fun: п.с: Благодаря ви че пишете в нашта тема  :( иначе само аз си пиша тук  :beer: поздрави  !!! Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един МАЛЪК проблем !!! Междене го затварят и няма да има повече гонки там .... :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един МАЛЪК проблем !!! Междене го затварят и няма да има повече гонки там .... :beer:

Това е много гадно  :beer: защо го затварят?  :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви купили летището и няма да пускат да се гонкаме там. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък(01.08.08) ще ви идвам малко на гости ако има някои фен за кафенце през деня да прати някои телефон на ЛС !!!

...и аз ще ходя тогава в Търново сега видях,че си писал ...около 9 тръгвам с мотоциклет не си оставил телефон никъде ако евентуално видиш това моя го има в профила ми:beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

К`во става търново, нещо е замряла темата май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я все пак някой ако погледне темата да каже къде да ида за пребоядисване и изчукване тук там!? Данке

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, надявам се скоро да има HONDA среща във Велико Търново,че вече хората ни забравиха ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става тука бееее? голямо мъртвило вземете живнете малко хората ще си помислят че вав в.т. няма хонда фенове ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Здравейте и от мен ;) Има си фенове във В.Търново,но лято беше все пак........ ;) Мисля на 21.09.2008 Неделя да се съберем в 18:00 ч. :) Да се скиваме и да видим кой,къде,как.... изкара лтото ;) Така като гледам има и нови фенове и нови Хондавелки в Търновотака,че се надявам да има и нови лица ;) Гответе се за срещичка колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols, голям съм фен на марката даже вече мога да се похваля че съм и притежател но за жалост няма да мога да дойда на срещата поради простата причина че след седмица литвам за виена ако може да се организира нещо по скоро съм първи там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не просто нямам думи.... май излиза че хонда фенове вав в.т. няма айде да се събереме тея дни бе?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Здравейте фенове на Хонда Велико Търново ;) Крайно време е да се съберем......Офицялно отправям покана кам всички................НЕКА ДА СЕ СЪБЕРЕМ НА 21.09.2008 НЕДЕЛЯ В 18:00 Ч. МЯСТОТО Е ИЗВЕСНО... ЛУКОЙЛ .... ДО ДАП... ПЪТЯ ЗА КВ.ЧОЛАКОВЦИ...п.с: Ако времето е лошо,пак сме там ;) ДО НЕДЕЛЯ КОЛЕГИ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ tols от кога ми е обещал пица и днеска даже на крака (мотор) му отидох и пак непочерпи... Поне една бира да беше предложил :D:tease::D (шегувам се)Събирай тайфата за неделя и ни идвайте на гости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промяна :(УТРЕ 21.09.08 НЕДЕЛЯ СРЕЩАТА Е В 14:00 Ч. :(п.с: не че влиза някои тук :lol:  ама аз да си напиша :P повечето... да не казвам всички са на позваняване само ме набутвате на телефон :angry::D айде.. до утре .... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз влизам бе :angry:. Аз съм там ако колата ми е готова до тогава :(. Вече 10 дена е в бокса. Аре много здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :P

Ето,че отново се събрахме,след дълга лятна ваканцйка :D

И както винаги... ето една снимчица да си припомним кои се събрахме днес..... :lol:

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

Следващия път повече :P  

Доста от феновете бяха заети днес... по свадби.... погребения... :D  други все още са зад граница.... по студентски бригади или пътешествия....  :D:lol:

Ето тук може да скивате останалите снимки от днес......

 

Цъкни Тук :P

 

Забравих да натъртя :D  във В.Търново вече сме три Дел Сол-а :D  или... с други думи три бебета Хонда :D

Да са ни живи и най вече здрави :P:D;):lol:

 

 

п.с: Искам да се извиня на колегите които днес са чакали в 18:00ч. на Лукойл :D

ако посещаваха често форума щяха да разберат, че часа е променен ;)  отново.... ИЗВИНЕТЕ :D:D

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех , само хубавици сте ги събрали :lol: Трябва някой ден пак да ни дойдете на гости. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път в задното си огледало видях Дел Сол :lol: и Цецо почерпи ,какво викате че не черпел хихихи.Много ми хареса нищо ,че бехме малко коли но и малко пак сме силни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Митака ( airbrush ) от два месеца има регистар във форума и за пръв път пуска пост :D Има голяммм.... напредак..... :lol::lol::lol: Браво...браво..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо почерпи ,какво викате че не черпел хихихи.

това не го вярвам :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондите във В.Търново се множат и все красавици :lol::D Може някой път да направи съвместна сбирка.Ние да ви дойдем на гости и да почерпите :lol: или вие идвате при нас -и пак ще почерпите :lol: (все пак сме Габровци )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е бате ви Цецо да ви сбира и да прави такова красиво фото......... :lol::lol: А това че се множите е само добре,дано някой път да мога и аз да ви навестя да ви се полюбуваммммммммммм! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина среща се получи момчета :angry: не бяхме много обаче само хубави хора. Благодарим на бат Цецо за организацията и най-вече за почерпката! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час минах през В.Търново и чак сега видях че има стикери в ЛаСкала, ех че ме хвана яд.Вчера разгледах снимките от срещата ви (хубавици) ама нищо не пишеше за стикери.Другата седмица аиде да се видим някъде между Гб/Вт в неделя и да си вземем стикери.Ние сме по стиснати и може да не почерпим, ама акъл можем да дадем без пари.Ако искате обща среща пишете че да се видим (неделя около 15-16.00 часа), то маи трябва и обща тема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз как случайно попаднах там а?За уикенда реших да заведа малката на Царевец и както си карам през Търново и търся хотел,малката вика:Татееее,Хонда,Хонда.Обърнах и спрях маршрутката до Хонда кервана.Сори че не можахме да се включиме по-за дълго.(както се оказа нямаше грам места по хотелите та спахме в "Света гора".Поздрави за срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Аз как случайно попаднах там а?За уикенда реших да заведа малката на Царевец и както си карам през Търново и търся хотел,малката вика:Татееее,Хонда,Хонда.Обърнах и спрях маршрутката до Хонда кервана.Сори че не можахме да се включиме по-за дълго.(както се оказа нямаше грам места по хотелите та спахме в "Света гора".Поздрави за срещата.

Абе.. Ombre ... щяхме да намерим хотел.... язък :lol: Благодарностти за лепенките :D  ама от къде изникна ... направо се изомих... :P Радваме се, че все пак ни уважи :P Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе! само красавици сте се събрали :huh: Поздрави от Бургас :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре ли е бил човека с Шатъл-а? Поздрави от всички Хондаджии !!!

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със зъкаснение влизам във форума за да видя снимките, но се е получило доста добре браво на нас :) Само не можах да разбера на кой е тази черна перла ;);) Много убав този сивик 5 гн. беее......! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...