Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

:(;) щом ще се кара Хонда идвам да разнасям пици ;) Така даже ще мога да ям , защото ти така и няма да почерпиш ;):):D:(:D Много хубава, Браво ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинска спортиска браво,снощи май се разминахме с теб.Каква ще е заплатата на разноса и аз сериозно :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде да си купя халогени за мойта хонда и къде могат да ми ги сложат :( . Благодарско

Dundeeee ...... Такива халогенчета трябва да си поръчаш от нета,може и тук във форума да потърсиш или да си поръчаш от ebay.com :(  може също така да потърсиш по моргите около Търново... Първомайската има доста неща,там може и да намериш :) Поставянето..... имам приятел, който ще ти ги постави  ;)  ти само се здобй с такива  ;)

п.с. : цецо на теб се надявам да има добър снимков материал

Съмняваш ли се в батко си ;);) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хиено, от къде се сдоби пък с тая хонда сега?? ;) Изродия ;)). Благодаря за отговора за халогените ;) ама малко закасня хаха, вчера си поръчах от нета едни неща ама не се сетих за тях ;). Неделя ако си в пицарията към обяд ще мина да те видя. Аре честито пак за хондата :(

Редактирано от Dundeeee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито за новата придобивка. Ще чакаме да я покажеш официално :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо ама по голям милионер от тоя Толс в тоя форум нема :lol: нема и да има :lol: жив и здрав ... и момчета не се натягаите мястото за разнос е мое :lol: (шегувам се)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо ама по голям милионер от тоя Толс в тоя форум нема :lol: нема и да има :P жив и здрав ... и момчета не се натягаите мястото за разнос е мое :lol: (шегувам се)

Хей! MaMyTa :D  ще има бой :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя и аз съм свободен :lol: ще съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво да ти е честита Хондичката , много ми хареса а и тоя хетч колкото е лек трябва да хвърчи :) В неделя живот и здраве те искам с нея :) да я представиш официално. Със здраве да си я карате. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи май се разминахме с теб.....

Мяалко закъснявам с одговора :)  да аз съм бил ... бях я оставил в Горна при моите майстори да я обслужат.... масла...филтри...свещи..... :) п.с: Благодарности на всички за поздравленията :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво tools :):):)

Охоооо! Владо ти си можел да пишеш :):)  събра ли пари за Хондавелка,че имам една за теб същата като тази USA изпълнение... ако имаш парата казвай да ходим и да я вземаме :)  и със брат ми да сте с еднакви Хондавелки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истински хонда фен браво цецо... със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм във Търново и аз съм на линия, гледам има доста хора вече. Малко бях отървал форума, но и такива работи се случват. п.с Къде е това място от снимките на Толса. Има някаква права, но не се сещам къде може да е това.п.п.с И така също това хубаво дупе, кое момиче го носи?п.п.с. Честито за новата кола.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

п.с Къде е това място от снимките на Толса. Има някаква права, но не се сещам къде може да е това.

Здравей Matheo  :confused:

Ако става въпрос за тази права от снимката  по доло..... това е едно старо летище в с.Ресен.... на последната събирка ходихме до там да видим дали е читава пистата и се указа, че има много камачета по нея и не става за гонки, понеже всичко се качва на стъклото и е опасно да не се счупи ниакой прозорец или да се улищи, боята по капак,броня.... ( имаше предложения да се хваним всички Хондажий с по една метла и да я изметем ) :sick::sick::sick:

 

 

Публикувано изображение

 

п.с: Не знам за кое дупе питаш  Matheo :lol:  

п.с: Благодария на всички за поздравите :confused::confused:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това за олющването си е ваш проблем, щото нали трябва да има някой пред мен че да ми хвърля камъчета, но все още не се е намерил такъв :confused: п.п. Някой знае ли къде в Търново или в региона могат да ми направят диагностика на двигателя, инжекциона и всички там диагностики по електрониката. Аз днеска ходих до СБА-то и до още едно място до гробищата, но и на двете места като чуят Хонда 94-та и вдигат ръце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Някой знае ли къде в Търново или в региона могат да ми направят диагностика на двигателя, инжекциона и всички там диагностики по електрониката.........

 Matheo да каже, той е по запознат,аз не се сещам :confused:  само знам,че горе до гробищатат има един дето му викат "Мозъка" освен той ако може да помогне.... иначе не знам :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниаци , какво стана не сте ли зарибени за стикерчетата Хонда фен клуб( тези на рег. табели ) , аз да попитам Цецо колко станахме на брой в списъка и евентуално кога мислиш да ги заръчваш :lol: В неделя ще съм доволен ако си го получа и залепя :) Поздрави , c0mmand3r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво tools ;););)

Охоооо! Владо ти си можел да пишеш ;);)  събра ли пари за Хондавелка,че имам една за теб същата като тази USA изпълнение... ако имаш парата казвай да ходим и да я вземаме ;)  и със брат ми да сте с еднакви Хондавелки ;)
Ами мога ама мее срам защото още нямам място стед вас ;) А за пари за хондаелка още нямям , нали ти казах , евентоално чак след ножа година :lol: между другото колко пари е тази като на dady USA ??? щото нали знаеш че аз сам заребен много по твоят CRX (rex) за колко пари става дума? :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниаци , какво стана не сте ли зарибени за стикерчетата Хонда фен клуб( тези на рег. табели ) , аз да попитам Цецо колко станахме на брой в списъка и евентуално кога мислиш да ги заръчваш :P В неделя ще съм доволен ако си го получа и залепя :P

20 броя :P  или 10 човека...... :P  значи, подлудил съм форума да търсия такива ленти и за сега май никой няма, даже тема съм пуснал..... ако не се намерят във форума ще се наложи аз да правя :D  така, че не ме прешпорвайте :P  нека изчакаме още малко да видим дали някой от тук има :P

  между другото колко пари е тази като на dady USA ??? щото нали знаеш че аз сам заребен много по твоят CRX (rex) за колко пари става дума? :P:P:P

Като се видим ще приказваме Владо :P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мозъка :D ебати прякора. Ако искаш в Габрово мога да ти уредя да ти прегледат колицата. Ама ако си е добре - защо ти е да я гледаш.За твоя модел-година както и моя няма букса за КТС - действаш с кламера. От друга страна ако не ти свети енжин чека по време на движение, за къв ти е да гледаш нещо.Толс чакам инфо от теб за Д.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами смених моното с пълен инжекцион и взе да ми дава някаква грешка, която се оказа от инжекторите. Щото бяха задръстени и Емо (1net) ги настрои да си вкарват необходимото количество гориво, но аз им сипах STP и явно са се очистили и взеха да ми вкарват много гориво пък и колата стана много умряла. Как да е сменихме чипа и грешката изчезна, но колата си върви все едно съм с моно и грам не ще да откъсва. На всичкото отгоре ако реша да подам лекичко газ или пък да я настъпя до дупка почва да се дави. Та и аз незнам за каква диагностика съм, но не мога да я карам така, пък и ми гори като Камаз :wub:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към този, който ти е правил колата в случая, Хондю беше правил подобен експеримент. Може да ти даде повече информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора нещо май ме подценяват :D;);)

 

п.с: Поздрави на   teror1sta   :wub: и добър апетит :wub:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е нечовешко. Евала Цецо, направи още няколко такива и да идваме, че нещо взех да огладнявам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::o:P Ей това е най хубавата пица която съм виждал ;):rolleyes: Ех, ако можеше да я опитаме ......ама няма как, Цецко ще я е изял вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си поръчал момчета ... по - късно ще кажа дали си заслужава и вие да опитате :lol: ама в Цецко не се съмнявам тъй чИ 7-8 лв с доставката :rolleyes: ае на манджата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз опитах пицата - беше страхотна. Мисля, че остана така, че нападайте Ла Скала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз опитах пицата - беше страхотна. Мисля, че остана така, че нападайте Ла Скала.

Ооооо! кой ще остави такава пица :)  персонала я напъпли,нищичко не останло за секунда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти пак останах на сухо. Ви там си се угоявате, пък такива като мен дето живеят на края на света само гледаме и огладняваме още повече. Хммм почвам да обмислям идеята за антиреклама :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо пак пропуснах банкета ;) ако не е късно искам да си поръчам и аз от тия logo-та на honda fan club за номерата :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо пак пропуснах банкета ;) ако не е късно искам да си поръчам и аз от тия logo-та на honda fan club за номерата :offtopic:

Нищо не си изпуснал,ще има и за тебе такива лайсни ;)  и в неделя да си на линия Юлиянски  ;)

 

за тези който са пропуснли.....

 

30.11.08 (неделя) 14:00ч. Лукойл (под бензиостанцията на паркинга на телферте)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво още сътворих колеги :D:Phttp://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=265249

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягате ли бракмите за Неделя. Аз се пробвах да навия още един хондаджия за сбирката, ама той ми каза че не обичал да чопли семки :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дружина не остана.... :)

 

30.11.08 (неделя) 14:00 ч. на паргинга на "Телферите" под "Лукойл"  :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко ви е сбирката че ще пътувам от Попово в неделя и ако е преди наща ще мина да ви видя.А бе то си пише ама кои да чете само ви оспамих, аиде да се надяваме да има по една салата Втек -made in TOLSЕ последно редактиране, къде е този Лукоил като аз идвам от страната на Варна.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко ви е сбирката че ще пътувам от Попово в неделя и ако е преди наща ще мина да ви видя.А бе то си пише ама кои да чете само ви оспамих, аиде да се надяваме да има по една салата Втек -made in TOLSЕ последно редактиране, къде е този Лукоил като аз идвам от страната на Варна.

Оооо ще ни гостуват бегечки - аз тогава няма да идвам :tease: Та по въпросса, сега малко ни промениха трафика из града и се обикаля малко повечко ако пътуваш от Варна за София. Абе общо взето малко преди да излезеш от града за София има едно кръгово (то май е и единствено в Търново) и там ще видиш Лукойла и съответно паркинга на който ще сме се събрали. Ако се затриеш някъде звънкай :) п.п. Желателно е да сте хапнали предварително, защото ако се надявате на салатки Втек и пица Хонда ще умрете от глад ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух нещо че са затворили пътя около качица но така и не разбрах точно каде и как,може ли малк повече инфо... данке

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е последно редактиране, къде е този Лукоил като аз идвам от страната на Варна.

Като прочетох Most_Wanted какво обеснение ти е написал,чак аз започнах да се замислям за кой град става вапрос  ;) Нека опитам аз ;)  значи.... ако идваш от Варна ,най лесния вариянт е.... като влизаш в Търново и стъпеш на моста ... хвашташ пътя за Габрово... като минеш под моста,караш на пред и  първия светофар в дясно... като стапиш на този път си караш само по него (минава се през промишлената зона на Търново,ще видиш в ляво доста цехове и заводчета)... след около 2-3 километра... главния път си води на дясно и там съпваш на едно мостче по него... и продалжаваш все на право по главната.... (може и да се водиш по трлейбусните стълбове) и така караш докато стигнеш едно крагово... и като влезеш в това крагово,ако не виждаш хонди ще видиш Луойл ;) Да се надявам,че си ме разбрал ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един шоколад завива станиола в мармот ;) Абе ще го немериш, само желание да имаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...