Jump to content
Sign in to follow this  
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Тоя път времето не беше с нас, но важното е че все пак успяхме да се съберем. Следващия път дано повече хора се отзоват на поканата ;)

Няма смисъл да се отварят нови и нови теми. Дайте за Търново да е една, и да е старата.

Здравейте колеги,здрасти браточка ;) Като за начало добре се справяте ;) Вапрвки гадното и дъждовно време ;) Избрали сте добро място за срещи ;) Съжелявам,че нямах вазможност да доида ;) следващтя пат ;);)

Няма смисъл да се отварят нови и нови теми. Дайте за Търново да е една, и да е старата.

Здравей и на теб пич ;) На срещтата всички решихме да отворим нова тема със тези заглавия и за напред всичко което става във В.Търново да се пише тук,а старата я забравяме понеже заглавието е неподходящо ;) От тук на татък това е нащта тема ;)  и няма повече да се пуска нова ;)

Айде хора. Аз отлитам за Свищов. Ще се видим в неделя. Дано има повече желаещи. ;)

Здравейте, Следващата среща е идеалка ;). Ще гледам и аз да съм там вече ;) Сега ще разгледам снимките от днес.

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама си бях в Бургас за уикенда.надявам се сте си изкарали яко :)Колкото до това с флаерите,аз също съм зает по цял ден,даже по едно кафе с толс не мога да изпия в ласкала,но не ми е пречило да сложа флаер като видя хонда някаде спряна.Много се радвам че колегата започна тази инициятива, и вместо 4 хонди както преди,сега можем да сме повече.Матео надявам се колата ти да е готова за следващата среща и да се запознаем :)

Здравей Пешо :P:)  Топна ли дупето в морето :lol:  Добре си ни дошъл :)

Тази неделя да си на линия,4е идвам в Горна и......... :):lol::lol::lol:

Момчета направил съм нови флаери,както се разбрахме :)

ето как изглеждат....................... :)

Публикувано изображение

Така смятам,че по добре би се ориентирал някои нов в сайта :)

Който иска флаери нека се обърне към мен на лична ;)

Нека не превръщаме форума в чат :P

Благодаря на всички :bg:

Благодариа на Matheo ,че забеляза грешката вав флаера ...... нови - ноиви прятели! :)

В бързината не сам обърнал внимание,че съм сложил "И" по погрешка :)

Флаерите които съм направил,грешката е поправена :)

Guest iasho

преди година и повече неможехме да се съберем повече от 4 човека на среща.

И сега какво излезе , че Русенската група е виновна така ли :) , ако не бяхме дошли за празника и да направим шоуто пред "Ласкала" , tols , daddy и други все още нямаше да знаят за фен клуба :) Радвам се че се организирате така добре и не забравяйте за националната на Узана 6-8. 06.2008

преди година и повече неможехме да се съберем повече от 4 човека на среща.

И сега какво излезе , че Русенската група е виновна така ли :) , ако не бяхме дошли за празника и да направим шоуто пред "Ласкала" , tols , daddy и други все още нямаше да знаят за фен клуба :) Радвам се че се организирате така добре и не забравяйте за националната на Узана 6-8. 06.2008
Май, така излиза горе-долу :) Та, то тогава вие бяхте мнозинство :) пп: Цецо, кво си се закъхарил, че Сол-а реве, не реве, вади си много добър звук, не е силен, не бучи, а един такъв остър, много кефи даже :) Да не съм чул, че ще си слагаш катализатора обратно :) Ама, че припушва, верно е, като я напомпа днес на Лук Ойл-а, на високите обороти излизат сини облачета, по тоя въпрос трябва да поработиш :lol:

iasho е прав за това,че ако не бяха Русенската група,едва ли сега щях да съм във фотума  :punk:

п.п: колеги от Русе ;)  имаме да ви връщаме жест и очакваите в скоро време и ние да ви гостуваме ;)

qearborn относно това,че моето бебе Хонда пушч :huh:  работя по въпроса  :)

а за бръмченето,радвам се,че ти харесва ;)  не ме питаи мен кво ми е :punk:

бръмчи ми главата,а като махна кабриото..... познаи ;)  рраамммм........аммм...амммм....! :)

ха ха ха! :punk::);)

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки ;)

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :lol:

Там бяхме, само на Междене не сме ходили, полафихме, пихме кафенце и айде... :P Тази неделя, да дойдеш, тоест всички да дойдат :lol: 12:00 на Лукойл-а до ДАП-а

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :)

Не се цупи колега :)  за друг път да знаеш,че дори и да е лошо времето сме на уговореното място :P или преди да тръгнеш за среща,влизаш във форума да се информираш дали е отложена :) п.п: В неделя да си на линия :)

как сте момчета?тази неделя очаквам наплива да е голям ;) п.п: брато искам нова лепенка,че моита се прецака ;)

тази неделя очаквам наплива да е голям :)

А дано, че аз ще гледам да се откача от работа, поне за по кафе на Лук Ойл и да се запознаем, с тези с които не се познаваме :) Edited by gearborn

Хей здравейте и аз ще съм там :lol:

така зна4е :lol: ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа<=грешкииихора мисля 4е този път схте сме не много ама поне доста пове4е хора от по-рано и нали знаете ЛУЙОИЛ на пишмана абе до телферите 12:00пп. Цецо скоро и аз мойе да доида да пиина едно кафе у ЛаСкалла :lol: хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

така зна4е :lol: ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа:) хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

Aбе, Стефчо, защо не се научиш да пишеш на БГ :lol: 30 флаера ти се видеха много, а? Искаше 100 :) lИ стига с това Негро, знаем, че шефката ше ни от секс :) Имаме си друг клуб с наш представител - "Деколте" :P Мале мноо съм пиян - едва виждам клавиятурата :)

Guest mass.invite

ааа Лиубо не така тоВа не ми хареса...казвам ти 4е наистина ми се увидяха 30наистна изпеках се като...та както и да е заслужавам 1 БРАВО :lol:

така зна4е :) ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа:) хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

Aбе, Стефчо, защо не се научиш да пишеш на БГ :) 30 флаера ти се видеха много, а? Искаше 100 :) lИ стига с това Негро, знаем, че шефката ше ни от секс :) Имаме си друг клуб с наш представител - "Деколте" :lol: Мале мноо съм пиян - едва виждам клавиятурата :lol:
Пиян значи! :dry: я кажи на хората що си пиян? :P:lol::lol::lol: Ако Skype ти не лъже днес си имаме РОЖДЕНИK����  :) Я си пизнаи без бой :):):):):) Edited by tols

Guest Most_Wanted

Алкохолици :):)

Не лъже скайп-а, вярно е, ама сутринта имах много лоша изненада и не ми се говори. :) А сигурно ще пропусна и срещата в неделя или поне няма да съм с моята кола :)

Guest Most_Wanted

А честит рожден ден тогава :oops: Жив и здрав и още дълги години Хондичката да продължава да те радва :lol:

ааа Лиубо не така тоВа не ми хареса...казвам ти 4е наистина ми се увидяха 30наистна изпеках се като...та както и да е заслужавам 1 БРАВО :oops:

Браво на Стефчо :P Момчето много помогна да се разхварлят флаерите в града :lol:

!!! :lol:;)

Насам народеееееее....... ;) днеска има,утре няма.......... !!!

Ето,че батко ви Цецо си държи на думата ;)

Както обещах лепенките на Хонда-фен клуб са готови :lol:

Който дойде в неделя на срещата може да си вземе ;)

Ето как изглеждат............ ;)

Публикувано изображение

Искам да кажа,че дори и да е дъждовно срещата си остава неделя 13.04.08 Лукойл 12:00ч. :lol:

Edited by tols

Браво. Най-накрая да се намери един сериозен човек. Радвам се, че има организация и дано хората оценят това и се съберем повечко !!!

Даи бате и на Габровци че ние няамаме :offtopic:

Даи бате и на Габровци че ние няамаме :)

Нямате никви грижи :music: Неделя Междене :offtopic:

Guest AMD

Нямате никви грижи :music: Неделя Междене :offtopic:

Не знам дали знаете но пътя през Донино е затворен,минава се под моста и може би не може да стигнете до отбивката за Междене.Трябва да влезете чак в Габрово и оттам вече към Междене :) .Ако има друг път ще е хубаво някой от габровците да каже

Аз по предната неделя минах през Дряново и некво село със "С" :music: пътя си беше ехстра :offtopic:

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :P

Не се цупи колега :P за друг път да знаеш,че дори и да е лошо времето сме на уговореното място ;) или преди да тръгнеш за среща,влизаш във форума да се информираш дали е отложена :P п.п: В неделя да си на линия :rolleyes:
което не мойе да бьде това отлагане не не не немога да си го представя

Guest mass.invite

ooooooooooo spi mi seeee...

Ооо Любчо, ти изтрезня ли? :rolleyes:

Ооо Любчо, ти изтрезня ли? :rolleyes:

Да съм трезвен, се случва толкова често, колкото ти да си измиеш колата :P;):P
Е значи не се случва :P :P

Guest tols

Остава още малко до срещата  :P

ooooooooooo spi mi seeee...

Малък Стефчо пиши глупости,но ще му простим :P  Днес циял ден пича кисни на светофара за София и раздава флаери на минаващтите Хонди ;)  Браво Сефчо ;)