Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Хайде действайте момчета, че обикалям цялата писта и се чудя къде да застанем за да ви хареса гледката. Търся и място за паркиране на по голяма група коли (близо съм до намирането), че ми се иска да се съберем всички на едно място и да направим малко общи снимки на срещата с всички фенове, които ще присъстват.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови две попълнения за неделя 18.05.08 Русе..........1-Matheo2-Dundeeee3-PeXa4-tols5-един пич които не е във форума (Радо-сехса-сивик хеч 6 ген. бял)6-Prelud 2.0 червен-90 г.-които не е във форума!7- хари7 (колегата е от Бяла)Другите са под въпрос.......8-Сивик хеч 6 ген. сребрист (Юлиян )9-vesko-coupe10-Varnata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Браво. Очертава се да се съберете добра групичка. Дано си изкарате добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След половин час сме в Ла Скала, с още едно приятелче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ме прехвърли в несигурните, че може и да не дойда :lol:. Утре вечерта ще пиша да ви кажа със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ме прехвърли в несигурните, че може и да не дойда :lol: . Утре вечерта ще пиша да ви кажа със сигурност.

:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо мен като няма кои да ме вземе нз как ще доида :blink: го помоля да ме вземе ако иска де за субота няма да мога да доида на кафе...на работа сум и ако несхто на кафето се нареди и за мен ми се обади моля те а да видя какжо мойе да напражи ЛюбО дето е с ауди-то де 199к. надежди...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, от кога не съм влизал тук, вие сте написали цял сапунен сериял бре, :D Айде, приятни мигове в Русе и качете снимки, да зяпаме и ние пешеходците ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо войводо Любча, ти се появи най-накрая. Къде си се скътал, че не идваш вече по срещи. Чувам че си някъде по морето ма къде по точно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление съм доста зает и няма да мога да се включа в разходката до Русе :rolleyes: .Весело изкарване на всички и поздрави на русенската група! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо колеги надявам се по на време да пишете от каде и в колко ще тръгвате.За сега сме 1 кола от Габрово че да се водим !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове неискам да ви разочаровам, но в Русе спират движението в 8:30 и нали се сещате, че тук насам ще е голяма лудница и с тея кафета дето ги мислите да ги пиете на няколко места мисля, че ще успеете да дойдете за награждаването !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги от Русе :P  едвам съм ги накарал да станат в 7:30 :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Няма начин по рано :P Най късно в 9:20 ще сме в Русе !!!  Ще разчитаме на вас да ни посрешните и да ни заведете по тайните улици до ралито :P До утре пичове ;) п.с: Митак утре към 8:00ч ще ти звъна да се чуем ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте се поне да не пиете кафета по пътя, че да не испускаме състезанието. Номера ми е 0883378215. Звъннете като наближите Русе да знам кога да дойда да ви посрещна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте се поне да не пиете кафета по пътя, че да не испускаме състезанието. Номера ми е 0883378215. Звъннете като наближите Русе да знам кога да дойда да ви посрещна.

Никои не е казвал,че ще спираме някаде по пътя да пием кафе :rolleyes:Казах,че ще пием по кафе в Търново докато се съберем,ако си разбрал погрешноче ще пием кафе в Бяла на "Лукойл" НЯМА! само спираме за 2 сек. да вземем и другите 2ма колеги :rolleyes:Айде до утре :rolleyes: Ще ти звана към 8:00ч Митак :P !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май,май аз съм единствения луд да стана в 6:00ч :tease::):D Айде до след малко ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Айде момчета аз тръгвам за Ohio - USA. Ако имам от къде ще пиша пък и ако има нещо интерсено което си заслужава да се види ще качвам и снимки :angry: Надявам се днеска сте си изкарали супер, жалко че не успях и аз да доийда, но нямаше как.Ми тва е от мен. Ще се видим след 4 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета аз тръгвам за Ohio - USA. Ако имам от къде ще пиша пък и ако има нещо интерсено което си заслужава да се види ще качвам и снимки :angry: Надявам се днеска сте си изкарали супер, жалко че не успях и аз да доийда, но нямаше как.Ми тва е от мен. Ще се видим след 4 месеца.

Приятно пътуване ! п.п. tols, хайде чакаме снимки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... тръгвам за Ohio - USA. Ако имам от къде ще пиша пък и ако има нещо интерсено което си заслужава ...

Освен, че там правят американските Хонди, трябва да има все нещо интересно :worthy: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MaMyTa

нема ти се расърдя ако ми купиш нов двигател за рекса че така както е трагнало няма да си намеря частите :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

нема ти се расърдя ако ми купиш нов двигател за рекса че така както е трагнало няма да си намеря частите :fun:

А ти си......? :worthy: Попълни си малко профила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MaMyTa

до колкото ми е възможно го направих обедната ми почивка свърши и ще бягам за работа ...офертата за нов д16з5 важи още :worthy: (ах как ми се иска само ... )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Беше меко казано ЯКО :D Които не дойде може само да съжалява :D Изкарахме си супер :D дори успях да се опека на "ръкав", а и не само аз :P :P п.п. "2 prikazji " :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям съм идиот ! Забравих да благодаря на домакините: Мерси, че ни посрещнахте така гостоприемно :D Големи сте пичове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chori

Е аз какво да кажа като веч всичкото го казахте Ехххх отзад всички ми бяхте :worthy: бързи и хубави :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее! Евала.... красота.... :unsure: На националната ще се вклуча и аз ;) Браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние Ви благодарим за присъствието. Доста от наще момчета ги нямаше, но въпреки това смятам, че се получи доста прилична срещичка. Да не забравяме, че имаше и други фенове, които бяха там, но неможаха да се присъединят към нас. Поздрави и до националната :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравйте :) Няма да мога да дойда на национална ;););) Утре влизам в болница ;) Скъсан ахелес и ще ме оперират и после гипс, 40 дена на легло :lol::lol::huh: Май и във форума няма да мога да влизам :):) На всичко отгоре след два дена на 22.05 имам Рожден Ден :D Приятно изкарване колеги  :):):D

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за това което те е сполетяло..........наистина е супер гадно ;) Аз лично се каня от началото на годината и дано живот и здраве всичко да е наред за да замина;)Ако те успокои това че няма да е това последната национална и поне ще направим доста снимки и видео(сега няма да си забравя фотото и камерата-в сака са ;) )друго не мога да ти кажа освен сега да си гледаш здравето и да слушаш докторите;)Поздрави от Бургас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте :) Няма да мога да дойда на национална :):):cry: Утре влизам в болница :cry: Скъсан ахелес и ще ме оперират и после гипс, 40 дена на легло :cry::cry::cry: Май и във форума няма да мога да влизам :no::cry: На всичко отгоре след два дена на 22.05 имам Рожден Ден :/ Приятно изкарване колеги  :cry::cry::cry:

Лош късмет колега :(Дано се оправиш бързо. Ще има и други национални !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа приятелче:) Нали се сещаш че от здравето по-ценно няма :cry: Желая ти да се вазтоновиш и пак да те видим как ПРЕЛИТАШ ниско по пистата на Междене :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols бързо оздравяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols бързо оздравяване :) няма да се ядосваш!, ще ти разказваме цветно :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи, много яко изглежда, срещата в Русе :rolleyes: пп: Цецо, кво се осакати бе човек, ще гледам да се чуем тия дни, че съм с нов номер, ама не го знам наизуст още :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, tols бързо оздравяване:rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте :ppp Няма да мога да дойда на национална :rolleyes::unsure::P Утре влизам в болница :D Скъсан ахелес и ще ме оперират и после гипс, 40 дена на легло :unsure::D;) Май и във форума няма да мога да влизам :tease:;) На всичко отгоре след два дена на 22.05 имам Рожден Ден :guns: Приятно изкарване колеги  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Днес май tols има рожден ден.........неприятно е да си в това положение и да не можеш да излезеш с приятели да се почерпиш и разведриш :rant: аз лично ти пожелавам скорошно оздравяване,много весели моменти и приятели с които да ги споделиш :P Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей! здравейтееееееееее :unsure: Ще ме кълцат в събота за да мога да си изкарам рожденото денче :P Работата е доста серйозна,но стига с това.........!  :rolleyes::rolleyes: Благодаря на всички за загрижеността :P:rolleyes: Днес съм РОЖДЕНИК ;):unsure::tease::guns: Пожелавам си най вече да съм ЖИВ И ЗДРАВ и в скоро времеда стана горд сопственик на S2000 :rolleyes: Ха ха ха! :rant::ppp:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав и наистина едно бързо въстановяване след операцията. За S2000-то и аз ти го пожелавам, а защо не и един NSX :rolleyes: Весело искарване мой :unsure::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързо оздравяване цецо,4рд да си жив и здрав :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...