Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA RuLLLLLLLZzZzZzZzzz... Qko babe Del'Sol Ceco ti si lud brat priznavam te BRAVO BRAVO 3ot3 na mejdene GOOD bebo-hondio BT 1666 BB<---- is the BEST )3x7raZy(i chakam de :) drugoto pepulvane na hondite...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, к'во става, да не имаме нов колега :ph34r: , кой беше белия Рекс, на пътния възел днес ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, к'во става, да не имаме нов колега ;) , кой беше белия Рекс, на пътния възел днес ;)

Тъкмо мислех да пиша.Аз бях ;) .Вчера ме застигна една зелена Дел сол-ка и се запознахме с колегата tols ;) .Следя темата,но не съм писал,защото рядко идвам до Търново и няма смисъл да вдигам врява пък после да ме няма по срещите.Иначе от Търновлии се познаваме и с колегата Mateo(брат,чакаме турбо Б16-ката ;) )Разбрах,че на 4 май ще се събирате,ще пробвам да се класирам ама не обещавам,че задачите са много :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, к'во става, да не имаме нов колега ;) , кой беше белия Рекс, на пътния възел днес ;)

Еииии! ;)  Човек не може да се скрие ;) Кога видя бе ;););) Колегата вопще не е нов ;) п.п:cls .... sorry,че не си побабрихме повече,но трябваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра 04.05.08 е супер дата мен ме устройва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле как си? :drunk: Нещо эбирчица ще имате на 04.05.2008 във В.Търново :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам че няма да мога да дойда да се видим :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Колеги извинявам се че пиша в тази тема ама искаш да изкажа възхищението си ;) вчера се върнах от Търново и там какви красавици видях.. ауу коя от коя по готини... едно страхотно купе .. ВТ9339 уникална .. опитах се да я снимам в тъмното ама нищо не стана .. ако е някои колега от форума искам да го поздравя ;)другата е един страхотен прелюд 4 ген зелен металик светъл. Беше паркиран близо до църквата при Царевец и докато му се възхищавах той взе че тръгна на някъде и после се върна обратно все едно ми правеше ревю на колата ;) Страхотни сте колеги имате и много хубав, но ужасен за шофиране град ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на двамата ако ги познаваш ;) хехе супер, много поздрави на всички фенове във Велико Търново, утре ще ходя да разгледам хондите и в Пловдив ... да видя какво толкова ги хвалят ;)

Редактирано от Glupi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daddy

Братле ти да не си ми сърдит :angry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Братле ти да не си ми сърдит :):)

Сърдит ти е :P Той днес умаля, горкия, да гледа, да не съсипя "бебето" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета гласете се за поредната среща на 04.05.08 Неделя 13:00 ч. Лукойл :offtopic: п.п:Спецялни благодарности на Лубчо за перфекното пастиране на Дел Сол-ката :Pмалко ми се увидя 7 часа но стана изклучително добре :offtopic: благодария ти Лубчо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз най-накрая се завърнах от Свищов и се очертава да не си ходя повече, така че ще съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Дано стане по-яко от последния път, качете снимки после :P:)пп:Поздрави от Слънчев Бряг, на всички познати фенове :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христос воскреси Честит празник колеги !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Воистина воскресе! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е настроението след празника :P Искам да одбележа,че след срещата на Лукойл,пак ще се ходи на Междене ;) Дано времето не ни прецака ;)  иначе,ще я караме на по кафе ;) Така,че напудряте и подготвяте Хондавелките :P;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го поръчал слънчево времето ;) няма да се притесняваш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,че напудряте и подготвяте Хондавелките :P;)

Как го каза само...:P Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Оф, стига бе. Пак ли ще ме карате да си мия колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

В неделя и аз съм на линия, жената се обзаведе с хонда и трябва да се поразтъпче малко, че моята незнам кога ще се съживи. Има вероятност да дойда направо на Междене, но ще направя всичко възможно да дойда на Лукойл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя и аз съм на линия, жената се обзаведе с хонда и трябва да се поразтъпче малко, че моята незнам кога ще се съживи. Има вероятност да дойда направо на Междене, но ще направя всичко възможно да дойда на Лукойл.

Еееееее! Добре,че е жената,да се здобие с Хондавелказа да се скиваме най после  :fun:;) п.п:Още по интересно,ще ми е да видим,какво си сътворил,но...... всичко с времето си :fun: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Така си е. Имаме агенти навсякъде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с флаерите беше да се усведоми всяка една Хонда във В.Търново,че съществува фен клуб Хонда-Велико Търново и,че има сайт в които може да се пресъдени към голямото Хонда семейство :lol: Смятам,че флаерите изиграха своята роля,мисля,че вече е безсмислено да продължаваме да слагъме тъкива.Няма Хонда във В.Търново на която да не сме сложили такъв флаер,следователно,ако наистина си голям фен ще влезнеш в сайта и ще се информираш,каде,кога,защо има среща на Хонда фенове,НА СИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА! :lol: п.с:Точно на тази среща,ще си проличи кои са най големите фенове на Хонда,вече без флаери :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано сме повечко. Тоя път и аз ще дойда на Междене, да видя как е хавата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за вас момчета :) Няма да мога да пресъствам и на тази ваша среща по обесними пречини (сега съм в Бургас) Но и тук се събираме в неделя и се очертава мини национална среща на Хондите :) п.п:Късмет от мен момчета и ти брато :) да си изкарате супер яко и да вкарате снимки ей ......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Днес специално отидох до Ласкала да видя колегата tols-за малко,но от сърце дет се вика :PП.С. Брат, останах още доста време в Търново,но нямах минутка свободна.Моите хора голям номер ми извъртяха и трябваше да свърша още 200 неща,после впрегнах за Горна ама така и не можаш да свърша работа там :P Абе лудница беше днес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Днес специално отидох до Ласкала да видя колегата tols-за малко,но от сърце дет се вика :P П.С. Брат, останах още доста време в Търново,но нямах минутка свободна.Моите хора голям номер ми извъртяха и трябваше да свърша още 200 неща,после впрегнах за Горна ама така и не можаш да свърша работа там :P Абе лудница беше днес...

Няма проблем :P Надявам се неделя да си на линия 13:00ч Лукойл ;) п.с: Ти извинявай,че аз биях зает с едни прятели от КАТ :P  и не можахме да пием по кафе :P в неделя можем да го направим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес специално отидох до Ласкала да видя колегата tols-за малко,но от сърце дет се вика :) П.С. Брат, останах още доста време в Търново,но нямах минутка свободна.Моите хора голям номер ми извъртяха и трябваше да свърша още 200 неща,после впрегнах за Горна ама така и не можаш да свърша работа там :( Абе лудница беше днес...

Няма проблем ;) Надявам се неделя да си на линия 13:00ч Лукойл ;) п.с: Ти извинявай,че аз биях зает с едни прятели от КАТ ;) и не можахме да пием по кафе ;) в неделя можем да го направим :P
е съжалявам мом4ета но последният път като ви засякох на центъра тръгнах след вас но незнаех дори на къде отивате имах около 10 килца бенз малко ми бе6е притеснено с времето понеже по късно след обеда трябваше да пътувам към варна а на 13.04 имах и рожден ден :) с една сива хонди4ка бях 4-та ген хе4 :) с РР регистрацияПоздрави от слън4ева варна и Спеед зоне разград :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с: Ти извинявай,че аз биях зает с едни прятели от КАТ :( и не можахме да пием по кафе ;) в неделя можем да го направим :)

викни ги за срещата,нищо че са с астри :)нали знаеш че е добре да стоиш по близо до враговете си :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам време ще гледам и аз да дойда на срещата, а освен това ще водя и гости от морето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още по хубаво,че ще има гости :lol: Тази неделя се очъртава поредната готинка збирка  :P Само да кажа,че дори и да е лошо времето ( ще се молим да е готино за да отидем до Междене :) ) срещата си остава ;)  ще праснем по едно кафенце на Лукойл  :D Хайде колеги гответе се остана още малко до неделя,Лукойл (телферите) 13:00ч :D п.с: Събота вечер,никви дискотеки и клубчета :):)  да не се успите за срещата :P:D:D

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае автомивките ще работят ли в неделя да се измия малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво ще я измиеш, ама го дават да вали, така че май няма да има нужда :) Ако наистина вали, ще се ходи ли на Междене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако вали няма да се ходи на Междене,а ще пием по едно на Лукойл ;) Нека се молим да не вали ;);):) п.с: Most_Wanted да не ми се отчайваш такъв,че....... ;)       готви си колата за Междене нема да вали ;) спокс ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аз таман се наканих да свалям седалките, че да е готова за Междене, ма май няма да има смисъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...