Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Честит рожден ден и от мен. Да си жив и здрав, и нека те радва много колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естит рожден ден от ме и, от Бат"Коко :drunk: ,4е гледам и тои 4ете темата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. и скоро на крака.Весело изкарване:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Много благодаря на всички за пожеланията :P Много се радвам за колегата Varnata който днес се здоби с нова машина :P Хонда сивик 5 ген. витек 160 коня голяма красотааааааааааааа :P:lol: Преди малко дойде да ми се похвали в понеделник ще я регистрира и ще я видим на показ :P Николае! ДА ТИ Е ЧЕСТИТА И СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я КАРАШ! :lol: Много се радвам :lol::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу най-сетне си поправих компа и съм отново на линия. Доста време не бях влизал и доста неща гледам са се случили. Кои приятни, кои по-неприятни. Tols как ще стане тай бее?? Бързо да се оправяш:oПоздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажeте му нормално ли е да видя тук във виена баба да кара хонда интегра typeR???? вече дори и бабите знаят какво да карат хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажeте му нормално ли е да видя тук във виена баба да кара хонда интегра typeR???? вече дори и бабите знаят какво да карат хахаха

Няма страшноооо. И край мен в Щатите летят лелки и бабки в Honda или Acura. Лошо няма, ама само едно не им харесвам - шибани автоматици са! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано автоматика никак не е лош. Особенно за градска среда. И пак можеш да си го ръчкаш до 9000 оборота :unsure:. Единствения проблем е да свикнеш :). А относно лелките... евала :). Както каза колегата, знаят какво да карат. :)tols чакаме новини от операцията! Дано всичко е минало перфектно. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано автоматика никак не е лош. Особенно за градска среда. И пак можеш да си го ръчкаш до 9000 оборота :unsure:. Единствения проблем е да свикнеш :). А относно лелките... евала :). Както каза колегата, знаят какво да карат. :)tols чакаме новини от операцията! Дано всичко е минало перфектно. Поздрави.

относно автоматика вярно че за градски условия е сумер но все пак да не забравяме че друго си е да сриташ съединителя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps
Отговорено (Редактирано)

кажeте му нормално ли е да видя тук във виена баба да кара хонда интегра typeR???? вече дори и бабите знаят какво да карат хахаха

Аз като си чаках на светофара един ден тука и до мене спря един NSX и като поогледах колата реших да видя кой я кара. Е направо останах като гръмнат. Караше я няква 60-70 годишна бабка ;):o;):) . За малко да отворя прозореца да ходя да говоря с нея да разменя GSR-a за NSX-a, че на нея вече не и трябва :) Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз кво да кажа като тука в Ohio, всяка втора кола е Хонда, само че наистина тея автоматици са ебати простотията.П.П. От два дена дебна шевчето да ми даде да направя едно кръгче с неговия Nissan 350Z, ама нещо не му се иска да ми го дава. Все за 4 месеца ще успея да го навия :) Поздрави от Ohio :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е щом се оправяш :D гипс, гипс , ко да се прави ! Значи да те очакваме на националната :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото се познавам....... май,май ще съм там :) Куцук..... куцук :)  Само дето брат ми ще ме вози с неговата Хондавелна,няма как да карам моита :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Абе, вие вече срещи не правите ли? Или ако не е Толс да ви събере, никъде няма да мръднете :dry: И кво се разлигавихте с тия автоматици, ръчката си е ръчка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви предложения за събота 07.06.08 да се водим към Узана за националната?Ще има ли организация? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Драги Гиарборн, срещи не правим защото имаме работа. Когато ние ги правихме вас, Ви нямаше никакви. И не на последно място, приятелю не се заяждам ама смени си подписа с пикаещото човече. Много дразни.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма да е лпшо да се водим към Узана,ако има такива които,ще пътуват събота :) Специално аз ще мога само в събота да съм там и ще е гот, ако се водим ;) п.с: Matheo стига с това,какво било преди,какво било сега :) Важното е, че се увеличаваме и ставаме повече и повече фенове от Търново  :) Поздрави и се надявам да се видим на националната,че аз направо откачам в нас ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTec-FEN

само ако знаете как ви завиждам че ще ходите на узана направо откачам от яд че не сам си в БГ и ще изтарва това събиране.... но кво да се прави пойелавам ви високи обороти и после ще разказвате Поздрави :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае да се запиша и аз в Търновската тема че съм новичак ;) ако имам късмет и пари ... :P ше се оди на Узана ае поздрави и утивам на раота че закъснявам ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим една среща в сряда, за да се разберем колко хора ще сме на Узана. 19.30 ч. Ла Скала мисля, че е добро място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Идеята е много добра,но аз няма да мога да пресъствам на срещата в сряда по обесними пречини! :P Но ще се чуя с някои от вас да разбера,какво сте се разбрали :)Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Къде изчезнахте всички бе хора?!Няма живот в темата!  :thumbs1:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде изчезнахте всички бе хора?!Няма живот в темата! :thumbs1:

Ами като те няма да им даваш зор, хората си почиват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да съм там в 19 : 30 не ми е проблем ще се радвам ако не съм сам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата остава 19.30 Ла Скала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ще съм и аз :tooth: до довечера колеги :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжелявам че не можах да доида днес на срещата но първо че ем задържаха на работа и второ карах бащами на банкет че ще жули здраво човека ... но за националната се надявам да съм там в целия си блясък !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!В събота ще се видим на националната Узана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става в таа тема бре, баси мъртвилото, къде сте бе хора? :) По морето ли? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MaMyTa

кво море няя пари за ляп и за бензин :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тук сме споко ;)

Една малка час,които бяхме на националната от Търновските фенчета  ;)

Разбира се без бебе Дел Сол ;)  Гипсчо няма как да кара :lol:

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко хубууу ама рекса има нужда от доваршителни работи така че банкова сметка и такива работи няя оставям ама ако има желаещи парични средства приемам всякакви !!!))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин бях неприятно изненадан от липсата на вси4ки надписи и емблеми Хонда от задния ми капак :( ! Искрено се надявам да не е колега от форума...А на боклука, който ги е изкъртил, мога само да му пожелая да го срещна някъде. Да видя кой ще е мераклията, който ще си сложи емблема АкордКупе, нямам търпение да се запозная с него :(:(:( !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази сутрин бях неприятно изненадан от липсата на вси4ки надписи и емблеми Хонда от задния ми капак :unsure: ! Искрено се надявам да не е колега от форума...А на боклука, който ги е изкъртил, мога само да му пожелая да го срещна някъде. Да видя кой ще е мераклията, който ще си сложи емблема АкордКупе, нямам търпение да се запозная с него :ph34r::blink::lol: !

Хей колега това с емблемата е гадно и на мен тук в Бургас,може би някои келеш ми смъкна задната,че се наложи да си купя нова и сега,ако ти кажа как съм я залепил,нема махане :Dп.с: Поздрави от Бургас,радвам се че се видяхме на националната :D Редактирано от daddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи! ;)  Търновската тема се налага да я търся с търсачката вече :D Къде сте бе хора :P  Затъжих се вече за вас :D п.с:Вече почнах да се движа с Хондавелката из града :P  Крачето вече се оправя :D Сега съм с по малко гипсче,което ми дава възможност да си карам колата ;) Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,пичове!Още една Хонда ще джитка от време на време в Търново :D Respect!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

п.с: Скоро време мислия да се съберем,че се позабравихме :)Ми, айде де :cool:

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Хе хе! :D  Живи ли сте бе хора? :cool:  Стопли се времето и никои не седи на компа :lol: Всеки разтрива Хондавелката и се е юрнал да почива някаде :D Аиде живнете малко дееееее :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

Чух за един пич който се занимавал с газови уредби (някъде около КАТ)-Ицо,какво ви е мнението за него?

Отдавна го нема там май.Има само строежи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само циганин ще сложи газ на V-TEC :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...