Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Аз няма да мога да дойда този път ,възникнаха ми други неща,но по-нататък ще се радвам да се запознаем и Цецо да ти взема 2 лепенки ако може :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо да ти взема 2 лепенки ако може ;)

Ей...... нахални хора бе ......, че и 2 иска :P:)  няма проблем ;):D п.с: airbrush само гледай да не ми дойдеш в неделя :(   ;) Никой не ви кара да идвате до Ресен... елате на Лукойл да се видим пък, които няма възможност да дойде до пистата,няма да идва ;)

Често пътувам към В.Търново може да мина някога да видя какво става там(Хонда срещите)...ако нямате нещо против разбира се :)

Всеки фен на Хонда е добре дошъл приятел :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее не съм нахален,ще си ги платя ако трябва :ппппп :())

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мом4ета и моми4ета ето ви лепенки :) Яки при тва :(http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297613

Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги.... гответе се за збор :o  тази събота и неделя в с.Ресен имало збор :)

Айде кажете сега... как точно збора уцелих :);):lol:  кой ще пропусне ядене и пиене :lol:

Габровци, ако прочетат това може и да ни посетият :P:D:lol:

 

п.с:"varnata" да не си прави углушки :P  селото му е Ресен ,  а на збор не се канело :lol:

познай колко Хонди ще ти гостуват Николайчо :D:P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ,Аз днес разправям на колегата ,че ще се ходи в Ресен и той вика Маллллееее то неделя е сбора ,като разберат хората ще се изсипят на пистата .То малко нож с две остриета но ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утрооооооооо дружина ;)  времето идеално за сбирчица ;)

Всички коли на мивчица и на посоченото място......

 

09.11.08 неделя (днес) ;)  в 14:00ч Лукойл до телферите

 

п.с: Гответе се за сбор в Ресен ;)  

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАза тези като мен нали ще има снимков материал.... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги.... днес стана прилична срещичка :P

Добре дошли в клуба на новите момчета днес ;)  надявам се да са останали доволни :)

Пистата в Ресен не струваше,но поне малко се разходихме ;)

По традиция една снимка да си припомним кои се събрахме днес.....

 

Публикувано изображение

 

Останалите снимки от днес.... Цъкни ТУК

 

Ето и единственото ... Видео   Пистата беше ужасна и за това имаше само едно пускане  :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес се завъранх от Софияа и съм готов да ви накажа на някоя писта следващия път. п.п. Брей че яко сте си изкарали. Търновската група малко по малко почва да се множи. :)

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста Хубавелки сте се събрали :rolleyes:

 

п.п. Много кофти че не става пистата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее веселин най накрая и той да дойде...браво мн добре се е получило все така да има хондавелки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Most_Wanted за пълната инжекция, е време е да се замерим някъде вече и да се похвалим един на друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да не се мерим повече там че всяко мерене ,нова боя на капака :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ли е зле тая писта.... аз тъкмо се бях зарадвал че има каде да се псукаме не че аз с моя самолет има смисал да се пускам де ама .... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ли е зле тая писта....

Нямя как да е добре :)  тази писта не е ползвана с години...... цялата е в малки камачета и сам се сещаш, какво става, ако останеш на зад.... всичко по стъклото, боята, колата става леш  :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вдигаме се и отиваме да я изметем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вдигаме се и отиваме да я изметем :)

Абе и на мен ми хрумна,ама...... :):D:D  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра срещичка сте си направи ли !За което се радвам,че ставате повече хондажиичета във В.Търново. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше гонки но по-късно,направихме 5/6 пускания.Трябва да се мисли вариянт за следващия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, другата седмица трябва да отидем въоръжени с метли и лопатки, за да почистим малко пистата :) тоя със синия дел сол много лош старт направи :D иначе срещата беше готина, събрахме се много заклети фенове на марката :) все такива срещи да има за напред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, другата седмица трябва да отидем въоръжени с метли и лопатки, за да почистим малко пистата :D тоя със синия дел сол много лош старт направи :P

Ще се пробваме пак тримата следвъщия път ;)  вярно,Ти и Митака стартиряхте доста лошо,спор в това няма ;)  (едва ли ще се пуснем повече на тази писта) :huh:  освен, ако не се замете ;):lol::lol: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако съберем по някой лев в клубната каса можем да извикаме 5-6 циганки да изметат :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори пътя до там е кофти ;)

Това е чудо :lol:  Юуляне ти прописа :lol:  хи хи хи! :D Стига сме мечтали за почистване на пистата :P  това нямя да се случи :huh: ще си намерим място кадето да се дърпаме.... спокс ;);) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май много хубава среща сте си направили. МНого хубави хондички виждам :P Що не вземете да дойдете до Ямбол .. имаме си хубава писта на близо .. ще ви е по лесно да се пускате ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВИНА

Дрифт Шампион номер 1

 

За тези които не знаят ... имаме си шампион по дрифт ;)  

Хонда сивик 1.6 купе 125 кс. ;)

Това се случи началото на лятото в град Свищов ;)

Ето го и него.... бати Веско на снимката доло (снимката не е много добра,но не разполагаме с друга... така е като не съм я правил аз :D)

Изпълнението на Веско с което спечели купата Видео :whistle:

 

п.с:Толкова време се пазеше в тайна,понеже Веско не иска да черпи :P:D

За трези, които искат да го поздравят,пише се: vesko-coupe ;)

 

 

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Веско луд, аз ест пак бях във Виена когато беше състезанието и той ми праща снимки и клипове...Евала бих казал че той е no1 такива преживявания съм имал в това купе....само така бате веско, покажи им на бмветата кой е но1 :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ,аз в Ресен като бяхме викам -мале ''тоз'' как се намъква у завоите пък тя каква била работата :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее бате ви Веско се е представил страхотно. Да продължава да си развива таланта и живот и здраве ще ми стане конкуренция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за снимките 6 точки са , при мен обаче голяма каръщина ... излезнаха една камара бъгове , които остраних след самата и среща и на самото летище се гъзурих там да си търся стоповете , които незнайно защо ги нямаше , добре че в момента всичко е ок :D Успях и 1 старт да направя да не съм капо ;) с черната мазда и бялата 6та хеч. По няква случайност станах 1ви ;) Хареса ми 1вата среща и с нетърпение чакам следващата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за снимките 6 точки са...................

Мерси,мерси.... :D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам там за некви циганки дето ше им се плаща да чистят пистата ... я съберете всички по 5 лева и ми ги даите на мен да си оправя колата :D за всички отзовали се предварително благодаря ;)(ако тва което написах на повечето хора е безинтересно сърдете се на Толс-Цецко че той м инадува главата само ... ;) )Бичам та цЕкО не се сърди колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам там за некви циганки дето ше им се плаща да чистят пистата ... я съберете всички по 5 лева и ми ги даите на мен да си оправя колата :D за всички отзовали се предварително благодаря ;)(ако тва което написах на повечето хора е безинтересно сърдете се на Толс-Цецко че той м инадува главата само ... ;) )Бичам та цЕкО не се сърди колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам там за некви циганки дето ше им се плаща да чистят пистата ... я съберете всички по 5 лева и ми ги даите на мен да си оправя колата :D за всички отзовали се предварително благодаря ;)(ако тва което написах на повечето хора е безинтересно сърдете се на Толс-Цецко че той м инадува главата само ... ;) )Бичам та цЕкО не се сърди колега ;)

е ,че тя си е добре аз днес я зърнах-малко китец имаше по нея ама си е супер :P .аз приемам помощи за гуми хихихих ,май ще надминем Габровци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие отдавна сте ни минали ;) ;) :P:P Ако е за 5 лева да взема да ви пратя :D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах теро :D като си рекъл пращаи не се отмятаи вземи там и от комшиите ала бала че да пратиш по голяма бала ;) да има и за летаци и за малко шукариики по колата ... няя се излагаме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей..... MaMyTa стига си плакъл, че нямаш и стига си просил от хората :)  Човек, който няма пари, не си копува нови фарове "ангелски очи" за 350 кинта и плазмен километраж :) п.с: Не го слушайте, MaMyTa има пари да ни купи и да ни продаде,стига е плакъл, като циганче  :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...