Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Guest airbrush

airbush, по една голяма случайност да предполагам че си я видял във горна докато и слагах аларма нещо такова ми се върти из главата... :lol:

да на прав път сме и двамата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, гответе се за другата неделя 09.11.08 (неделя) да се зберем дружина ;) В с.Ресен има самолетна писта :hondarulez:  смятам да отскочим до там :D  така, че гответе бегачките ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То писта има, ама едва ли става за такива работи. аз навремето съм ходил там, ама беше много отдавна и си беше действаща. Сега незнам дали я използват за :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един комшия е от там ще го питам и ще ви кажа как е положението с пистата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest airbrush

Хъъъм интересно,аз вече имам две победи на гонки :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Само не ме карайте и аз да се пускам, че скоростната ми кутийка вече изнемогва и едни след едни гонки ще трябва да ме дърпате до ВТ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Хъъъм интересно,аз вече имам две победи на гонки :)

Имаш защото не си се пускал с мен ;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш защото не си се пускал с мен ;):huh:

tols е прав :) Ако беше се пуснал с него щяха да са 3 ;);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш защото не си се пускал с мен ;):huh:

tols е прав :) Ако беше се пуснал с него щяха да са 3 ;);) ;)
Не е вярно 4-ри щото Цецко е вече с две коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш защото не си се пускал с мен ;);)

tols е прав ;) Ако беше се пуснал с него щяха да са 3 :P:P;)
Малеееее Гошо ;)  подливаш ми вода... така значи  ;) teror1sta :huh: Ще ми паднеш ти :) Да не ти припомням една твоя фраза... "Толс наказва здраво" ;)  и едно видео снимано и качено в нета от теб,показвам........http://www.youtube.com/watch?v=b3AZbTGg2Ls   Когато фактите говорят и боговете малчат ;) Олееее ! Данчо и ти ли бе?! :P  Кво ме подкарахте днес хм.......... ще ви обадя аз ;);) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко не се пали има и по-бавни от тебе. Айде стига сме те ядосвали, че няма да можеш да спиш :huh: спор няма, че Дел Солчето мачка наред. Аз имам само една победа и то над най-бавната Габровса хонда - оня белия седан. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе белия седан не е от най-бавните ама я кара на газ :D

 

tols на видеото като се пускахме ти бутнах малко прясно мляко(гювеч) да не разплача бебето :D:tongue1:

 

гледам сте намерили друга писта и не казвате :punk: Проверете как е положението и свиркайте :)

 

п.п. Това село на колко км е от В.Т. и в каква посока ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казваме да не стане като предния път Гоше :D чакам да се убедя на 100% че е читава и тогава щях да ви кажа :) с.Ресен е на 25-30 километра от Търново посока Свищов :D не е далече :D п.с: Това за гювеча.... много сте съобразителни Габровци бе .... :)  Ха ха ха!  :tongue1::punk:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че километрите са по - малко, но тва няма значение ... комшията ми го нямаше да го питам, утре обещавам да дам информация ... лека вечер и само Ман Утд ! Сега ги гледам и Роналдо вкара ... наздраве :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 16-17 километра е, аз съм оттам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

varnata.... като си от там би трябвало да знаеш нещо за тази самолетна писта в с.Ресен.... кажи два лафа де... става ли в какво състояние е? :hondarulez:  имаш ли някаква представа? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета :D аз съм голям фен на Хонда, но все още нямам такава :) Вече бях на една ваша срещичка в Дряновския Манастир и се заребих яко :D Пак ще се виждаме и се надявам скоро да си взема и аз една Хондичка ;)

Редактирано от Vaseto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зарибявката е голяма един път качиш ли се слизане няма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и комшииката ми така казва ... :):D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zaio_87

Здравейте момчета :P от 8 дена съм горд собственик на Хонда сивик 6г :P Ще ми бъде много прятно да се видим на следващата ви збирчица и да се запознаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен Трайко !!!  на следващата збирка ще те представя на дружината :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие последно къде ще се събирате? !!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наш Данчо пак не разбрал !!! още не съм го обявил офицялно,но на 09.11.2008 Неделя,както винаги на Лукойл до телферите :rolleyes: и от там... най вероятно ще се ходи до с.Ресен да посетим тази прословута самолетна писта :( и да си начешем малко гумите в бетона :) п.с: Интересо ми е,как си пишем в темата без тя да се вижда в сайта :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървете лошо няма. Бай Йордан през това време ще тунингова и на следващата среща се пазете, че толкова много коне незнам дали ще мога да ги удържа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с: Интересо ми е,как си пишем в темата без тя да се вижда в сайта !!! :rolleyes:

Ех Цецко ама и ти пак не си разбрал :( Вече си има отделен раздел за срещи "Срещи и мероприятия"

 

п.п. Като проверите пистата как е кажете как е положението ! :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беее.... ха ха ха! !!! чак сега го видях :rolleyes: ама то така е по готини :(  браво, че са се сетили :) п.с:Много ясно,че ще се обадим бе Гоше :D  спокс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dedovoto

Авторът на този пост е наказан за писане на латиница!От: Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Ето го и момента в който да обевия официялно,че настапи часа да се съберем дружина...

почистете и подгответе пушките (двигателите) ;)  заридете пълнителите (резерварите) ;)  изкапете и срешете конете (колите) :D

и да се съберем на Лукойлското ханче :lol:  Юбреееее.... дружина ;)

 

09.11.08 (неделя) 14:00 ч. Лукойл до телферите

 

 

 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest c0mmand3r

Aйде Търновската ударна група се увеличава с един брой с моето присъствие :rolleyes: от 1 седмица съм собственик на черно купенце 5та генерация д16з9-ка :) Събота и неделя ще разколачвам една кола , но се надявам неделя да съм на линия за 1вата ми среща в новия клуб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dedovoto
:rolleyes: Eeeeeeeeeeeee 1/2 от моята 4-та генерация Се провла4ва към търново :) от време на време :)6те се радвам да се скив и следва6тият път и то не само с Цецо :Dайде болярци :D стягайте Ондите за зими4ката :P и до следва6тият път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Главният оператор тоя път да гледа да си оправи настройките на камерата, че предишния път малко тъмнички излязоха :rolleyes:

Каза ли нещо?! :rolleyes:  п.с: "c0mmand3r"..... Добре си ни дошъл :gangstah:  ще се постараем да те посрешнем както подобава... с духова музика... хляб и сол.... ;) май малко се поулях ;):hondarulez: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Главният оператор тоя път да гледа да си оправи настройките на камерата, че предишния път малко тъмнички излязоха :D

Каза ли нещо?! ;) п.с: "c0mmand3r"..... Добре си ни дошъл :( ще се постараем да те посрешнем както подобава... с духова музика... хляб и сол.... ;) май малко се поулях ;);)
Toй само луканка и пастарма яде...не го шилосвай с постни ястия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toй само луканка и пастарма яде...не го шилосвай с постни ястия ;)

;) абе Цецко пак иска да мине тънко. Пак му се свидят пиците ;) Хляб и сол щял да го грани, най-много да си развали стомаха човека и да окьоравее от тая сол :(;) п.п. ;) ;) ;) ;) :D;) ;) ;) п.п.п. Какво стана с пистата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е лошо да напраиме едно замерване Габрово срещу В.Търново скоро, аз ще поема ЦРХ-а на Цецо че чувам че доста не вървял :D А Most_Wanted ще го водя в събота при Емо за инжекцията че да може да има малко отпор от Исток :( Маи в неделя да замерим някъде заедно ама какво стана с оная писта от онова село?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма само Габровци да си имате бегачки

Къде са бегачките :rolleyes: всички сме с малолитражки , липсва нещо двувалово( освен CR-V-то де :plane: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са бегачките ;) всички сме с малолитражки , липсва нещо двувалово...........

Има... има.... :D  Сивик 5 г. двувал... 160 кончета ;)

 

Публикувано изображение

 

п.с:teror1sta не те чувам.... каза ли нещо ;);) (само ме ядете с тези пици ей..... ;) )

п.с:Относно пистата..... тази неделя ще я прослушаме и ще разберете дали е качествена ;) ще качим снимки и видео за да прецените сами :hondarulez:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще има писта значи жив - умрял трява да успея да дойда , навивам и Пламен (момчето със синия Дел Сол ) да се дотътри и той ,че ще се прибира от Варна :chicken: Ще се постараем да присъстваме , че да се видим и запознаем ;) Пък и да се подърпаме евентуално ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често пътувам към В.Търново може да мина някога да видя какво става там(Хонда срещите)...ако нямате нещо против разбира се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoyLife

И аз съм на линия за неделя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,съм 50/50 имам няколко препядствия,ако ги преодолея съм на линия .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...