Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
:)

Хмм.. ходиш по Търновски срещи ... а в СЗ не идваш !! Ше видиме тая раота !! ;) Пък на всичкото отгоре скивам един бял Х ... дето мнооо ми е познат ! Петкооооооо :)! :P Поздрави !

Има разкошни фарове на момчето белия рекс, много искам и аз такива ;) И до СЗ ще стигна, лятото тепърва започва, не се сърди, колега ;) Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

кво е станало с толс???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Аз днеска го излових tols, че се е прибрал у тях. п.п. tols дано ти се оправи крачето по-бързо :) Абе къде го играхте тоя баскет бре, що не се обадихте. Аз по цял ден умирам от тъпотия. За друг път да се обаждате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

Ехеее, как се къса мускул? Доста си се напънал явно :P. Не ми се е случвало такова нещо и не мога да ти кажа нищо относно лечението :o. Но със сигурност ти трябва прилична почивка. Няма да се притесняваш:P от скъсан мускул на крака няма умрели :).Хайде бързо да се възстановяваш. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

tols да не видиш нещо :o Шегата на страна, върви на чичко доктор да го погледнат и бързо възстановяване :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols
Отговорено (Редактирано)

Благодария на всички за подкрепата  :o Вече биях при чичо доктор :) Аз съм здраво копеле ще се оправя :o    :P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ви кажа... ЕВАЛА :lol: Още не съм пуснал темата, но ралито в Русе е на 17-ти и 18-ти тоя месец, а вие знаете, че ви чакаме. Заемаите се с организацията, че оправдания вече не приемам :lol: п.п. Това купето на ди джея, който пие само спраит ли е? :lol: п.п.2 tols по полека със спортовете, че краката са важно нещо... трябва да се сменят скорости не за друго :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй изловихте ме :lol: , нямаше на4ин просто да не се появя ...а то се събрахме ..от доста места :unsure: ..другия път пове4е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги :lol: Искам да отправия специялна покана на всички за кафенце .....ТАЗИ НЕДЕЛЯ 17:00ч "Ла Скалла"  :unsure: Нека които има време да заповяда,ще обсъдим някои неща и бъдещите срещи :lol: п.с: Митак даи повече инфо за това рали в Русе,какво представлява,какви учасници,напиши малко предисторя :lol: Искам още да кажа,че с крачето съм малко по добре :lol:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз тоя път ще пропусна, че имам изпит и трябва да си ходя на Свищов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo
Отговорено (Редактирано)

Хайде, аз да отговоря вместо Митака. 17 - 18 май БШТА "Русе" - Б-ки шампионат за туристически автомобили.

Всички коли който бяха в Търново, преди месец сега ще са в Русе - аз ще съм там със семките. Митак обади

се на човека с Дж.Пи.Есите да е готов и на линия, че вече много бяга по тъчлинията.

п.с Спрайта да не си почнал работа в Търново.

Публикувано изображение

и една снимка от рали "Русе"

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съжалявам, че няма да мога отново да дойда, ама тази неделя е изключено. Сутринта сме в Севлиево на мотокроса, а след това директно заминаваме за Ловеч на WASP. Другата седмица, ако искате можем да се видим и да се уговорим за неделя. Предлагам да тръгнем към 7:30 за да можемкъм 9 да сме в Русе.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм на линия Matheo за 18.05.08   :) На срещата кафенце,тази неделя ще го обсъдим и евентоално, събота на 17.05.08 ще е хубаво да се съберем привечер да речем,към 17:00чда уточним точно кога ще се тръгне и колко ще бъдем ;) Пак отправям покана за кафенце тази неделя 17:00ч "Ла Скалла",да се видими да обсъдим някои неща,така,че ви чакам голеги ;)  

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Да имаше и по една пица с това кафенце щях да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имаше и по една пица с това кафенце щях да дойда :)

Ако tols ще черпи и аз мога да дойда ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

teror1sta .... видя ли темата която обсъждаме за Русе на 18.05.08 неделя? :P Дали от Габровските братя има запалени и ще проявят ли интерес? :) Ще е гот ако и вие се пресъдините с нас за Русе :fun: Ще се наемиш ли с тази задача по въпроса? ;)  п.с: Лелеееееееее! какви сте изнудвачи :););) ОК! ще черпия по една пица само да не дойдете ;)   :):P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко станахме за 18 :), аз съм на линия. Охооо неделя ако има пица и от ямбол може да дойдат на кафе ;) хаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се съберат повече търновци може и ние да дойдем. Ще предложа в габровската тема , да видим колко ще се навият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daddy

Добре сте го замислили колеги това за Русе. Успех! :rolleyes: п.с: Охааа! Ако има пица и аз ще дойда от Бургас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Някой да знае снимката в сайта на Хонда от къде е. http://world.honda.com/Bulgaria/ Мисля че ми е познато от някаде ма не мога да се сетя :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей те пък ги сменяли тия снимки постоянно. Щото като го отворих тоя сайт за първи път беше една много яка снимка на Търново ама май само аз си я видях :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ;) Както казах по напред в темата,чакам ви на среща кафенце днес в 17:00ч мястото е ясно "Ла Скалла" ;) п.с: Most_Wanted снощи май си бил на чашка :P  кви са тези глупости дето си писал във форума? ;):P:lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с: Most_Wanted снощи май си бил на чашка :P кви са тези глупости дето си писал във форума? ;):P:lol::P

Не, бях си добре ама просто ми стана странно, че като влязох в тоя сайт на Хонда и ми се появи снимка на Търново. Чак после разбрах, че те тия снимки постоянно ги сменяли и просто е било късмет, че точно като съм отварял сайта ми се е показала тази снимка.п.п. Приятно кафе. Айде преди да заминете в неделя за Русе да се съберем в събота някъде, че аз понеделник заминавам за САЩ и ми се ще да отида на една последна сбирка. Пък ако не ще се видим след 4 месеца ако до тогава не сте си продали Хондите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом заминаваш за USA така си оправи нещата,че като за последно да дойдеш с нас на 18.05.08 неделя в Русе :lol: По готино изпращане от това здраве му кажи :P Знам,че ако си организираш нещата можеш да го направиш :P А в събота на 17.05.08 ще се съберем към 17:00ч да уточним,кога,каде и в коло часа ще трагваме за Русе на другя ден :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 без 5 е, който не е тръгнал за ЛаСкала да тръгва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника на сайта не е верен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.на 18.05.08 някои ще има ли вузможност даме вземе с него/нея до Русе и обратно???мисля се за хонда фен но...нямам кола.а наистина много искам да сум там : (П.П. Дано някои да се сугласи да ме вземе много ще сум му благодарен до скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета, какво стана на кафенцето? И за 2 дни да дойдете, пак няма да съжалявате, защото в събота са генералните тренировки и бягане за място и също си е доста атрактивно ;) Очакваме ви ;)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

аз съм ок за сега и сам много навит,но не знам какво ще стане до тогава.дано не ми изкочи нещо друго.ПП.все пак сме ви обещали гостуване,митак,не сме забравили за жеста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, какво стана на кафенцето? И за 2 дни да дойдете, пак няма да съжалявате, защото в събота са генералните тренировки и бягане за място и също си е доста атрактивно ;) Очакваме ви ;)

Митак! Събота няма как да стане,но за неделя правим всичко възможно ;) Искаме червен килим,питка,музика и фанфари  ;):);) п.с: За кафенцето как е минало се обърни към PeXa той ще кажи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амии беше супер пихме по едно кафе говорихме си за хонда и как да доидем до русе на 18.05 та така общи приказки общо взето,само дето толс не почерпи пица както се разбрахме,ама обеща за другия път :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

амии беше супер пихме по едно кафе говорихме си за хонда и как да доидем до русе на 18.05 та така общи приказки общо взето,само дето толс не почерпи пица както се разбрахме,ама обеща за другия път :P

Ха ха ха! :D:P:P Малееееее! Пешо!  :rolleyes:   Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa
Отговорено (Редактирано)
:P;) ;) :P Редактирано от PeXa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с лиготиите :angry: Хайде колеги гответе се за 18.05.08 неделя,разходка до Русе :angry: От Габрово също ще има подкрепление :cry: Русе ни зове :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи добре че не съм се излъгал да дойда на кафето. Знаех си че няма да има пица :) Относно ходенето до Русе, аз няма да идвам щото все пак понеделник ми предстои "Голямото пътуване" и най-добре ще е да си стоя у дома и да медитирам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

Колко станахме за Русе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги :P За сега сигорните за Русе сме......1-Matheo2-Dundeeee3-PeXa4-tols5-един пич които не е във форума (Радо-сехса-сивик хеч 6 ген. бял) ;) Под въпрос са.......6-Сивик хеч 6 ген. сребрист (Юлиян ) рови се във форума,но е срамежлив и не пише :) 7-Prelud 2.0 червен-90 г.-които не е във форума!8-vesko-coupe - понеже колата му е на бояжия и не се знае дали ще е готова за неделя   (ако не е готова колата му най вероятно ще пътува с някои от нас)9-Varnata - имаше малък инцидент (една газка му отнесе предня прозорец и не се знае дали   до неделя ще е готова. В бокса е) п.с: Тези който са под въпрос в събота ще се разбере дали ще пътуват или не :) Това е за сега,което се знае,но до неделя има доста време ;) В събота 17:00ч в "Ла Скалла" да се видим и уточним час и място на тръгване :hondarulez:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tols-Братле-пиши едно ли4но когато се разберете кога ще пътувате към Русе в неделя, да се вкл.и аз към вашата група/от Бяла съм/,ако не ти е проблем званни едно телефон4е-0884 774 588 -Хари. :rolleyes: поздрави на Търновските фенове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Tols-Братле-пиши едно ли4но когато се разберете кога ще пътувате към Русе в неделя, да се вкл.и аз към вашата група/от Бяла съм/,ако не ти е проблем званни едно телефон4е-0884 774 588 -Хари. :P поздрави на Търновските фенове :dry:

Нямаш проблеми хари7 :P  ще ни бъде много драго да се пресъдениш към нас :rolleyes: Утре ще ти звъна да се чуем :( Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...