Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

еи само аз пи6а днеска

Абе човече успокой се :)  не стават така нещата....... които има да казва нещо, ще го каже спокс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги  :P както знаете в неделя сме на Дряновски Манастир :P

Призовавам да се съберем на......

 

05.10.08 Неделия 14:00 ч. на обичайното място Лукойл

 

час на тръгване за Дряновски Манастир 14:30 ч.

 

 

:):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ме накарате в събота да запаля хондата и да направя едни барзи 9 часа виена в.т. явно пак ще пропусна... поне цецо ще шрака наред за тези като мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и Габровската група има проблеми със бензина ама ще гледаме да сме там, маи ще си носим кошници за пикник че да не харчим пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вече 20 дена ми се прави колата и се побърквам :(. Петък трябва да е готова и неделя съм на Лукойла :). Да знайш Цецко да не се тревожиш :))). Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest varnata

как сте пичове стягате ли хондаците за в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

как сте пичове стягате ли хондаците за в неделя

Е то това да не е Голф че да го стягам. На Хондата само една автомивка и трябва и е като нова.п.п. Абе ти тея 160 коня къде ги държиш. Днеска цял ден се разкарвах из квартала пък никъде не видях такава голяма конюшна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

В неделя сме с един по малко :lol:  Мамута е направил проишествие (червения РЕХС) :D  До колкото ми каза ... предна броня и фарче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че аз оня ден я мернах колицата, ама явно вчера е направил проишествието :lol: Айде до неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че аз оня ден я мернах колицата, ама явно вчера е направил проишествието :) Айде до неделя.

Споко :lol:  Днес се видяхме с Мамута.... удара не е голям,бих казал лек ;) Не му се идва с Рехсчо в такова съсъояние,но обеща да си помисли :) Нека има късмет да не дойде :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сигурно от скоро ще си имаме още един член на търновската група. Преди време като си купих колата едно момиче я видя и много я хареса и ме пита каква кола да си купела, щото много искала да си купи кола. Аз естествено и казах, че от Хонда по-добро няма и днес това момиче се похвалило на майка, че благодарение на това че съм и препоръчал марка си е купила чисто новичка Хонда Jazz и когато е свободна ще идва с нас по срещички. Тва Хондата е голяма зарибявка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daddy

Здравейте колеги ;) Вече съм в Търново и утре съм на линия 14:00ч. Лукойл ;) Прибрах се заради срещата на Дряновския Манастир и се надявам да стане як купон ;):D;):lol: До утре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :lol:  Време е за срещааа........  :lol: Нас съжда не ни плаши :lol:  14:00ч. сме на Лукойл   :lol:   :lol:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

На Хондата само една автомивка и трябва и е като нова.

Че ти от кога ползваш такива екстри :(:D :D Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

На Хондата само една автомивка и трябва и е като нова.

Че ти от кога ползваш такива екстри :hondarulez::rolleyes::worthy:
Прав си не ползвам. Добре че днеска заваля и се разминах с миенето ха ха ха. Ти кво правиш бе къде се губиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва на нищо не прилича. Мина срещата на Дряновския манастир и всички се изпокриха като мишки. Дайте да мислим кога да си правим отново сбирчица. То е ясно, че ако Цецо не започне да звъни на всеки един поотделно никой няма да дойе ама все пак ако някой следи форума освен мен и него може да даде предложение къде да е следващата сбирка. Нали за това я направихме тая тема за де се разбираме къде да си правим срещи, а не да се гоним из града и да си даваме флаерчета че да съберем повечко народ :) Айде давайте предложения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да не говориш така,че никои не влизал във форума :P:D

Имай търпение :)  нека мине малко време от последната ни среща ;)

Стараеме се горе доло на три или четери седмици да се събиреме..... ако се събираме всияка седмица нямя да е интересно и нямя да идват много хора,а така си е като месечна :)

 

п.с:Most_Wanted още една.... две ... седмици и пак ще се съберем спокс  ;)

пък и нали трябва да покажа новото бебе Рехсчо :D  ето две нови снимчици...... :);):)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става търново как сме нещо пак се загубихте от форума, а на мен това ми е единстженото място коеот мога да разбера какво става с хондите из родината... :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Аааааа! Не сме се изгубили :P  тези които си влизаме сме си тук :P Ако не влезна поне три пъте на ден във форума все едно деня ми е минал напразно :) Това е все едно да не изпйя едно кафе през деня .... :D:D:P:fun::):)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това незнам защо ми е някак си позната чуствам все едно съм си във БГ....междо другото в момента едни познати правят не4овешкиа civic сменят му се двигатели олекотява се целия е в ролбари отватре абе общо взето като стане готов ще го нащракам....пича имаше mazda rx7 с нея ходи да се гони и става вапрос за големи пари но каза ,че от HONDATA по добро няма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая неделя ще правим ли нещо или пак ще сме пас. Аз вчера бях на една мини срещичка в Свищов и беше мн яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,вчера като си паркирам пред дома и хоп спира кола и тя патрулка и ония ме гледат чак се надвесили над прозорците ,и като ги погледнах и тръгнаха .Не съм вилнял карах си по пенсионерската ;) .Оня ден ме спираха да надувам ,обаче аз нали съм принципен и ме фанаха за "Шнура" .Има две хондички червени из горна (5 генерация) много бесни го раздават и си мисля че мен ще погнат куките....

Ние си знаеме, че си караш пенсионерската :P;)  така, че ако ти направи някои ,някога акт за скорост, аз съм парвия които ще си одреже п*****а ;):thumbs1::bow: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли тази неделя? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става колеги няма ли месечна среща във вт??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разбира се ;) Най вероятно ще е на 09.11.2008 (неделя) :) Поздрави на мрачна Виена  ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво среща ще има ... ами като завали голямото сняг кво щв праим с бегачките ? (не говорим за ТОЛС които има 2 коли 1 за зима и 1 за лято) :) ама тва си е да си милионер ... та сериозно де зимата кво се прави тъй като съм новак и не знам ... !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми махаш тея ниско профилни гуми и слагаш едни 14-ки с висок профил и частично си си решил проблема. Аз като гледам ти бая си я смъкнал твойта, но смятам че едни височки гуми ще са ти от полза за през зимата.Относно срещите наистина сме малко феновете от ВТ и добре, че са колегите от Габрово, че да се съберем повечко. Аз като показах на един колега от София как се събираме по 6-7 Хонди и то на месечната той умря от смях. п.п. На мен ми предстои лекичък тунинг, така че се надявам скоро да има с какво да ви изненадам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като показах на един колега от София как се събираме по 6-7 Хонди и то на месечната той умря от смях.

Данчо........ не ме карай да те подхващам и теб... ;) Кво ми сравнияваш София със В.Търново.... "бил умрял от смях" .... я виж в Бургас, коло се събират или в Плевен... Габрово е същата работа... 7-8 коли... ко си тръгнал да ми се сравнияваш със Столицата?! ;) Айде този от София дето се е смял да се опита да събере Хонди от Враца... или кой по малак град да видим дали ще се смее ;) Много са ни добре срещтичките.... винаги може и по добре, но за сега това е положението :) Хммм........ не ми пали фитилите ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега не се пали ми кажи от къде да си намеря огледало, че оня ден в Свищов някви пияни наркоманчета ми изкъртиха огледалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като завали голямото сняг кво щв праим с бегачките ? (не говорим за ТОЛС които има 2 коли 1 за зима и 1 за лято) :) ама тва си е да си милионер ...

Цецане :D  ще ти кажа аз милионер :fun:  Кво ми се плашиш от зимата.... нека дойде пък ще го мислим ;)  който си е фен,не го бъркат зима...сняг... съжд :D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тука във виена всяка вечер спирам до една интегра която е карана от баба взема да и предложа една хубава цена и да я отмаквам....още 2 месеца и съм си пак във БГ и съм 1 на всички срещи... :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тука във виена всяка вечер спирам до една интегра която е карана от баба взема да и предложа една хубава цена и да я отмаквам....

още 2 месеца и съм си пак във БГ и съм 1 на всички срещи... :D

wien пазим ти местенце ти само ни ела ;):):D

Вземи снимай тази баба и качи снимки тук да се посмеем малко :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wien

само да я хвана да шофира и веднага ще я щтракна иначе може да снимам само хондата ако имате интерес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest airbrush

WIEN Твоята колица случайно да е черна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MaMyTa

wien за мене бабата колата не ми тряя :lol: дано и тая баба да е богата че и парите са ми дифицит на мене ... ае жик так утивам да ударя едно нещо на едно нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wien

airbush, по една голяма случайност да предполагам че си я видял във горна докато и слагах аларма нещо такова ми се върти из главата... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за моита баба нищо не казваш както и да е ... понеже времето е мноо хубу итувам се разходя малко градско и може да отскочим до колегата ТОЛС дето само ме дразни и ше го пребия :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за моита баба нищо не казваш както и да е ... понеже времето е мноо хубу итувам се разходя малко градско и може да отскочим до колегата ТОЛС дето само ме дразни и ше го пребия :rolleyes::)

Ти само ми ела пък да видим.... :cool::):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама не ... малката ме затвори в тях и каза че нема да си тръгна докато не си свърша работата :lol: ше се чуем с тебе :lol:

Редактирано от MaMyTa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...