Jump to content

docev

Фен
  • Мнения

    897
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    15

Всичко публикувано от docev

  1. Само за съвет. Погледни нещо от Гърция. В Сливен има. Аз от там взех ЦРВ2 2005 Гръцко и отдолу е все едно е от завода.
  2. Пробваш . Така като гледам има 2 букси към модула когато има аларма. Откачаш едната и пробваш дали работи централното от дистанционното. После обратно.
  3. Изключен ВСА , тръгване по заледено с газ и задницата тръгва да занася. Включваш и няма такива работи (право напред). Предполагам че ВСА при потегляне работи изцяло отпред и само в случай на едновременно пребуксуване отпред задейства и отзад. Като съм правил експерименти по стръмен наклон с включен ВСА отзад не пребоксува щото зацепват 2-те предни и тръгва. Мои впечатления. Не знам дали е така наистина
  4. Има си модул мисля за самата аларма . Той е отделно от модулът за дистанционното . Откачаш го и няма аларма а си остава централното и дистанционното работещи. http://www.crvclub.ru/manuals/CR-V-2_manual_eng/manual_uk_shop/group29c.htm#200560 Погледни тук мисля.
  5. 9.9 не е добре. 13,5 е слабо зареждане. Сутринта -10 маслото отива към грес. Нормално е сега да е по добре все пак си карал. Преди това със сигурност не си я карал от 31 декември нали? Допълнително е паднал акумулаторът ако е така.
  6. Не се обади да дойдем да почерпиш като си почнал. Ма как го написах само . Хайде Благодаря и аз .
  7. Оригинални джанти от 6-та прахово боядисани с гуми Нокиан WR D3 185/65/14 ГРАЙФЕР 8 мм. Цена 400 лв. Може и някой бартер . Търся 16-ки 6,5J 5х114.3 за ЦРВ
  8. Поддържам всичко казано от Емича и Краси. Екстрите са си екстри зимата е невероятно с VSA и таблото e по красиво ..... А разходът най добър 14, най тежък 16,5 градско и тнт. Миналата година взех такава ръчка бензин. 10 месеца на бензин и после на газ.
  9. Колега, знам, че темата е от преди години, но все пак да питам: Намери ли и ако да, къде, прекодиране на дистанционно? Колега кажи си конкретно въпросът който те интересува. Какво имаш предвид под "Прекодиране" ?
  10. Фейслифт няма с 15-ки. Нищо не е объркано.
  11. Възможно е . Няма ли как да се замести който е изгорял. Може да пробваш с мултицет един по един ако позволява.
  12. Освен при някой ключар , друго не се сещам. И най добре си намери една от морга която да се пренареди по твоят ключ и да се сложи, защото може пораженията по твоята да са големи.(А може и да не са)
  13. При него е с ОБД2 букса а не с 3 пинова
  14. Що не се обади да ти донеса транспорта. Отивай да го вземаш от стани в улицата е .
  15. Сивикът ми е 3 зими с Nokian WR D3 и 3 лета с Nokian Line . ЦРВ-то ми с Nokian WR SUV 3 и съответно Nokian Line SUV на по един сезон. Всичките 4 комплекта когато съм ги купувал бяха произведени максимум месец преди да ги купя. (просто късмет)
  16. 650/18 и масата остава . Ако намериш такава. 18 ти е максимума за да остане масата. Може леко да чукнеш в заднят край ако се наложи. Това е за CRV2 . Аз махнах масата и събрах 650/20 / 51 л. Търновска. И чукнах леко отзад да е сигурно. Отгоре изрязах по задната стелка едина плоскост пластмаса от двете страни с алуминий. И стана бетон. Не мога да кажа наименованието на плоскоста , понеже не го запомних. Маркони го знае , може той да помогне с името. ;-)
  17. Отивай точно при този който те пита коя година е ако имаш време и път към Русе
  18. Перфектен си . Само малко градското да се барне да стане около 15-16 и си готов. това е нормално. Пак казвам в Русе сме си ебали майката откъм измама. Аз съм с такъв разход. Най добро градко 16.5 с климатик . А аз си настъпвам и съм ръчка. Извън както ти казваш 11-13 . Настъпя ли . 14,5. .... ГАЗ
  19. Колко ти е голям. Пък и в нашият град се славим с най калпави горива.
  20. Да . Вероятно алармата е втори имобилайзер. Намира се под волана най вероятно. А като се махнат корите под волана и по кабела на антената около патрона може да се проследи къде е точно фабричният имобилайзер и дали някоя негова жица няма прекъсната , която да минава през алармата.
  21. Алармата ти се активира и е направена да прекъсва вероятно захранването на имобилайзера и за това той не светва.ИЛИ имаш шок бутон който е изключил което ме съмнява. Трябва ти жичкаджия да махне алармата и възстанови прекъснатата верига. Или , щом не работи централното, е изгорял някой бушон .
  22. 20 коня са си 20 коня , няма как да не върви повече. Особено ако си в драките.Каква подръжка ? Същото е. Само трябва да уцелиш читаво. Успех.
×
×
  • Създай нов...