Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. За летни.Зимни имам едни мишелин аплин.
  2. Другия месец реших,че ще взимам гуми.Чудя се обаче дали да взимам 2 или 4.Мисля да сложа предните отзад и да си купя 2 нови предни.И сега идва питанката За тоя кучи размер 195/70/15 кои са най-читавите или над кои имате впечатление ? edit: Ся разгледах някви и май ще взема 4 195/65/15 и ще ми излезнат с 40-50 лв по скъпи от 2 195/70/15 Но пак остава въпроса за марката
  3. Не знам дали може да се ползва,но знам,че нямат пари за бомби и за това има вече 3та или 4та градушка
  4. Защото другите са с много сложен двигател Пък и моята след като й смених сите амортисьори е желязна Още една чуденка по друг казус.Живее мома в общежитие и е сама в стая.Има пари да си плати нета,но отива при момченцата съседи и им иска паса за вифи-то В продължение на месеци тя ползва нет,но не плаща,а в същото време ходи всяка седмица в Бедрум.Та това нормално ли е?
  5. Б и Г Чудя се за една ситуация.Пеят 2 момичета на центъра и са сложили кутия за да им пускат пари.Спират да пеят и вадят S4ки.Според вас това нормално ли е ?
  6. Поздрави за Жоро хондата(ако се бъркам сори) До автокъщата на Г.М.Димитров.Беше си надул народната музика
  7. Еми щото много ме мързи Кво мислите за индииците и всякви други тъмни хора.Расист ли си ?
  8. Майните са гадни и тва е...Признавам,че движението е по-гадно от в София в пъти.Тука се спира на пешеходни пътеки,хората те пускат.А овцете в Пловдив дори и таймери имат на светофарите и пак не тръгват като хората...Редовен номер 1ва,2ра и вече ще минавам на 3та,а другите още се ослушват.
  9. Явно на Борис е било по-зле и от на центъра... Моята има минимални щети,но май тука не е валяло така
  10. Има интелигентен комп Нагажда се според начина ти на каране.Покарай малко като рацер и пак ще е като преди или почти
  11. Нов капак и толкоз Ще ти излезне по-евтино от изчукване и боя.
  12. Някой цъка ли фифа и иска ли да направим едно мулти през gameranger ?
  13. И на мен ми се стори,че ми свирна мислех да ти мигам ама се отказах в последствие
  14. Там ли ще сте утре Ще взема да намира В 20 часа беше нали или в 19 ?
  15. Нова клетва към мъж: Всяка да ти дава, ама да ти не става...
  16. Ем аз не знам що не се правят такива работи редовно В един форум друг веднъж годишно,ако се съберем ще е много
  17. Поздрави за колегата с англичанката,който ме изпревари на магистралата до Пазарджик
  18. Аеродека има дълги скорости и не е квадратен
  19. Ми всяка неделя зареждам догоре газовата и карам към 300км отиване-връщане София-Пловдив 10/100 със 130-140 на моменти.
  20. Попитали радио Ереван: - Кой е най-добрият астронавт на света? Без да се замислят от радиото отговорили: - Сандра Бълок! Тя е единственият оцелял след сблъсъка на сувалка с отломки и успяла да хване на стоп до Земята руски и китайски спътник.
  21. Еми другата седмица като ми дадат едни парици ще ти пиша
  22. Щото не е толкоз беден Да има беднихора,но те не се оплакват по цял ден,а си бачкат,защото от това им зависи живота А защо като е беден българина отива на море и фърля едни безумни пари ? Ся по магистралата беше ад.Не знак как изведнъж сички почнаха да се изнасят към морето...
  23. А тоя леген що още не се е продал ? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11397568759443993&slink=6wbv5f
  24. е тая мацка кърти,товари и извозва
×
×
  • Създай нов...