Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Смени си браузъра Не ползвай това недоразумение IE...
  2. Няма вариант,ако нямаш 16 пинова.И азз си бях взел такова тръгнах да търся буксата и се оказа,че на някои коли преди 2000г. няма такива букси
  3. Супер Мерси за отговора
  4. Отиди при колегата Myamoto.Той е във Варна и си разбира от работата.Колегата Atoma може да потвърди
  5. То и аз чакам,но май няма да се вредим
  6. И от асфалта на магистралата.На Новата част сигурно ще е тиха,но до Пазарджик надали
  7. Ами ако не е запушен не виждам смисъл да го махаш.Ако си с 2 сонди ще трябва да ги лъжеш
  8. Нямам идея някой знае ли колко мм са чистачките предниъе,че до сега бях с някви към 50мм,а видях,че в един онлайн магазин са 43мм и си купих такива,но ми се струват доста малки.
  9. Ники честито И много безавариини километри.
  10. Поздрави за един син сивик 5та спрян до Мтел-а в студентски сряда вечерта към 21часа. И поздрав пак за Факелчето пак на жълтите павета до президентството в понеделник към 10 сутринта
  11. А ако има недостиг на фреон включва по-често.Моя го допълник април месец и пича ми каза,че стандартно всяка година трябва да се допълва.
  12. Да гледал съм доста епизоди.Движението е подкрепено от Премиера,което е много добре Пиеш ли на работа,ако е разрешено
  13. Да тези са алтернативите.Сега с тая евтина рубла ще е още по-добре
  14. Виж тая тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95895
  15. Тази червената е на Мармота И скоро ще е с офлюх
  16. Да Жоро каза,че не се правят вече.Ако имате обд2 може няква алтернатива с телефон Иначе,ако е само двупинова букса май в руския форум имаше нещо.
  17. И аз от време на време пълня от SNG,но главно от Шел и Петрол зареждам.
  18. Мхм задните врати на тия са им проблемни.Питай Atoma
  19. Като гледам са и от Швейцария повечето,което май е плюс ?
  20. Колега не е до успокоение,а до това,че прекъсваше и като беше студена играеха оборотите.
  21. bongo това за маслото в скоростите да не е като маслото в рейката ? Не барай доде не хвърлиш я скорости,я рейка ? Не може течност на 10 години да има същите качества като чисто нова течност
  22. Абе тоя клип е научна фантастика
  23. Поздрави за пазарджишкия прелюд зад който карах от клуб 35 до джой стейшън Доста добър звук вадеше
×
×
  • Създай нов...