-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
1 литър е между двете точки. Днес бях при Дидо да видим какъв е проблема с климатика. Оказа се че оборотите на празен ход са прекалено ниски и компресора се опитва да компенсира като включва и изключва. Ще трябва да изчистя дросела и стъпковото моторче, и да го обучим наново.
-
Прочетох сега една статия, май ще е с новото поколение SH-AWD, което го има при Acura RDX 2019. Също така се очаква да е с 3.5 турбо двигателя от NSX. Без електромоторите. около 400 коня.
-
Айде на Гасли му биха дузпата. http://formula1.sportal.bg/news.php?id=24690
-
Хамилтън: Двигателя на Хонда вече не е по-слаб от на Мерцедес, на места имат повече мощност от нас. Не е само двигателя, явно от леките промени по шасито, които направиха преди 4-5 състезания, започнаха да дават резултат. Ще видим след лятото какво ще става А Гасли е време да се стегне малко...
-
И аз скоро, ама май е със 150 отгоре Но пък съединителя е още оригиналния Смених свещите и колата си лети, чак бях забравил какво е да върви нормално. То не бяха прихлъцвания, загубава на мощност и какво ли не още. П.п. Еййй за 1 седмица ми осрахте темата доволно...
-
От известно време колата ми придърпваше на газ и на Бензин. И кихаше когато си иска докато съм на газ. Вчера смених Кабели, капачка и палец. Оказа се, че и свещите са за смяна, нямаха почти никакъв електрод. Нямах представа, че може да се вади още електрод на свещи. Нагласи ги на 1мм и тези дни ще поръчам нови свещи. Колата върви по корено различен начин
-
Той за това изяде и 5 секунди наказание, защото влезе в Бокса след като е подминал отбивката.
-
Не се знае мерцедес какво ще изкарат като ъпгрейд.
-
Да чак почнаха да блъскат хондите Обаче Квиат си кара доста добре, влиза си в точките.
-
Аз да си питам в мойта си тема, някой сменял ли е дехидратор на Климатика на HR-V ?
-
Виж във Варна някаква школа за чужди езици и запиши 1-2 нива Английски, А1-А2. Аз знам Английски и горе-долу Немски. С английския се оправям навсякъде.
-
е пуснаха party mode. Нямаше вече какво да губят, а двигателя се държеше дооста добре в тая жега 50 гаруса. Предното крило е друго. Само Макс е карал с него. Разбира се и стратегията за гумите им беше много добра, Верстапен влезна в бокса 10 обиколки след Vettel и Leclerc. Мерцедесите издишаха здраво, Хамилтън си го каза, че винаги са имали проблем на тази писта с прегряването.
-
Е браво, много бяга тая хонда Нещо мерцедес не бяха добре в това състезание.
-
Виж в Този сайт. Внос от Канада. http://www.daniellessard.com/
-
В последните години Honda наблегнаха доста на CVT-то. Преди беше без симулирани предавки, сега е със и май това е по-добрият вариант.
-
Важното е, че са подобрили много издръжливостта.
-
Много добре изглежда вън и вътре. А с автомата ще си върви доста На хонда CVT-то е едно от най-добрите.
-
Винаги можеш да го обучиш наново
-
Двигателя е с директно впръскване и при студено време бензина не изгаря добре, и влиза при маслото. Не мога да намеря темата в американският форум, но имаше един пич, който беше направил 10 опита с масло Amsoil. Имаше черно на бяло статистиката и единственият проблем беше завишен бензин в маслото. Смазочните и измиващи качества на маслото не се бяха променили. https://www.civicx.com/threads/the-last-1-5l-oil-dilution-thread-bold-i-know.26442/
-
Емии ето къде е бил проблема и защо не е вървяла хондата както трябва. https://www.motorsport.com/f1/news/verstappen-wrong-engine-torque-monaco/4397096/ От целия хаос е забравил да си смени настройките
-
Абе пак е от значение, но задкормилното устройство е по-важно. 60 стотни разлика от Хамилтън е направил Верстапен.
