-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Acura-те 2019година не са ли с Андроид ауто ? За какво са ви карти тогава, като можете да си вържете телефона и да имате гугъл мапс ?
-
Последно Пирея или Корея ? Че в заглавието пише друго ?
-
най-малкото повече интрига ще има. Миналите години, Мерцедес веземат ли 1-2 място, нямат мърдане, освен ако не им стане нещо на колите. Или Направят простотиите като при последното състезание в Бахрейн.
-
Tucson си бих взел само, ако ми го подарат
-
Е както ти трябват всичките ще се включат всичките
-
А тия хонди май нямат VCM ? Да гасят цилиндрите ? При Honda Dodisey, Acura MDX има такива неща, въпреки, че това на одисея съсипва двигателя, както сподели един колега в неговата си тема за одисей.
-
След 4-5 години една от Канада
-
Така като гледам ще има битки тоя сезон. Странно как Макларън с двигател на Мерцедес вървят повече от Мерцедесите
-
Абе нещо при тях нещата не са както миналта година. Ще се види по-другата седмица де
-
https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26392 Цецо, явно добре вървят хондите 139 обиколки. Екстра е двигателя
-
Баси, тва Halo Му е спасило живота буквално. Иначе предсезонната подготовка никога не е била за време. Отборите имат различни стратегии, вижда се, че хонда са наблегнали на обиколките Което е добре. Мерцедес пък имат ядове
-
Оправих се, капачката беше виновна. Имаше оксидация по пъпките, които са за кабелите. Изчистих я и запали от раз
-
Имам следния проблем, колата ми не искаше да запали. Седяла е 3 дена. Ток има, гориво има.Свещите са сменени преди 6-7 месеца. Проблемините неща може да са: капачка, палец ? Нещо със свещите ? Утре на обяд като се стопли ще пробвам пак. Мисля да звънна и на Маркони за бърза консултация.
-
Точно във Варна има човек, който се занимава с внос на части. Лио от Лексус форума. Мисля, че внася и части за хонда, субару и няколко други японски марки. Има общи поръчки във Форума,а също има и други фирми, които внасят. Разбира се отнема малко повече време, седмица-две.
-
Е за това не се сменят гуми по-рано. Честно казано не знам какво толкова ги пазите тези гуми все едно ще се жените за тях.
-
Да, но в крайна сметка не можеш да имаш кола от такъв Клас в европа. ще се оръсиш минимум 80000лв. Пък и какво има в тоя клас, което да е читаво ? Q7 ? GL? За частите има един човек в лексус форума, мисля, че вкарва всичко.
