Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Drone

    Взех си Акура

    Acura-те 2019година не са ли с Андроид ауто ? За какво са ви карти тогава, като можете да си вържете телефона и да имате гугъл мапс ?
  2. Последно Пирея или Корея ? Че в заглавието пише друго ?
  3. Drone

    F1

    най-малкото повече интрига ще има. Миналите години, Мерцедес веземат ли 1-2 място, нямат мърдане, освен ако не им стане нещо на колите. Или Направят простотиите като при последното състезание в Бахрейн.
  4. Tucson си бих взел само, ако ми го подарат
  5. Е както ти трябват всичките ще се включат всичките
  6. А тия хонди май нямат VCM ? Да гасят цилиндрите ? При Honda Dodisey, Acura MDX има такива неща, въпреки, че това на одисея съсипва двигателя, както сподели един колега в неговата си тема за одисей.
  7. И аз карах с такъв антифриз преди. Ще погледна утре моята капачка и ще видя в каква позиция е, но аз мисля, че съм с друга марка радиатор.
  8. Може и с червен, стига да е промита системата като хората Аз карах с червен преди, след това минах на зелен. Каква е разликата в зъбите ? при напълно затворена капачка би трябвало да е налягането, което е написано на капачката. Този Антифриз е като сок арония 😮
  9. След 4-5 години една от Канада
  10. Че то винаги е било. Виж колко постери има по пътищата с такива агитации Аз ползвам Adblock.
  11. Drone

    F1

    Така като гледам ще има битки тоя сезон. Странно как Макларън с двигател на Мерцедес вървят повече от Мерцедесите
  12. Drone

    F1

    Абе нещо при тях нещата не са както миналта година. Ще се види по-другата седмица де
  13. Drone

    F1

    Мерцедес май имат проблем със задницата
  14. Drone

    F1

    https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26392 Цецо, явно добре вървят хондите 139 обиколки. Екстра е двигателя
  15. Drone

    F1

    Баси, тва Halo Му е спасило живота буквално. Иначе предсезонната подготовка никога не е била за време. Отборите имат различни стратегии, вижда се, че хонда са наблегнали на обиколките Което е добре. Мерцедес пък имат ядове
  16. Оправих се, капачката беше виновна. Имаше оксидация по пъпките, които са за кабелите. Изчистих я и запали от раз
  17. Имам следния проблем, колата ми не искаше да запали. Седяла е 3 дена. Ток има, гориво има.Свещите са сменени преди 6-7 месеца. Проблемините неща може да са: капачка, палец ? Нещо със свещите ? Утре на обяд като се стопли ще пробвам пак. Мисля да звънна и на Маркони за бърза консултация.
  18. Точно във Варна има човек, който се занимава с внос на части. Лио от Лексус форума. Мисля, че внася и части за хонда, субару и няколко други японски марки. Има общи поръчки във Форума,а също има и други фирми, които внасят. Разбира се отнема малко повече време, седмица-две.
  19. Drone

    Photos

    Е за това не се сменят гуми по-рано. Честно казано не знам какво толкова ги пазите тези гуми все едно ще се жените за тях.
  20. Да, но в крайна сметка не можеш да имаш кола от такъв Клас в европа. ще се оръсиш минимум 80000лв. Пък и какво има в тоя клас, което да е читаво ? Q7 ? GL? За частите има един човек в лексус форума, мисля, че вкарва всичко.
×
×
  • Създай нов...