-
Мнения
1349 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
16
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Bizzito
-
В края на следващата година става на 10 години и ще сменям антифриз, тогава може преди да го сменя да налея uv оцветител да видя дали ще изскочи от някъде нещо.
-
Най-вероятно е нещо такова. Няма майстор, който да го открие, освен мен, предпочитам да доливам. То е някакво сълзене сигурно не се и вижда, защото се изпарява бързо.
-
Хич не смятам да барам нищо аз 😂
-
Иназ по толкова доливам на моята бензин ръчка. Много странно. Няма никакви проблеми. 30 хил км и навъртях.
-
Много благодаря. Задната камера ми е най-важното нещо.
-
Здравейте, аз пак се зарибих и си говоря с едни китайци, повечето казват че нямат подходящи медии за заместител на тази: Повечето са направени да заместват варианта с радио или по-стария модел на мултимедията с екран. Или направо си казват, че трябва да ползвам тяхната камера, а оригиналната отпада, което не е вариант за мен. Един ми даде надежда, но ме пита дали конектора на оригиналната камера е такъв. Важно ми е да е плъг енд плей, играл съм го и не ми се занимава пак. Ако е такъв конетора оргиналната камера щяла да тръгне. И всичко останало уж. Ще се радвам някой да сподели.
-
Не съм карал 6-так ама и така мога да кажа, че тия коли са слабички. То иначе щастието щеше да е пълно Най-вероятно това ти е проблема, че идваш от доста по-мощен двигател и с голям обем, който има повече сила в ниските обороти.
-
Някои от нещата които търсиш не са там а на малкото екранче в километража. В менютонсе влиза от тези бутони на волана.
-
https://www.perplexity.ai/search/what-is-this-honda-car-part-ue7wYPd_TJqyRwB0.E9ajQ
- 1 reply
-
- 1
-
-
На педала ли?
-
Така е. Но проблемът беше, че имаше и сериозен баир и не се засилих. Иначе като излязох по някое време на равното нямаше проблеми и в калта. Иначе да, летните гуми се замазаха и край. Веднага след това смених маслото на диференциала, защото доста си повъртя, прегряваше, изчаквах да изгасне лампичката и пак гас.
-
Затънах в кал аз още първата година. Никога не съм я купувал с идеята за офроуд, но един път се наложи и.... пълен срам. Тъста вика да се обаждам ли на трактора. Викам не бутай 😂 Иначе на сняг и лед няма никакви проблеми. Миналата зима имаше стабилен истински лед. Бута си и със задницата всичко е точно.
-
Аз имах, по някаква причина ми се беше откачил датчика за натиснат съединител. Така че най-вероятно нещо друго, ковто е свързано с круйз контрола не сработва, но какво точно.... Може да са много неща.
-
Питам защото на студен мотор леки вибрации на обороти май си е официален проблем. При мен го има но почти не ми прави впечатление щото идвам от дизел 😂 Но пък малко като загрее си се оправя. Даже руснаците ги ремапват, за да вдигнат малко оборотите на свободен ход. Така че е всеобщ проблем.
-
Случва се да, май са си така. Щом е лека вибрация. А това нанстуден мотор ли? Като загрее оправя ли се?
-
Здравей, Ето линк към 2023 за Европа. https://drive.google.com/file/d/1x37PCVrRMIOfLVFf8spplc8W5NtFNcPC/view?usp=drive_link За 2025 от европейската имам изрязана само за България (моя грешка). Прочете ли другата тема? Ще ти трябва UNL файла от твоето устройство. Трябва по някакъв начин да се сдобиеш с него, аз го имам от безплатния ъпдейт на който си направих бекъп, обяснил съм мисля в другата тема. Ако го нямаш може да ми пратиш ID на устройството и да пробвам да ти го генерирам. Предлагам да се прехвърлим в другата тема, за да може всичко за гармина да е на едно място. Може да ми пишеш, ако трябва ще се чуем за по-лесно да ти обясня.
-
Виж тук: От днес започнах да мъча и по-нова карта 2026.20. Засега без успех, но мисля, че ако успея да отделя повечко време ще стане. Ще пиша в темата ако има развитие. Засега последните работещи ъпдейти са Европа 2025.10 и България 2024. Пиши ако линковете не работят вече или имаш въпроси.
-
И аз така, навивам навивам се, гледам проучвам и накрая се отказвам. До сега май не съм срещал някой да е монтирал и да не е имало някакъв проблем. Освен това повечето идват с много гадни пластмаси, развалят дизайна, грозотия. Тази Junsun изглежда добре в интерес на истината, но с тези проблеми... аз лично се отказвам за пореден път, че вече загубих два дни, представям си ако прябва да и "бая" че да работи нормално.
-
За съжаление не мога да помогна за датчиците. Дано някой друг се включи.
-
В рокауто сигурно си гледал? Радвам се че нямам датчици аз
-
Първо се убеди напълно, че изобщо има датчици в гумите. Може и да има такава модификация не знам. Иначе колега си купува от алиекспрес за а BMW i3 и си работят. И той по същата причина, не вижда смисъл да дава псри на дилъра.
-
Питам защото моята и тя придърпва на студено, тресе, дрънчи. Но това е от съединителя. Такива са им калпави. Като загрее се оправя. Твоята автомат или ръчка е?
